Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Cześć.
Michał mam na imię.
Mój ulubiony zawodnik to Myszka - Johnson!
Jest mały - ale wariat. Troche jak ja .
Spróbuję wrzucać jakieś informacje o Myszce, aby więcej osób go polubiło.
Mam niespełna 32 lata. Trenowałem amatorsko bieganie piłke nożną.
Na koszykówke i siatkówkę byłem za niski.
 
Cześć.
Michał mam na imię.
Mój ulubiony zawodnik to Myszka - Johnson!
Jest mały - ale wariat. Troche jak ja .
Spróbuję wrzucać jakieś informacje o Myszce, aby więcej osób go polubiło.
Mam niespełna 32 lata. Trenowałem amatorsko bieganie piłke nożną.
Na koszykówke i siatkówkę byłem za niski.
:OK:
 
Cześć.
Michał mam na imię.
Mój ulubiony zawodnik to Myszka - Johnson!
Jest mały - ale wariat. Troche jak ja .
Spróbuję wrzucać jakieś informacje o Myszce, aby więcej osób go polubiło.
Mam niespełna 32 lata. Trenowałem amatorsko bieganie piłke nożną.
Na koszykówke i siatkówkę byłem za niski.

Siema Michał !!!
 
Witajcie!
MMA interesuję się od kilkunastu lat. Trochę uprawiam, ale głównie ze sprzętem:

Moi ulubieni zawodnicy to Jussier Formiga, Johnny Eduardo, Darren Elkins, Evan Dunham, Ryan LaFlare, Sam Alvey, Tyson Pedro, Alexander Volkov, Justine Kish i Beth Correia. No i oczywiście Marcin Różalski!
 
Witajcie!
MMA interesuję się od kilkunastu lat. Trochę uprawiam, ale głównie ze sprzętem:

Moi ulubieni zawodnicy to Jussier Formiga, Johnny Eduardo, Darren Elkins, Evan Dunham, Ryan LaFlare, Sam Alvey, Tyson Pedro, Alexander Volkov, Justine Kish i Beth Correia. No i oczywiście Marcin Różalski!


Na 97% troll!
 
Witajcie!
MMA interesuję się od kilkunastu lat. Trochę uprawiam, ale głównie ze sprzętem:

Moi ulubieni zawodnicy to Jussier Formiga, Johnny Eduardo, Darren Elkins, Evan Dunham, Ryan LaFlare, Sam Alvey, Tyson Pedro, Alexander Volkov, Justine Kish i Beth Correia. No i oczywiście Marcin Różalski!

Siemasz Jerzy ;)
 
Na 97% troll!
Zważ na słowa bo jak Jerzy się wkurwi to nie będzie przebacz
968321.jpg
 
Witam, jestem nowy na forum Cohones.

Mma interesuję się od dobrych kilku lat, do tej pory udzielałem się wyłącznie na forach amerykańskich tudzież kanadyjskich . Postanowiłem dołączyć do internetowej społeczności polskich fanów mieszanych sztuk walki z ciekawości, jak i delikatną dozą niepewności i trwogi nad kondycją polskiego MMA na arenie międzynarodowej
 
Witam, jestem nowy na forum Cohones.

Mma interesuję się od dobrych kilku lat, do tej pory udzielałem się wyłącznie na forach amerykańskich tudzież kanadyjskich . Postanowiłem dołączyć do internetowej społeczności polskich fanów mieszanych sztuk walki z ciekawości, jak i delikatną dozą niepewności i trwogi nad kondycją polskiego MMA na arenie międzynarodowej
Mamy do Ciebie dwa zasadnicze pytania, które mogą wydawać Ci się dziwne:
1. Czy chodzisz w Jordanach czy w innych butach?
2. Czy gotujesz w garnkach Zeptera?
 
Mamy do Ciebie dwa zasadnicze pytania, które mogą wydawać Ci się dziwne:
1. Czy chodzisz w Jordanach czy w innych butach?
2. Czy gotujesz w garnkach Zeptera?

Haha, widzę że stereotypy o Ameryce są różne.

Nie chodzę w butach sportowych, głównie używam obuwia Dr Martens, natomiast jadam niestety tylko poza domem, ponieważ nie mam zwyczajnie czasu na gotowanie. Pozdrawiam
 
Haha, widzę że stereotypy o Ameryce są różne.

Nie chodzę w butach sportowych, głównie używam obuwia Dr Martens, natomiast jadam niestety tylko poza domem, ponieważ nie mam zwyczajnie czasu na gotowanie. Pozdrawiam
Nie chodzi o stereotypy. Po prostu swego czasu mieliśmy na forum pewnego gagatka z Kanady, który był tak wszechstronnie zajebisty, że trzeba było go zbanować, żeby reszcie forumowiczów nie piekły tyłki z zazdrości.
W każdym razie - witamy na Cohones. Jeżeli będziesz miał problemy z np. znalezieniem informacji o jakimś zawodniku, wyszukaniem walki bądź adresem zamieszkania dziewczyny która Ci się podoba to pisz do redaktora @kaczka41 - on specjalizuje się w tego typu sprawach. Ze swojej strony oprócz tematów związanych z MMA polecam "Hyde park", "Co mnie wkurwia", oraz przede wszystkim "Pogotowie sercowe Cohones". Znajdziesz tam szeroki przekrój historii - od komedii, poprzez dramaty do totalnej patologii. Wspaniała lektura na długie godziny.

p.s. Niektóre teksty mogą wydawać się dziwne, ale nie zrażaj się tym - wkrótce załapiesz co i jak i hermetyczne żarty zaczną być zrozumiałe.
 
Witam, jestem nowy na forum Cohones.

Mma interesuję się od dobrych kilku lat, do tej pory udzielałem się wyłącznie na forach amerykańskich tudzież kanadyjskich . Postanowiłem dołączyć do internetowej społeczności polskich fanów mieszanych sztuk walki z ciekawości, jak i delikatną dozą niepewności i trwogi nad kondycją polskiego MMA na arenie międzynarodowej
testo królu :pray:
 
Witam, jestem nowy na forum Cohones.

Mma interesuję się od dobrych kilku lat, do tej pory udzielałem się wyłącznie na forach amerykańskich tudzież kanadyjskich . Postanowiłem dołączyć do internetowej społeczności polskich fanów mieszanych sztuk walki z ciekawości, jak i delikatną dozą niepewności i trwogi nad kondycją polskiego MMA na arenie międzynarodowej
Witam ;)
 
Szczęść boże, sportowe świry.

Nazywam się Łukasz, mam 19 lat i jestem z Łodzi.
MMA interesuje się od kilku lat, zaczęło się to od obejrzenia walki Pudziana z Najmanem, aczkolwiek późniejsza fascynacja MMA zaczęła się kilka lat później, można powiedzieć że z biegiem czasu przerodziło się to w lekki nałóg z mojej strony, a wcześniej oglądałem relacje z gal K-1 na Eurosporcie. Natomiast samo forum przeglądałem od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować, Oprócz tego lubię piłkę nożną, a poza sportu jestem ogromnym pasjonatem historii i dobrej muzyki. :)
 
Szczęść boże, sportowe świry.

Nazywam się Łukasz, mam 19 lat i jestem z Łodzi.
MMA interesuje się od kilku lat, zaczęło się to od obejrzenia walki Pudziana z Najmanem, aczkolwiek późniejsza fascynacja MMA zaczęła się kilka lat później, można powiedzieć że z biegiem czasu przerodziło się to w lekki nałóg z mojej strony, a wcześniej oglądałem relacje z gal K-1 na Eurosporcie. Natomiast samo forum przeglądałem od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować, Oprócz tego lubię piłkę nożną, a poza sportu jestem ogromnym pasjonatem historii i dobrej muzyki. :)

Wpis wygląda na ok.
Tylko to imię...:goldi:

Pozdro ziomuś!

Ps. 3 szybkie pytania:
  1. Gdzie trenuje @Born2kill ?
  2. Który trener mma ma listę haterów z ich danymi ?
  3. Stek, czy kotlet sojowy?
 
Szczęść boże, sportowe świry.

Nazywam się Łukasz, mam 19 lat i jestem z Łodzi.
MMA interesuje się od kilku lat, zaczęło się to od obejrzenia walki Pudziana z Najmanem, aczkolwiek późniejsza fascynacja MMA zaczęła się kilka lat później, można powiedzieć że z biegiem czasu przerodziło się to w lekki nałóg z mojej strony, a wcześniej oglądałem relacje z gal K-1 na Eurosporcie. Natomiast samo forum przeglądałem od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować, Oprócz tego lubię piłkę nożną, a poza sportu jestem ogromnym pasjonatem historii i dobrej muzyki. :)
Siema, a grywasz w Wiedźmina? ; )
 
Back
Top