Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

Czy użytkownicy forum COHONES chcą zbanowania użytkownika dżejson i zamknięcia rejestracji?

  • tak

    Votes: 65 94.2%
  • nie

    Votes: 4 5.8%

  • Total voters
    69
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
A rejestracja jest otwarta, czy zamknięta? Wiesz - żeby problem nie powrócił.
 

Typ sobie drwi i zakłada kolejne gówno-tematy
cytując klasyka "jego już nie ma"
 
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
Dzięki szefie! :cowboy:
 
  • Like
Reactions: jut
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
:antonio:
 
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
:conorsalute:
 
Back
Top