O eskalującej niechęci słów kilka

obecnie 115-117kg, zależnie od obiadu, przy ok 184 cm:
@Masu @Matszo92 @MysticBęben

koszykówka, piłka nożna, siatkówka, Judo, BJJ, pływanie, Aikido, Kenjitsu, Kyokushin, Escrima, Kalaki, Kickboxing, szeroko rozumiane sporty siłowe, MMA (również na jednej sali z Mariuszem P., jeszcze przed walką z Timem). Zwykle 1-2 treningi w tygodniu plus 1 w weekend. Cohones gdy jeszcze był Miś Koralgor i wcześniej. MMA od czasów PRIDE #grubascosieniezna i oplot :)
Obecnie 130-140 (zależy co jadłem dnia poprzedniego) przy wzroście 187cm
Najpierw boks, później kick i troche bjj, nie dużo, ale na @Wewiur wystarczyło. O kondycji sie nie wypowiem bo nigdy nie była moją dobrą stroną. Z drugiej strony nigdy nie dostawałem kasy za treningi, czy walki, więc nie ma co porównywać do zawodowych sportowców.
 
Obecnie 130-140 (zależy co jadłem dnia poprzedniego) przy wzroście 187cm
Najpierw boks, później kick i troche bjj, nie dużo, ale na @Wewiur wystarczyło. O kondycji sie nie wypowiem bo nigdy nie była moją dobrą stroną. Z drugiej strony nigdy nie dostawałem kasy za treningi, czy walki, więc nie ma co porównywać do zawodowych sportowców.

Czyli do podium trochę mi brakuje :applause:
 
Reasumując:

Viser
:lizoremotmaly2:
1281613794301dumpfmfrankhatskissmyass_1342122600_pummmp.gif
KSW
 
@Viser
Chyba nic do Ciebie nigdy nie miałem, nie pamiętam.
Jednak stwierdziłem, że z Ciebie to jest jebany pelikan, typowy fan cyrku :DC:
Zrobiłeś z siebie debila dużo razy na tym forum(CB raz Ci w tym pomógł:mamed:), prowadzisz wojnę z wiatrakami, robiąc z siebie jakiegoś jebanego samotnego wilka i jedynego prawilnego i wiernego fana KSW. W rezultacie ośmieszasz się większością argumentów i zostałeś po @mahonek maskotką tego forum. Gratulację ;)
viser przystojniaku :śmiech:
 
Back
Top