Oglądaj gale UFC razem z UNIBET! (nieaktualne)

Ale poza 65 zł, trzeba chyba obstawić każdą walkę, którą chce się obejrzeć, tak?
 
Można jakiś bardziej szczegółowy opis zasad, opcja oglądania gali za obstawianie walk wydaje się być bardzo kusząca.
 
Można jakiś bardziej szczegółowy opis zasad, opcja oglądania gali za obstawianie walk wydaje się być bardzo kusząca.
Ale poza 65 zł, trzeba chyba obstawić każdą walkę, którą chce się obejrzeć, tak?

Należy obstawić tę kwotę na gale, nie na każdą walkę, czyli stawiając 65 PLN na jedną walkę mamy dostęp do całej gali, na której ta walka ma miejsce.

Rozpiskę transmisji na UnibetTV można sprawdzać tutaj: https://pl.unibet.com/betting#/livecalendar/sport=,day=,streaming=1. Gala UFC pojawi się na niej przed 4 kwietnia. Także jednorazowo inwestujemy w daną galę i możemy cieszyć się legalnym streamem.
 
Last edited by a moderator:
Nie rozumiem - zdarzało mi się oglądać pojedyncze walki. Czyli przemielę 65 zł na UFC 190 i każdą galę mogę oglądać? Czy 65 zł na UFC 190, 65 zł na 191 itd?
 
stawiając 65 PLN na jedną walkę mamy dostęp do całej gali, na której ta walka ma miejsce.
Jak na chociaż jedną walkę na UFC 190 postawisz 65 PLN, to możesz legalnie obejrzeć całą galę UFC 190. Zapewne obstawienie po 22 złote na 3 walki (22x3=66) z Gali UFC 190 też będzie się kwalifikowało do oglądnięcia gali, dobrze rozumiem, Unibet?
 
Jeśli postawisz 65 PLN na walkę, która będzie miała miejsce na UFC 190, to będziesz mógł obejrzeć legalnie galę UFC 190. Dajmy na to stawiamy 65 PLN na Ricardo Lamasa i otrzymujemy dostęp do gali UFC Fight Night 63.

Bartass89, tak.
 
Last edited by a moderator:
Czy aby fight pass kosztuje w podobnej cenie i jest na cały miesiąc?
Przecież w UNIBET nie płacisz za dostęp do gali tylko dostajesz go przy okazji (za to, że obstawiłeś walki, które i tak pewnie byś obstawił)...

Do tego obstawiając gale PPV dostajesz do nich dostęp też "przy okazji", a nie za 200 zł.
 
Przecież w UNIBET nie płacisz za dostęp do gali tylko dostajesz go przy okazji (za to, że obstawiłeś walki, które i tak pewnie byś obstawił)...

Do tego obstawiając gale PPV dostajesz do nich dostęp też "przy okazji", a nie za 200 zł.

Ostatnio zapłaciłem za UFC 185 ok 75 zł, ale to może jednorazowa akcja?

Ponadto bardzo dobrze wyjaśniłeś, o co w tym chodzi :beer:
 
Ostatnio zapłaciłem za UFC 185 ok 75 zł, ale to może jednorazowa akcja?
Nie jestem pewien, ale chyba w euro jest taniej PPV niż w Dolcach. Nie wiem też czy to kwestia Fightpassa czy też nie, bo nie próbowałem bez niego wykupować
 
LuKaso, można było powiększyć okno na cały ekran? Stream był dobrej jakości, podobnej do tego z FightPassa czy było widać różnice? Co byś mógł na ten temat powiedzieć?
 
Coś podobnego jest do oglądania NBA. Jakość i wielkość okienka jest mocno limitowana.
 
Hej, jedna z osób odpowiedzialna za konto Unibetu, jest obecnie na urlopie (akurat ta od transmisji), także nie uzyskamy szybko odpowiedzi na ten problem. Nie mniej na pewno go rozwiążemy.
 
Dzisiaj nie ma i nie będzie transmisji - jest to widoczne w "zakładach" - jeśli ma być transmisja to obok napisu LIVE X - Y jest dopisek "TV".
 
Mam nadzieję, że będzie jakaś rekompensata za to. Ja zachęcony informacją Unibetu obstawiłem 2 walki za kwoty większe niż 65 PLN i nastawiałem się na oglądanie gali na Unibecie, a tutaj zonk. Nie interesuje mnie nadanie dostępu do gali w Polsce, ale jakiś bonus mógłby zrekompensować nam tą niemiłą niespodziankę.
 
Mam nadzieję, że będzie jakaś rekompensata za to. Ja zachęcony informacją Unibetu obstawiłem 2 walki za kwoty większe niż 65 PLN i nastawiałem się na oglądanie gali na Unibecie, a tutaj zonk. Nie interesuje mnie nadanie dostępu do gali w Polsce, ale jakiś bonus mógłby zrekompensować nam tą niemiłą niespodziankę.
hahaha w co ty wierzysz
 
W sprawiedliwość i odpowiedzialność za słowa. Unibet to dobra marka, która nie oszukuje klienta celowo.
 
Panowie, wyjaśnimy tę sprawę. W poniedziałek postaram się wszystkiego dowiedzieć jak, na czym to polega i dlaczego nie było ostatnio transmisji.
 
Back
Top