Orzeł może lub wyklęci w łydce zaklęci- czyli profanacja symboli narodowych

@duubertowa i inni, mało znacie "Sebixów". Stereotypy i ogólniki służą do podcierania tyłka. Taki klasyk:

moje ziomki w wiekszosci chodza w dresach (ja zreszta tez hehe) i te pytania kazdy z nich by ogarnal. zawsz mam beke jak ktos gada o jakis sebixach, bo dres kurwa. mysle, ze ci ludzie po prostu w dziecinstwie dostali jakas listwe od jakiegos osiedlowego patusa i teraz wszystkich "dresiarzy" wpierdalajo do jednego wora
 
moje ziomki w wiekszosci chodza w dresach (ja zreszta tez hehe) i te pytania kazdy z nich by ogarnal. zawsz mam beke jak ktos gada o jakis sebixach, bo dres kurwa. mysle, ze ci ludzie po prostu w dziecinstwie dostali jakas listwe od jakiegos osiedlowego patusa i teraz wszystkich "dresiarzy" wpierdalajo do jednego wora

Rozumiem Twoją frustracje, ale bądź tak miły i zaczynaj zdanie z wielkiej litery.:lol:
 
moje ziomki w wiekszosci chodza w dresach (ja zreszta tez hehe) i te pytania kazdy z nich by ogarnal. zawsz mam beke jak ktos gada o jakis sebixach, bo dres kurwa. mysle, ze ci ludzie po prostu w dziecinstwie dostali jakas listwe od jakiegos osiedlowego patusa i teraz wszystkich "dresiarzy" wpierdalajo do jednego wora
O to to to.
 
Rozumiem Twoją frustracje, ale bądź tak miły i zaczynaj zdanie z wielkiej litery.:lol:
na forum pisze wszystko z malej, czasem sie zdazy, ze Polak napisze z duzej i nikt mnie nie przekona, zeby to zmienic, a robie to z lenistwa.
 
Nie, miałem na myśli tego głąba z czarno-czerwoną opaską (lub nadrukiem), a w to wkomponowany symbol Polski Walczącej. Nie wiem czy to jego niewiedza, czy jakieś działania ukrytej opcji ukraińskiej w naszym kraju, ale w każdym razie pozostaje mocno niesmaczne.

To fakt. Szkoda, że nie widać jaka firma to wyprodukowała.
 
na forum pisze wszystko z malej, czasem sie zdazy, ze Polak napisze z duzej i nikt mnie nie przekona, zeby to zmienic, a robie to z lenistwa.

W porządku, łatwiej by się postronnym czytało, ale Ty tu rządzisz w końcu. :wink:
 
Kwestia przyzwyczajenia, po coś te wielkie litery, przecinki oraz kropki wymyślono. Ale spoko, przecież Cię do niczego nie zmuszę.
ej ale przecinki i kropki uzywam zawsze. po prostu niewygodnie mi wciskac za kazdym razem shift przy pisaniu wielkich liter.
CHYBA, ZE PISZE Z CAPSEM, ALE TO TYLKO NA CZACIE :lol:
 
moje ziomki w wiekszosci chodza w dresach (ja zreszta tez hehe) i te pytania kazdy z nich by ogarnal. zawsz mam beke jak ktos gada o jakis sebixach, bo dres kurwa. mysle, ze ci ludzie po prostu w dziecinstwie dostali jakas listwe od jakiegos osiedlowego patusa i teraz wszystkich "dresiarzy" wpierdalajo do jednego wora
dresik najwygodniejszy ciuch, elo
 
Chodziłem kiedyś do klasy z Kariną. Trochę głupia, ale ogólnie lubiana w klasie.
Ps. Nie wiem czy to na temat tego tematu, więc spadam.
 
1476370269_c2fu1a_600.jpg
 
Back
Top