Organizacyjnie, nicki, hasła i tym podobne

Czy mi się wydaje, czy będąc niezalogowanym nie ma możliwości przechodzenia od razu do ostatniego postu w danym temacie?
 
A my myśleliśmy, że Ci się klawiatura na niemiecką przełączyła podczas zakładania konta ;)
 
@kamerling, klikasz na minuty po prawej stronie, pod nickiem tego co ostatni zamiescil post i przechodzi do ostatniego bodajze.
 
@baju

właśnie sprawdziłem. Nie będąc zalogowanym - na stronie głównej forum, nie ma możliwości przejścia do ostatniego postu w jakimś temacie. Klikając na minuty nic się nie dzieje - bo to nie jest żaden link. Można tylko kliknąć na profil osoby zamieszczającej ostatniego posta.

Kolejna kwestia

Jak będzie wyglądało followanie użytkowników? Będą mi się wyświetlały posty tych userów w jakiś aktualnościach jak na fejsie, czy jak?
 
Może w prawym górnym rogu, jest coś takiego jak powiadomienia na fb (Alerts), podejrzewam, że tu będą pojawiać się wszelkie komunikaty.

Forum świetne, wg mnie skórka rewelacyjna. Dobra robota:)
 
W Recent Posts nie mogę klikać na "minutki", które przenoszą do ostatniego postu w temacie. To tylko u mnie czy globalny problem?

Edyta:
Chyba fałszywy alarm, wszystko już działa jak powinno.
 
Last edited:
Język angielski jest domyślny na nowym cohones? Czy jest jakiś przycisk, który pozwoli mi wyświetlać opcję po polsku.
U mnie na komórce nie działa...
 
Wszystko w swoim czasie, forum zostało otwarte żebyśmy nie musieli czekać, teraz po kolei są wprowadzane zmiany. Wszystko będzie ;)
 
Odnośnie chatu. Nie działa mój stary login ani nowy. Albo błąd bazy albo strona z numerkiem się pokazuje "1". Robicie coś czy coś się samo popsuło po zmianie loginu?
@defthomas @dzihados
 
W końcu i mi się udało zalogować, nie wiem czy ktoś miał podobny problem, ale przez firefoxa nie mogłem wygenerować hasła, dopiero po zainstalowaniu chrome udało się wygenerować nowe hasło.
 
ok, I'm here too :) kurde zapomniałem na jakiej poczcie zakładałem konto i dopiero doszedłem co i jak:)

PS. można prosić o zmianę nicku na Mataleo?
 
Siema,na nowym forum :)
Czekam na zmianę nicka ;D

Edit
@Down
No siema,siema :D
 
Last edited:
Odpala wam sie blog Jurasa? Nie wiem czy u mnie (Inea) cos blokuje, czy to ich serwer szwankuje... Przez proxy moge wejsc, bezposrednio: nie.
 
Co do nickow, macie w profilu pole nick. Wypelnijcie je - na dniach bedzie wyswietlane zamiast username.
 
Boooooziu jak tu pięknie :D
Nie wysyla mi od wczoraj hasla do starego konta. Wie ktos o co chodzi? Moj nick dobryskun
 
Back
Top