bill boży
Maximum FC Lightweight

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Pisałem dziś że będą sobie mordę wycierać Valentiną?
Psycha siada a honda wiecznie czekać nie będzie.Zabawne, przecież mają wyjebane na hejterów.
Po co więc co chwila te tłumaczenia? Żeby przekonać samego siebie?
Oczami wyobraźni widzę jego złotoustość przy okazji ewentualnych występów podopiecznej na Fame. Zważywszy, że postawił sobie za życiowy cel, zmonetyzować swoją wybrankę na maxa, więc prędzej czy później raczej tam wyląduje. Niech zmieni imię na Alfons. Szyte na miarę pod jego mental.Zabawne, przecież mają wyjebane na hejterów.
Po co więc co chwila te tłumaczenia? Żeby przekonać samego siebie?
Oczami wyobraźni widzę jego złotoustość przy okazji ewentualnych występów podopiecznej na Fame. Zważywszy, że postawił sobie za życiowy cel, zmonetyzować swoją wybrankę na maxa, więc prędzej czy później raczej tam wyląduje. Niech zmieni imię na Alfons. Szyte na miarę pod jego mental.

Zobaczyłbym w sumie takiego grubaska Zabora z jakimś umięśnionym młodym bogiem typu Szeliga tancula czy inny tyburski.Na FAME to by sam zawalczył jako![]()
Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem... wieloletni trener!
Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.mma.pl
Łukasz "Mąż Karoli UFC" Zaborowski![]()
![]()


Zobaczyłbym w sumie takiego grubaska Zabora z jakimś umięśnionym młodym bogiem typu Szeliga tancula czy inny tyburski.
Gówniarze by się posrali z zaskoczenia jakby oprawił z palcem w dupie takiego tancule
Najlepiej to z marconiem albo ciosem bo te debile by się sugerowały jego wyglądem nie wiedząc nic o nim, a później by się zdziwił jeden czy drugi![]()
Przecież wiem, tylko myślę że by wystarczyło na takiego tancule, no może z tym tyburskim przesadziłem, ale z resztą? Zabor faworytem.Mordo, Zabor ma rekord MMA 0:2.
To tak nie działa, José Mourinho piłkarzem był żadnym a trenerem wręcz przeciwnie.
Przecież wiem, tylko myślę że by wystarczyło na takiego tancule, no może z tym tyburskim przesadziłem, ale z resztą? Zabor faworytem.
A to na roztrenowaniuWątpię bo on chyba trenuje tylko podnoszenie szklanki z whisky i cygara do gęby.
ale ostatnio widziałem chyba jakiś jego trening stójki tarczowanie...A to na roztrenowaniuale ostatnio widziałem chyba jakiś jego trening stójki tarczowanie...
A zabor może jest chujowym zawodnikiem ale za to trener jeszcze gorszymMordo, Zabor ma rekord MMA 0:2.
To tak nie działa, José Mourinho piłkarzem był żadnym a trenerem wręcz przeciwnie.

A zabor może jest chujowym zawodnikiem ale za to trener jeszcze gorszym
![]()

Jak chcesz się z nami trzymać, musisz być na poziomie.
Jak dziewczyna jest ładna i w ogóle atrakcyjna
To musi swoje atuty wykorzystywać
swoją atrakcyjność, nie? Musisz mieć sponsora.
Tylko nie myśl że to jest tak że facet jej płaci jakieś sto złotych za seks
Bo mi płaci o wiele więcej, dwieście czy trzysta.
Zabiera mnie do knajp, klubów, na zakupy.
To jest inne życie. Na poziomie.
Kiedy dzieciom będzie potrzeba pieluch i mleczkaKiedy będą zdjęcia cycuszków i psiochy by tu na oddziale w Choroszczy czekamy


Mnie zastanawia co innego-Marta Linkiewicz - wiem, autorytet w chuj, ale w tym temacie ma pojęcie…
… właśnie wrzuciła relacje na IG z odpowiedzią na pytanie o OF (czy wróci do posiadania tam konta).
Do brzegu. Padły tam słowa „jeśli chcesz zarabiać na tej platformie, to musisz się rozbierać”.
Kto jak kto, ale ona jest typowym produktem pod social media i raczej ma obycie z zarabianiem sobą.
Kwota podana przez Linkiewicz (zarobione 200 tysi) przy początku istnienia konta, robi wrażenie, zwłaszcza przy braku nagości.
Pytanie, czy Zaborowska dostała podobną kwotę (nawet w dolarach), bo wiedzą, że się zwróci z pierwszego miesiąca subskrypcji, skoro zwykłe szony robią hajs, czy ten czas już minął, czy może to wszystko jest pierdoleniem jak to, że będą tam materiały z treningów![]()
Czy wszystko idzie na przelew? 
przecież on nikogo nie zna. Pewnie siedział na kanapie, jak zwykle. Pił browara i palił cygaro... i go po kilku godzinach naszła go myśl, "przecież ja mam żonę". Żona jest kobietą, kobiety się rozbierają. Hmmm jak można to zamienić na pieniądze? Hmmm fajna ta Honda. Hmmm coś słyszałem o OnlyFans, to wyśle im maila, zapytam. Mam tu w domu babę, całkiem nie brzydka, jeszcze nie za stara. Znana z UFC, znana amerykańskim fanom. To się może udać. A teraz to już ma w głowie tylko "Ładnie pan to sobie wymyślił, panie Ferdku".Czytając ten temat aż mi się przypomniały klasyki: Czekając na sobotę i ,,Balada o lekkim zabarwieniu".
Tylko, że w tym drugim programie jeden z głównych bohaterów był aresztowany za pośrednictwo w handlu ludźmi z Włochami.
Ciekawe jakich ludzi Zabor pozna na onlyfans, wcale bym się nie zdziwił jakby tam było podobne środowisko co na pornhub...
Hm też tak myślałem, ale raczej do większych nazwisk only fans sam wysyła oferty współpracy.przecież on nikogo nie zna. Pewnie siedział na kanapie, jak zwykle. Pił browara i palił cygaro... i go po kilku godzinach naszła go myśl, "przecież ja mam żonę". Żona jest kobietą, kobiety się rozbierają. Hmmm jak można to zamienić na pieniądze? Hmmm fajna ta Honda. Hmmm coś słyszałem o OnlyFans, to wyśle im maila, zapytam. Mam tu w domu babę, całkiem nie brzydka, jeszcze nie za stara. Znana z UFC, znana amerykańskim fanom. To się może udać. A teraz to już ma w głowie tylko "Ładnie pan to sobie wymyślił, panie Ferdku".
Na jakiej podstawie uważasz, że Zabor oprawiłby Tanculę? Tanculą jest totalnym przeciętniakiem w freakfightach, ale regularnie startuje, trenuje systematycznie od lat. Skąd to zaufanie do umiejętności Zabora?Zobaczyłbym w sumie takiego grubaska Zabora z jakimś umięśnionym młodym bogiem typu Szeliga tancula czy inny tyburski.
Gówniarze by się posrali z zaskoczenia jakby oprawił z palcem w dupie takiego tancule
Najlepiej to z marconiem albo ciosem bo te debile by się sugerowały jego wyglądem nie wiedząc nic o nim, a później by się zdziwił jeden czy drugi![]()
Bo zabor jest cięższy xd a krecik już się przekonał że masa jest najważniejszaNa jakiej podstawie uważasz, że Zabor oprawiłby Tanculę? Tanculą jest totalnym przeciętniakiem w freakfightach, ale regularnie startuje, trenuje systematycznie od lat. Skąd to zaufanie do umiejętności Zabora?
Mnie zastanawia co innego-
kto jest na tyle pierdolnięty żeby płacić za oglądanie Linkiewicz.
Przecież to jest taki pasztet że ja pierdolee.
Ona ma ten ryj tak dziwnie zdeformowany, że nawet się dziwię tym murzynom że ją klepali (chociaż tacy wyjebią wszystko).