Podwieszony Oplot, przywitaj się!

14302844_881950578606027_1483374180_n.jpg


Już mi się tu podoba hahah ;D
kurna...
Czy jakbym też miał tablicę korkową z takimi ćwiczeniami rozrysowanymi, to też byłbym taki fit?
No_WAY_small_Cruz.gif
Dobra, przyznaję się, tablicę zobaczyłem dopiero za 69. razem
 
Nie wiemy jeszcze czym Paulina się interesuje. Ale dla przykładu niech nie stara się doradzać userów jaki tv mają kupić jak nie ma o tym pojęcia. Jedna już próbowała i biedny @kapusta gdyvy posłuchał to miałby teraz Thomsona na chacie :D

haha, cohones nie zapomina :D jeszcze cały czas wiszę piwko @mat01 bo ostatnio na zlocie wymyślił że w niedziele do roboty idzie :D
 
Tak w drodze przemyśleń, wystarczyło zrobić system "lajków" i co rusz pojawia się u nas jakaś Pani. Tęgie głowy pracują w tym MMARocks, nie ma co. :lol:

PS Przez 4 lata mojej obecności na tym forum nie widziałem żadnej kobiety, dopóki Magda nie przetarła szlaku innym dziewczynom. Skąd się wzięło to nagłe zainteresowanie płci pięknej Cohones? :wink:
 
Tak w drodze przemyśleń, wystarczyło zrobić system "lajków" i co rusz pojawia się u nas jakaś Pani. Tęgie głowy pracują w tym MMARocks, nie ma co. :lol:

PS Przez 4 lata mojej obecności na tym forum nie widziałem żadnej kobiety, dopóki Magda nie przetarła szlaki innym dziewczynom. Skąd się wzięło to nagłe zainteresowanie płci pięknej Cohones? :wink:
Dowiedziały się, że udziela się tutaj @halibut i każda chce się przekonać, czy jego opowieści to prawda czy fikcja
 
Jak mi ktos nie wierzy to niech powie to w twarz na zlocie. Do tej pory ci ktorzy probowali- obsrali sie.
Czesc wierzyla chociaz nie widziala. Ci blogoslawieni. Czesc uwierzyla gdy zobaczyla.
 
Jak mi ktos nie wierzy to niech powie to w twarz na zlocie. Do tej pory ci ktorzy probowali- obsrali sie.
Czesc wierzyla chociaz nie widziala. Ci blogoslawieni. Czesc uwierzyla gdy zobaczyla.
Jakby Hali to co pisze mowil swoim przechlanym głosem to by od razu wierzyli:D
 
Back
Top