Oglądaj gale UFC razem z UNIBET! (nieaktualne)

Hej, rozmawiałem z Unibetem w tej sprawie. Okazało się, że UFC zablokowało możliwość streamowania na Polskę, o czym nie wiedział polski oddział Unibetu. Zapewne miało to związek z galą organizowaną w naszym kraju. Na chwilę obecną więc to ZUFFA jest odpowiedzialna za to zamieszanie i mi nie pozostało nic innego jak przeprosić w imieniu Unibetu oraz MMARocks tych, którzy liczyli na transmisje za postawione kupony. Niezwłocznie Was poinformujemy jak streamy na nasz kraj zostaną odblokowane.
 
Hej, rozmawiałem z Unibetem w tej sprawie. Okazało się, że UFC zablokowało możliwość streamowania na Polskę, o czym nie wiedział ani polski oddział Unibetu, ani my. Zapewne miało to związek z galą organizowaną w naszym kraju. Na chwilę obecną więc to ZUFFA jest odpowiedzialna za to zamieszanie i mi nie pozostało nic innego jak przeprosić w imieniu Unibetu oraz MMARocks tych, którzy liczyli na transmisje za postawione kupony. Niezwłocznie Was poinformujemy jak streamy na nasz kraj zostaną odblokowane.
to usuncie temat bo ludzi w błąd wprowadzacie
 
Szkoda, że nawet Unibetu nie było stać na zwykłe "sorki", bo nie mówię o przepraszam, ale jak widać pomimo bycia na forum i zakładania nowych tematów trzeba uzyskiwać informacje od osób postronnych. Przykra prawda o strategii marketingowej przedsiębiorstwa i o ich podejściu do klienta.

Pozdrawiam
Bartass89
 
dokładnie jak pisze @Bartass89 a jak pojechałem tekstem z Misia "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi", który dobrze oddaje takie podejście do klienta, to Panowie "moderatorzy" usunęli... Niedługo forum się zamieni w reklamę odżywek i buków...
 
Szkoda, że nawet Unibetu nie było stać na zwykłe "sorki", bo nie mówię o przepraszam, ale jak widać pomimo bycia na forum i zakładania nowych tematów trzeba uzyskiwać informacje od osób postronnych. Przykra prawda o strategii marketingowej przedsiębiorstwa i o ich podejściu do klienta.
dokładnie jak pisze @Bartass89 a jak pojechałem tekstem z Misia "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi", który dobrze oddaje takie podejście do klienta, to Panowie "moderatorzy" usunęli... Niedługo forum się zamieni w reklamę odżywek i buków...

Nie jestem aż taką osobą postronną. Odpowiadam za egzekucję umów bukmacherskich na portalu - nic beze mnie się tu nie dzieje. Wspólnie z Unibetem ustaliliśmy, że to ja przeproszę w ich imieniu oraz własnym (MMARocks), bo daliśmy informacje mylące (UFC bez informowaniu nikogo zablokowało streamy - wcześniej wszystko działało). Do tej pory firma Unibet za darmo (bo bez wkładu własnego w postaci kuponów) rozdała 3500 zł użytkownikom - jeśli to nie jest przyjazna firma, to ja już nie wiem jaka nią jest.

Niedługo forum się zamieni w reklamę odżywek i buków...

Do tej pory wraz z firmami bukmacherskimi rozdaliśmy 7700 zł stricte użytkownikom forum. Tobie, Twoim kolegom i koleżankom udzielającym się na Cohones. Znajdź mi inne miejsce w sieci, które jest tak hojne i w porządku dla swoich userów. Tworzymy tu społeczność bukmacherską. Razem gramy, razem analizujemy walki, razem rozmawiamy o kursach, a do tego na forum dwóch bukmacherów rozdaje praktycznie za friko duże pieniądze by przyjemność ze stawiania była jeszcze większa. Jeśli taki klimat Ci nie pasuje, to chyba faktycznie 'nie dogadamy się'.
 
@Mr. Cloud grube działa wytoczyłeś, z tym, że ja o społeczności nie napisałem złego słowa. Ale ok, niech będzie, kajam się i przepraszam, chociaż z konkursów Unibetu zamierzam już nie korzystać (tym lepiej dla innych, którzy i tak pewnie lepiej wykorzystają bonusy ;) ). Pozdro
 
Back
Top