Organizacyjnie, nicki, hasła i tym podobne

dzieki Szady :p
ale jak dodalem posta w sakladach bukmacherskich to juz go nie wyswietlilo na glowne cohones tam na dole
 
Nie idzie też zmienić hasła (tego którego dostałem na pocztę) na nowe, ciągle pisze że moje obecne hasło jest nie poprawne.
 
Wchodzę na Cohones i ... OOOOOO, w końcu!

Cieszę się niezmiernie, mimo iż nie jestem bardzo aktywnym użytkownikiem. Pierwsze wrażenie pozytywne. Jestem styrany umysłowo więc idę w drzemkę - za parę godzin "porozglądam" się bardziej po forum. :-D
 
u mnie tuż póki co super. Hasełko zmienione. Jedyną wadą jest całe menu po angielsku. Ja osobiście wolałbym po polsku.
 
@Ruff, za jakiś czas forum będzie zmienione na język Polski, lecz jeszcze jest kilka innych problemów. Takze jezyk polski jest w planach, a sam na razie go zmienić nie mozesz.
 
Dopiero się rozglądam ale póki co wygląda pysznie. Zajebiście, że można ukryć sygnatury, w końcu nie trzeba oglądać miliona bzdetnych gifów i obrazków.
 
ironical man

Tak nowe skórki wejdą na dniach i każdy będzie mógł sobie ustawić.

Dobre też by było coś takiego jak mają na wykop.pl czyli automatyczne ściemnianie. Póki co pozostaje ręczna regulacja jasności monitora.

PS: Bardzo fajna opcja z podliczeniem komentarzy dla każdego tematu, w którym się zabrało głos. Daje do myślenia po co tak w ogóle się tu zagląda hehe...
 
@ridz , prawy górny róg najeżdżasz na swój nick -> ikonka trybika -> odfajkowujesz kwadracik przy którym jest napisane "pokazywanie sygnatur przy postach" i nie masz.
 
Back
Top