OnlyFans Karoliny Kowalkiewicz

Turski czuje obrzydzenie


Turski bez żenady siedzi na konfach frikowych z jakimiś oskarkami udającymi gangsterów, tam latają ciągle teksty o cwelach, kurwach, ciągnięciu różnych części ciała, stosunkach bez zgody drugiej strony. Wszystko oglądają miliony dzieci w wieku 8-15 lat. Potem latają i w szkołach na przerwach podniecają się, że ktoś komuś wbił cwela i debatują czy kolega który doniósł Pani od przyrki jest jebanym konfidentem czy tylko pierdoloną 60tka i czy nie trzeba go wziąć na rozkminkę.

Ale wąsatemu przygłupowi przeszkadza zielony pierdolący głupoty w niszowym temacie gdzie wiadomo, że to są po prostu prowokacje i nikt tego nie bierze na poważnie w dodatku zasięg tych wysrywów to jakieś 500 osób.
Karolci i jej sutenerowi nierobowi może się zrobić przykro więc żenada i frajerstwo dekady.

Pluje na tego błazna.
 
Turski bez żenady siedzi na konfach frikowych z jakimiś oskarkami udającymi gangsterów, tam latają ciągle teksty o cwelach, kurwach, ciągnięciu różnych części ciała, stosunkach bez zgody drugiej strony. Wszystko oglądają miliony dzieci w wieku 8-15 lat. Potem latają i w szkołach na przerwach podniecają się, że ktoś komuś wbił cwela i debatują czy kolega który doniósł Pani od przyrki jest jebanym konfidentem czy tylko pierdoloną 60tka i czy nie trzeba go wziąć na rozkminkę.

Ale wąsatemu przygłupowi przeszkadza zielony pierdolący głupoty w niszowym temacie gdzie wiadomo, że to są po prostu prowokacje i nikt tego nie bierze na poważnie w dodatku zasięg tych wysrywów to jakieś 500 osób.
Karolci i jej sutenerowi nierobowi może się zrobić przykro więc żenada i frajerstwo dekady.

Pluje na tego błazna.
Bardzo trafny post. Turski żeruje nawet nie na padlinie tylko żywi się gównem i najgorszym ściekiem. Grunt że z uśmiechem.
 
Turski bez żenady siedzi na konfach frikowych z jakimiś oskarkami udającymi gangsterów, tam latają ciągle teksty o cwelach, kurwach, ciągnięciu różnych części ciała, stosunkach bez zgody drugiej strony. Wszystko oglądają miliony dzieci w wieku 8-15 lat. Potem latają i w szkołach na przerwach podniecają się, że ktoś komuś wbił cwela i debatują czy kolega który doniósł Pani od przyrki jest jebanym konfidentem czy tylko pierdoloną 60tka i czy nie trzeba go wziąć na rozkminkę.

Ale wąsatemu przygłupowi przeszkadza zielony pierdolący głupoty w niszowym temacie gdzie wiadomo, że to są po prostu prowokacje i nikt tego nie bierze na poważnie w dodatku zasięg tych wysrywów to jakieś 500 osób.
Karolci i jej sutenerowi nierobowi może się zrobić przykro więc żenada i frajerstwo dekady.

Pluje na tego błazna.
On się brzydzi, ale jak nie płacą. Jaki Maciuś jest, każdy widzi
 
Turski czuje obrzydzenie


Już pomijając Turskiego to Zabor lekko przesadził z tym Radomskim planktonem i bumiskami. On na prawdę wszystkich mierzy swoją miarą i uważa, że wystawianie dupy lub innych odważnych zdjęć do internetu jest wielkim wow za które ludzie zapłacą każdą cenę.
 
Już pomijając Turskiego to Zabor lekko przesadził z tym Radomskim planktonem i bumiskami. On na prawdę wszystkich mierzy swoją miarą i uważa, że wystawianie dupy lub innych odważnych zdjęć do internetu jest wielkim wow za które ludzie zapłacą każdą cenę.
Ale to o radomskim planktonie i bumiskach powiedział @zielony666 xD. Po prostu grafiki rozmówców w pokojach na Twitterze nie nadążają za głosami.
 
Ludzie cisnący po cyrku to nie hejterzy, to koneserzy.
Świadomi odbiorcy ze świata mma, którzy w swoim doświadczeniu potrafią odróżnić produkt premium, od kloaki z rodzimego rynku.
Kiedyś bardzo mocno im dopingowałem i wspierałem, obecnie nie ubiłbym z Martinem muchy tacą w hotelowym kiblu :olewam:
Ty brachu, ale jak tacą?
Oboje jesteście kelnerami ?!

Aż mnie to zatrwożyło
 
A z tym kelnerem to w sumie śmiesznie, bo Miras miał rację, tylko źle pokleił fakty. Martin Maria był kelnerem na emigracji w Australii, w Mariocie był kimś na wzór event managera.
 
Ludzie cisnący po cyrku to nie hejterzy, to koneserzy.
Świadomi odbiorcy ze świata mma, którzy w swoim doświadczeniu potrafią odróżnić produkt premium, od kloaki z rodzimego rynku.
Kiedyś bardzo mocno im dopingowałem i wspierałem, obecnie nie ubiłbym z Martinem muchy tacą w hotelowym kiblu :olewam:
Koneserzy to są chyba w FapKlubach :wink: :lol: a szczególnie na pewno jeden taki
:lizoremotmaly2: :smileyyy: :lol:
 
KAROLA PO CO SIĘ OGRANICZAĆ, CZEKANY WSZYSCY NA ZDJĘCIE KUCIAPY

To tylko z kontem ,,Treningi Premium” …

IMG_5124.jpeg
 
Back
Top