Odklepanie ciosow przez Joanne w walce z Rose

Stanie na trawniku? Jak dla Ciebie zawodowa pilka nozna to stanie na trawniku to nie mamy o czym gadac. Wystarczy ze masz pilke przy nodze i trzech przeciwnikow wjezdza Ci w nogi na pelnej pizdzie, skaczesz do glowki, a przeciwnik nie jest zainteresowany pilka tylko przyjebaniem Ci z lokcia w leb. To nie jest tylko stanie na trawniku.

Z kolei te gwozdzie ktore przyjmujesz na leb w MMA. Ile takich czystych strzalow przyjmiesz w trakcie kilku lat? Kazdy zawodowy sport niesie za soba jakies ryzyko kontuzji co nie usprawiedliwia braku charakteru i walki do konca, a MMA wcale nie jest jakies bardziej kontuzjogenne niz inne dyscypliny. Zreszta sama Aska zdaje sobie sprawe ze klepanie ciosow jest slabe, inaczej by sie tak nie przed tym nie bronila.
W każdym sporcie są kontuzje, ale porównanie tego w kontekście piłki nożnej i mma jest irracjonalne.
 
Możliwość odniesienie kontuzji jest zupełnie róźna

Dlaczego mozliwosc odniesienia kontuzji w pilce noznej i mma jest rozna biorac pod uwage czestotliwosc startow zawodnikow w obu dyscyplinach?

mma jest tutaj bardziej niebezpieczne ze względu na mnóstwo ciosów przyjmowanych na głowę.

Niebezpieczne pod jakim wzgledem? Ilosci kontuzji czy ich wagi? Czy sluchajac wypowiedzi wiekszosci emerytowanych pilkarzy nie masz wrazenia ze przyjeli na glowe wiecej niz zawodnicy mma?
 
Niebezpieczne pod jakim wzgledem? Ilosci kontuzji czy ich wagi? Czy sluchajac wypowiedzi wiekszosci emerytowanych pilkarzy nie masz wrazenia ze przyjeli na glowe wiecej niz zawodnicy mma?

Piłkarze, w środowisku sportowym, mówiąc delikatnie nie cieszą się opinią najbystrzejszych... :)
 
Pisalem tylko ze sedzia w taki sposob nie przerywa walk. Wchodzi zdecydowanie a nie kladzie na ulamek sek lape na plecach i sie cofa i czeka co sie wydarzy. Kurwa pisalem to juz chyba z 5 razy a teraz mnie zmusiles do 6. I nie wmawiaj mi ze cos innego pisalem...


1:22 Big John tłumaczy, że przerwał w ten sposób walkę. Tak więc sędzia przerywa w ten sposób walki jak najbardziej, mówi tak najlepszy sędzia mma, kolego.

 
Borys w trzeciej rundzie odmówił wyjścia do walki
swoja droga recznik juz powinien szybciej wyleciec, bo widac, ze byl juz totalnie rozbity
 
nie widzę problemu ze ktoś klepie bo po co na garnek łapać
Zdrowie się przyda min w kolejnej walce

Tylko po co to pieprsenie ze nie klepała tu jest problem

Trzeba się umieć przyznać ze się dało dupy
 
Nie wydaje mi się. Do jakiejś inby dojdzie pewnie przy powrocie Asi do klatki. Trasztok, agresja i te sprawy znów ludzi podzielą.
 
Back
Top