Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Siema portowe żwiry, lubię cycki (swoje też) i mma, także chyba dobrze trafiłam. Pozdrawiam inne duperki i fajnych chopów z forum! :P

Witamy
Przy okazji zapraszamy na zlot do Gdańska 20-22 października ;)

Chociaż jak na oplota jestes obeznana w tematach więc będziemy bacznie obserwować ;)
 
Witamy
Przy okazji zapraszamy na zlot do Gdańska 20-22 października ;)

Chociaż jak na oplota jestes obeznana w tematach więc będziemy bacznie obserwować ;)
Będę, no chyba, że jakiś mnie Mietek tirem rozjedzie. Nie mogę się doczekać, to będzie moje rozdziewiczenie jesli chodzi o UFC. :shy:
 
Poka poka....

Spokojnie, w temacie jest moderator, pewnie zweryfikuje jakby zwykli użytkownicy mieli za mało kompetencji. Jeszcze tylko dwa pytania:
- jak ci się podobał odcinek z Natalią Szroeder u Kuby?
- czy podoba ci się imię Moonia?
No i przede wszystkim jak tam okieć? :mamed:
 
a przywitam się ponownie, co mi tam.. :P troszke czasu na forum jestem ale rzadko sie udzielam przez ostatnie 6 lat :cool:, wiec pewnie możecie mnie nie kojarzyć, ale postaram się wrócic do forumowego życia i wnieść coś od siebie do społeczności. Pozdrawiam cieplutko! :beer:
 
a przywitam się ponownie, co mi tam.. :P troszke czasu na forum jestem ale rzadko sie udzielam przez ostatnie 6 lat :cool:, wiec pewnie możecie mnie nie kojarzyć, ale postaram się wrócic do forumowego życia i wnieść coś od siebie do społeczności. Pozdrawiam cieplutko! :beer:
Serwus.
 
Back
Top