Opowiadanie o Cohones - pomysł!

Miszon

Grabarz
Witam wszystkich!



Jak zapewne wiecie, lub też i nie wiecie, jestem Miszon i specjalizuje się w pisaniu opowiadań(oraz raz na jakiś czas artykułów o MMA, ale to raczej nie nadaje się do publikacji • ). Stronę znam od dawna, konto mam tu z półtorej roku a udzielam się jakoś od ostatnich czterech miesięcy.



Jako, że jestem osobą na swój sposób szaloną, wpadłem na pomysł napisania opowiadania o Cohones. Jakie? Fantasy, będące miksem niektórych sytuacji na forum, parodią wszelkiego rodzaju mang, komiksów, anime, kreskówek i filmów. Poziom absurdu może osiągnąć poziom, o jakim nawet Gombrowicz nie mógł marzyć! ;)



Jak wybrani by zostali bohaterowie? W komentarzach pisalibyście czy chcielibyście być bohaterami. Jeśli odzew na pomysł z opowiadaniem byłby pozytywny, to równo za tydzień założę temat z głosowaniem na bohaterów. Byłaby to piątka osób. Każda osoba jednak, która napisałaby w temacie, miałaby swoją małą epizodyczną rolę :)



Od razu uprzedzam, że jest to tylko luźna propozycja! Prace nie zostały rozpoczęte ani nic. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. :)
 
Jako, że jestem osobą na swój sposób szaloną, wpadłem na pomysł napisania opowiadania o Cohones.





W komentarzach pisalibyście czy chcielibyście być bohaterami. Jeśli odzew na pomysł z opowiadaniem byłby pozytywny, to równo za tydzień założę temat z głosowaniem na bohaterów.


Jak chcesz pisać to pisz, ot, po prostu. I myślę że nie ma co zakładać osobnych tematów z wynikami, tylko niech na przykład ten będzie zbiorczym tematem o Twoim opowiadaniu, jeżeli już chcesz znać opinię tłumu. To też rozumiem. Ja mam podejście obojętne, czyli - nie zależy mi żeby się gdzieś znaleźć, ale jeżeli sam uwzględnisz to płakać nie będę. Fajnie że coś myślisz, mamy tu ciekawą społeczność na forumku.
 
Skoro obserwujesz od dłuższego czasu to sam wybierz postaci i je odpowiednio nakreśl. Materiału jest niemało :)
 
Głosowanie miało być z jednego, ważnego powodu. Chciałem sobie uporządkować bohaterów, bo jednak forumowa rodzinka jest trochę duża :)
 
konto mam tu z półtorej roku


rok - rodzaj męski



Forma półtorej występuje tylko w rodzaju żeńskim.



Jeśli masz się brać za pisanie to staraj się aby była to poprawna polszczyzna :)
 
Użytkownicy Cohones będą raczej pozytywnymi bohaterami(chyba, że ktoś chciałby inaczej, jestem bardzo otwarty na propozycję). Czarne charaktery będą wymyślone na potrzeby opowiadania. Mam już nawet w głowie pomysł, muszę jednak go przemyśleć.
 
Nie no masz tutaj do wybory czarnych charakterów, nie będę pokazywał palcami, ale jeśli cohones to czarny charakter stąd;)
 
spoko,zobaczmy co z tego wyjdzie. może być fajnie :)



Tam się chłopaki niżej przechwalają a to ja byłem pierwszym - mitycznym - HW na cohones:D Jak chcesz to możesz mnie ująć w opowiadaniu :)
 
Fajny pomysł :), jeżeli Ci będe pasował do opowiadania to też mnie możesz umieścić.
 
Ciekawy pomysł, może wypaść dobrze. Jak byś szukał jakiś postaci, to też mogę byc - pierwszy mistrz na forum :D
 
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba Logan jakiś czas temu wspominał o tym, że pisze swoje opowiadanie (tematyki nie pamiętam). Jest możliwość przeczytania tego?







A co do tematu to zamiast opowiadania wolałbym pro komiks.
 
Apropos komiksu, gdzie kontynuacja tych komiksów co byli w nich Kawul, Lewy, a w każdym odcinku musiała się pojawić kaczka w tle :-)
 
To był komiks Chmury, jak jak został rocksem to mu sie odechciało wszystkiego :-)
 
Chmury to był scenariusz w pierwszym, oraz jego i mój w drugim odcinku. Było przecież mówione że zabrakło nam rysownika. Taki komiks to mimo wszystko sporo pracy. Swoje opowiadanie gdzieś tu kiedyś wrzucałem, pracuję nad małym zbiorem po godzinach, powoli coś tam powstaje, ale robię to dla siebie.
 
Zobaczymy co z tego wyjdzię, tylko nie zapomin o Kościele Chaela gdzie Keylock jest głową Kościoła a ja kardynałem hehehehehe :-)
 
Było przecież mówione że zabrakło nam rysownika.


A szkoda, bo to naprawdę fajny projekt był, ale już nie offtopuje.



@down, Tomek naucz się rysować :-)
 
Miszon -> Pamiętaj, że najgroźniejszą osobą w redakcji jest Dżihados. Mam nadzieję, że zrobisz go jakimś czarnym rycerzem z wielkim toporem, który został wysłany z misją przez króla Defthomasa na wojnę do Mordoru, gdzie walczy z Orkami, Trollami i banuje ich bez litości.
 
Jak dla mnie czarnymi charakterami powinni byc zbanowani uzytkownicy-chetnie poczytam o przygodach ruffa,perfumiarza,jebaki itd :-)
 
Przemek albo Tomek, muszę was prosić o pomoc:



Potrzebuję listę wszystkich zbanowanych użytkowników, oraz linki do historii MMA Rocks(niestety, nie umiem się posługiwać tą wyszukiwarką, niech to diabli!!!)







EDIT: Lista wszystki HW też się przyda z naszego forum.
 
Back
Top