Organizacyjnie, nicki, hasła i tym podobne

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Witam wszystkich na nowym Cohones. Wątek powstał aby pomóc odnaleźć się czytelnikom i administracji. Najważniejsza sprawa to loginy i hasła.

Ponieważ forum jest jeszcze w fazie "Beta" nie wysyłamy masowo do czytelników haseł. Każdy może jednak "odzyskać nowe hasło" za pomocą tego linka

http://cohones.mmarocks.pl/lost-password/

Jeśli chodzi o nicki userów, nie zostały one przeniesione ponieważ rozjechała by się baza użytkowników pomiędzy MMARocks a Cohones. Będziemy to poprawiać na żądanie w odpowiednim temacie który zostanie niedługo założony. Obecnie w polu nick wyświetla się login na który zostało założone pierwotnie hasło.
 
Last edited:
1) No i połączyc je z główną, bo posty z forum, nie widać na głównej

2) Ranga <new member> - wiem, że to o nowe forum chodzi, ale może jakoś to przełożyć ze względu na przeszłość jakoś..?
 
Dzień dobry!

Już miałem jechać do pracy, ale postanowiłem rzucić okiem no i warto było. Działajcie dalej!

PS: Jest opcja "People You Ignore" :D Jednak jeszcze lepsza opcja to możliwość wyłączenia wyświetlania sygnatur. Teraz tylko przełączcie na polski, żeby uniknąć w przyszłości jęczenia tych, co się nie będą w stanie połapać...

Jeszcze od razu jedno pytanie mam: jest gdzieś możliwość zmiany "skórki" forum? Najlepiej na coś trochę ciemniejszego. Szczególnie po zmroku by się to przydać mogło.
 
Last edited:
Kaczka już jesteś Active Member, patrz jaki masz posłuch :).

Forum fajnie wygląda. Jest takie, jak by to nazwać, smoooth. Myślałem, że będzie jakiś "szok termiczny", ale wyszło miękkie lądowanie.

To, że forum jest w fazie beta oznacza, że będzie jeszcze jakieś rebootowane/resetowane czy już na tym co jest będą wprowadzane poprawki?

Nie ma starych emotek... W tym ulubionych - mordy z akordeonem i tej wykrzywionej :D.
 
Bardzo dobry ruch, że daliście możliwość wyłączenia wyświetlania sygnatur. Już nie trzeba co jakiś czas ręcznie dodawać ich do adblocka. No i dobrze, że jest ignoruj :)
 
ironical man

Tak nowe skórki wejdą na dniach i każdy będzie mógł sobie ustawić.
 
Dobra, powiem tak. Bardzo podobne do poprzedniego Cohones - i to na plus
Sporo udogodnień - to też na plus
Mi tam nawet skórka pasi, ale z chęcią sprawdzę, jak wygląda na innych.
Zaraz sprawdzę jak to hula na komórze...
 
Z poziomu komórki, hula jak ta lala! Ta skora na komore zajebista.

Soeki za dubla, ale testuję ;)

Edit. I edycja działa! :D

A JAK WYSŁAĆ PW, BO NIE BARDZO WIEM JAK?
 
Last edited:
Faktycznie jeszcze lepsze jak zwykłe. Mobilne wymiata. No i posty nie wędrują po innych tematach co się czasami zdarzało jak coś tam pisałem przez komórkę.
 
Wszystko wygląda dość fajnie, udało mi się już zmienić adres e-mail oraz haslo i wszystko śmiga bez żadnych problemów. Wielki plus za poprawienie mobilki :)
 
Zróbcie coś z rangami tak jak Egzi pisze (:p), a no i warto pamiętać kto miał pasy na forum:)
 
troszke zamieszania z tymi hasłami, już się bałem że konto stracone ale na szczęscie udało sie i dostałem nowe hasło^^
 
U mnie bez problemów z zalogowaniem - wystarczyło przypomnieć hasło i śmiga.
Proszę o zmianę nicku na Kees.
Gdzie tu się ignoruje innych użytkowników? :D
 
@Przemek, trophy points to nic innego jak "osiągnięcia", typu pierwszy post na forum, pierwsze 100/1000 postów, pewnie dojdą jakieś za ilość lajków itd. Taki zwykły bajerek.
 
nie ma juz rang? ae ciezk osie polapac ,nie ma tematow jak wchodzi na cohones tylko sa te forum mma ,cones lekka napinka ,zaklady
 
Back
Top