Odklepanie ciosow przez Joanne w walce z Rose

Jak to się wszystko zmienia. Jeszcze parę lat temu zawodnik klepiący ciosy spotkałby się z lekką szyderą a dziś taka podstawa jest chwalona, no bo po co zbierać po głowie.
Nie do końca.Nie dalej niż 7 postów nad Tobą, mamy Braveheart'a który walczy zawsze DO KOŃCA !!!!! ;)
 
  • Like
Reactions: jut
Jak to się wszystko zmienia. Jeszcze parę lat temu zawodnik klepiący ciosy spotkałby się z lekką szyderą a dziś taka podstawa jest chwalona, no bo po co zbierać po głowie.

Zależy kto. Wyobraźmy sobie, że taki Parke odklepałby ciosy Gamrota. Wówczas Jurasy, Balasy i inne wyrocznie nie mówiłby o żadnym hejcie. W kilku postach bez żadnego hejtu stwierdziłem oczywistą oczywistość na temat Aśki i już zostałem okrzynięty oplotowym hejterem.
 
Zależy kto. Wyobraźmy sobie, że taki Parke odklepałby ciosy Gamrota. Wówczas Jurasy, Balasy i inne wyrocznie nie mówiłby o żadnym hejcie. W kilku postach bez żadnego hejtu stwierdziłem oczywistą oczywistość na temat Aśki i już zostałem okrzynięty oplotowym hejterem.
Nie trzeba aż tak daleko szukać... Wystarczy odwrócić sytuacje i zamiast Jędrzejczyk wstawić w tą historie Karolinie Kowalkiewicz. Inba na tydzień jak nic.
 
Karmic Justice - The build up to Joanna vs Rose, then the result.


5;09 widać jak na dłoni, to tak jak by ktoś jeszcze wątpił.
 
Klepanie to jak zejsc z boiska w 85 minucie przy 0-3 co by ktos nogi nie zlamal. W kazdej dziedzinie zycia walczy sie do konca.
No i ja się pytam człowieku dumny Ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Stanie na trawniku porównujesz do przyjmowania gwoździ, które wgniatają Ci łeb w podłogę?!
 
No i ja się pytam człowieku dumny Ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Stanie na trawniku porównujesz do przyjmowania gwoździ, które wgniatają Ci łeb w podłogę?!
patologia
lepiej dac sobie zniszczyc mozg niz przegrac, wedlug niektorych
 
Przecież ona na tej ziemi była pół przytomna, nie rozumiem krytyki.
Przecież krytyka jest wobec zachowania po walce, czyli zakłamywaniu rzeczywistości, a nie w stosunku do tego, że klepała. Dostała gonga, straciła świadomość i włączył się naturalny odruch paniki. Czasem przed klepaniem uratuje Cię sędzia, czasem udasz martwego, czasem przeciwnik sam odpuści, a jak wszystko zawiedzie to wypada klepać. Do tego trzeba mieć na uwadze fakt, że to klepanie było po mocnym knockdownie gdzie tracisz świadomość i nie kontrolujesz w pełni swojego ciała. Więc to też wygląda nieco inaczej niż klepaniem pod samym nawałem średnio celnych ciosów. IMO kto nigdy nie przyjmował gwoździ na glebie nie powinien tu wyjeżdżać z jakimiś kodeksami nieklepiących samurajów... A jak przyjmował i mu się to podobało to jest zwykłym zjebem.
 
IMO kto nigdy nie przyjmował gwoździ na glebie nie powinien tu wyjeżdżać z jakimiś kodeksami nieklepiących samurajów... A jak przyjmował i mu się to podobało to jest zwykłym zjebem
Dobrze napisane.
Od dawna trochę mnie śmieszą tezy, że klepanie ciosów to jakaś plama na honorze. Niby kurwa czemu jak ktoś cię napierdala po łbie młotkami to nie możesz odklepać ale jak ci wyginają łokieć to już możesz? To jest sport, wiesz, że przegrasz klepiesz, proste. Nawet kurwa na ulicy charakterni jak wiedzą że dostają łomot to przerywają solówkę i stwierdzają że przeciwnik wygrał. Nie wiem, ktoś mi wytłumaczy sensowność nieklepania ciosów? Pomijam fakt, że to pod tematem z JJ bo akurat tu się z nią nie zgadzam i uważam, że klepała. Ale ona czy wielu innych, którzy klepali to nie są dla mnie słabi zawodnicy.
 
No i ja się pytam człowieku dumny Ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Stanie na trawniku porównujesz do przyjmowania gwoździ, które wgniatają Ci łeb w podłogę?!

Stanie na trawniku? Jak dla Ciebie zawodowa pilka nozna to stanie na trawniku to nie mamy o czym gadac. Wystarczy ze masz pilke przy nodze i trzech przeciwnikow wjezdza Ci w nogi na pelnej pizdzie, skaczesz do glowki, a przeciwnik nie jest zainteresowany pilka tylko przyjebaniem Ci z lokcia w leb. To nie jest tylko stanie na trawniku.

Z kolei te gwozdzie ktore przyjmujesz na leb w MMA. Ile takich czystych strzalow przyjmiesz w trakcie kilku lat? Kazdy zawodowy sport niesie za soba jakies ryzyko kontuzji co nie usprawiedliwia braku charakteru i walki do konca, a MMA wcale nie jest jakies bardziej kontuzjogenne niz inne dyscypliny. Zreszta sama Aska zdaje sobie sprawe ze klepanie ciosow jest slabe, inaczej by sie tak nie przed tym nie bronila.
 
Pamieta ktos jeszcze podobne sytuacje? Chodzi mi o odklepanie ciosow. Pytam z ciekawosci nie z chęci hejterstwa.
 
Gdyby zachowanie Aski bylo normalne bez tych szopek i odpalow to nikt by sie z tego nie nabijal ale robiac z siebie najbardziej niebezpieczna laske na ziemi i podchodzac do lasek na pelnej kurwie i z piachami do ryja pozniejsze klepanie ciosow wyglada komicznie... Sedzia nie przerwal walki tylko Rose to zrobila widzac klepanie Aski. Przeciez to idealnie widac... Kladac delikatnie reke na ulamek sek na plecach Rose na pewno sedzia nie przerywal by tego... Gdybym bym na miejscu przyszlych rywalek Aski bym jej z tym klepaniem dopierdalal za kazdym razem wyprowadzajac ja z rownowagi... To bedzie dzialalo znajac Aske. Rose juz do tego wczoraj nawiazala i nie wiem czy Andrade tez...

Jak sędzia dotyka zawodnika, to ten musi przerwać to co robi, to nie jest tak, że on sobie klepnął Rose i powiedział: ale słuchaj nie napierdalaj jej w tył głowy okej, kontyntuuj proszę. To jest koniec walki panie. To czy to było klepanie czy nie to wie tylko Jędrzejczyk. Poza tym to nie jest tak, że sędzia tylko dotyka, zawodnik jest też werbalnie zatrzymywany. Jaki sens ma to klepanie Aśki, jeśli była przytomna i słyszała sędziego i wiedziała, że walka jest przerwana?
Jeśli była totalnie nieprzytomna i nieświadoma to tylko tak to można tłumaczyć, ale wtedy jej tłumaczenia mają sens tzn. już nie kontaktowała.
 
To czy to było klepanie czy nie to wie tylko Jędrzejczyk.

No już przecież wyjaśniła, że to nie było klepanie tylko

balans-pl-ffffff


ale wtedy jej tłumaczenia mają sens tzn. już nie kontaktowała.

Skoro nie kontaktowała to powinna obejrzeć video, a nie robić z siebie błazna.

Ja myślę, że ona dobrze wie, że klepała. Po prostu idzie w zaparte, bo nie może tego przełknąć. I tyle w temacie.
 
Jak sędzia dotyka zawodnika, to ten musi przerwać to co robi, to nie jest tak, że on sobie klepnął Rose i powiedział: ale słuchaj nie napierdalaj jej w tył głowy okej, kontyntuuj proszę. To jest koniec walki panie. To czy to było klepanie czy nie to wie tylko Jędrzejczyk. Poza tym to nie jest tak, że sędzia tylko dotyka, zawodnik jest też werbalnie zatrzymywany. Jaki sens ma to klepanie Aśki, jeśli była przytomna i słyszała sędziego i wiedziała, że walka jest przerwana?
Jeśli była totalnie nieprzytomna i nieświadoma to tylko tak to można tłumaczyć, ale wtedy jej tłumaczenia mają sens tzn. już nie kontaktowała.
Nie rob z siebie blazna takim pisaniem... To juz jest nudne.
 
Jakiego błazna, sam napisałeś, że nie jesteś pewien czy jak sędzia dotknął zawodnika to jest koniec walki. Klepnęła przed czy po?
Na pewno nic takiego nie napisalem a juz w tym temacie wyczerpujaco przedstawilem to co widzialem. Pisalem tylko ze sedzia w taki sposob nie przerywa walk. Wchodzi zdecydowanie a nie kladzie na ulamek sek lape na plecach i sie cofa i czeka co sie wydarzy. Kurwa pisalem to juz chyba z 5 razy a teraz mnie zmusiles do 6. I nie wmawiaj mi ze cos innego pisalem...
 
Na pewno nic takiego nie napisalem a juz w tym temacie wyczerpujaco przedstawilem to co widzialem. Pisalem tylko ze sedzia w taki sposob nie przerywa walk. Wchodzi zdecydowanie a nie kladzie na ulamek sek lape na plecach i sie cofa i czeka co sie wydarzy. Kurwa pisalem to juz chyba z 5 razy a teraz mnie zmusiles do 6. I nie wmawiaj mi ze cos innego pisalem...
A jak miał przerwać, miał rzucić się na tę Rose, powiedział jej, że koniec i już, przecież wiedziała o co chodzi,do narożnika jej nie odesłał. Sędzia i tak przerwał za późno, źle był ustawiony, przecież Jędrzejczyk nic kompletnie nie robiła przez te kilka sekund, nawet wstać nie próbowała, bo przecież dłoń ułożona na skroni to chyba nie jest obrona. Przecież Jędrzejczyk była skończona po tym drugim knockdownie, oczy wywalone do góry nogami, ręka odwinęła się jakby pociskiem dostała, a potem żółwik i kompletnie nic robiła konkretnego, żeby się bronić. Wciąz nie mogę wyjść z podziwu jak takie ciosy mogły ją powalić, to nie waga ciężka.
Jak była świadoma to wiedziała, że walka skończona to po co klepać miała. Jak była nieświadoma to po ch.. wstawała jak nie była w stanie bez pomocy. Ludzie próbują przekonać, że na pewno klepała, kiedy nie można powiedzieć, że na pewno. Nie twierdzę, że nie kłamie albo nie zmyśla, ale jak do cholery była nieświadoma albo nie kontaktowała, to se teraz może powiedzieć co chce, bo sędzia przerwał walkę przed. I pewnie wie tyle co zobaczyła z nagrania z walki.O to mi chodzi.
Więc teraz se można snuć teorie, i analizować zapisy video klatka po klatce, i prace doktorskie z pschycholigii sportu czytać. Mi się nie chce. A Jędrzejczyk w następnej walce pokaże czy to wypadek przy pracy czy nie.
 
Back
Top