Oświadczenie Balzelaka po KSW

@magik

Kalogero, jesteś prokuratorem? :)








Pamiętasz jak się Kalogero irytował na Rutkowskiego (imo całkiem słusznie)?



@heileris & @Tyskersky

byzantin jak jednak jesteż p.Bazelakiem to zalecam upgrade strony kamilbazelak.pl bo ta wersja WordPressa to troche jak proszenie się o kłopoty ;)



A tak poza tym strona http://www.kamilbazelak.pl/ nie działa mi, wam też ? Przypadek xD ?


To nie wygląda na przypadek.
 
Stare bugi WordPressa raczej posłużyły by do przejęcia strony i publikacji jakiś np. obraźliwych/nieprawdziwych info o p.Bazelaku. Komunikat o zablokowaniu strony wygląda raczej na jakąś kwestie wygaśnięcia hostingu czy braku płatności itp. Ogólnie mam taką nadzieję bo głupio by mi było gdyby ktoś wykorzystał tą informację do jakigoś ataku ;) Tak czy inaczej zgodnie z tym co tu pisałem admini dostali maila w tej sprawie :)
 
Jestem po prostu spostrzegawczy i obiektywny, napisałem swoją własną opinię do tej walki i przedstawiłem fakty(video+zdjęcia) i mam do tego prawo, to jest forum i się tylko wypowiadam z mojego własnego punktu widzenia.


Szanuję wasze odpowiedzi i opinie a że moja jest inna to nie znaczy że jest to powodem dla niektórych z Was do obrażania, wyzywania lub mieszania mnie z Bazelakiem. Dla osób inteligentnych bardzo dziękuje za zrozumienie i normalne opinie w temacie.
 
Co do walki,to widać,że coś tam się poślizgnął. Ale te gadki o Pudzianie by sobie już darował, sam kiedyś się wychwalał, że jak MP przyjechał do Łodzi to chciał się z nim bić pod jakąś dyskoteką czy gdzieś. Czy to było zachowanie godne naśladowania ? Jak czytam to oświadczenie to od razu drugi najman mi się rysuje.
 
A ja napisze ostatni raz na temat Bazelaka. Byl gorszy i przegral to ze sie poslizgn to tylko jego wina. Ale tez juz wiek nie jest dobry wiec niech lepiej da sobie spokuj i oszczedzi sobie wstydu bo jeszcze nie jest zbyt puzno o potem bedzie wrogiem publicznym jak Najman. Do Najmana jako czlowieka nic nie mam ale czesto sam sobie szkodzi i radze panu Bazelakowi dobrze sie przygotowac do kolejnej walki nie koniecznie na KSW czy MMAA ale aby wyjsc i dac dobra walke na ile potrafi.
 
@up



Żeby dać dobrą walkę, trzeba umieć walczyć. Bazyliszek jest mocny dopóki nie zabrzmi pierwszy gong na ringu...
 
skręcił kolano - pech
ewidentnie widać, że staw mu poszedł
dobrze, że nie pozrywał więzadeł

niewiele pokazał, ale tak czy inaczej u mnie ma plusa
za abderytę :-)
ho ho ho - żeby znać takie słowa
brawa

Jeśli Pudzian faktyczie mu nawrzucał, po tym jak schodził z ringu, to czy kogokolwiek to dziwi? Pudzian jaki jest każdy widzi (i słyszy), niestety.

rymczęstochowski na koniec:
niech się poobrzucają błotem, będzie lepszy freak-show potem
 
Kontuzja czy nie kontuzja, ale trzeba o tym powiedzieć - wychodząć do ringu Bazelak miał mine jakby chciał się zapaść pod ziemie i jakby znalazł się tam przez przypadek. W życiu nie widziałem takiej niepewności : )
 
Twój nick dziwnym trafem nawiązuje do religii chrześcijańskiej, którą tak ostatnio w swym życiu umiłował Bazelak, że książkę napisać postanowił o początkach w/w religii. Po drugie założyłes konto 24 lutego tego roku i w dwudziestu kilku komentarzach piszesz ciągle o Kamilu Bazelaku broniąc go rękoma i nogami, zdjęciami i gifami. Krótka wzmianka o skromności Kornika, nic o innych, nic o reszcie walk, nic o ufc. O Walusiu piszesz z nazwiska o Bazelaku często mówiąc "Kamil". Proponujesz zestawienie Pudziana z Bazelakiem wbrew rozsądkowi i ogólnej krytyce. Najeżdżasz na Pudziana i podkreślasz jak to z DVD wygrać nie umiał więc czemu z Bazelakiem miałby wygrać.



Człowieku, albo jak mówię jesteś właśnie Kamilem Bazelakiem i niczym na innych forach próbujesz sie wybielać i tu wbrew opinii całej reszty użytkowników, albo jestes jego mega bliskim ziomem, kuzynek, braciakiem, czego tez nie wykluczam.


Geniusz! Po prostu Geniusz! :D


A o Bazelaku: Gówno mnie obchodzi, czy zwichnął sobie kolano czy urwał nogę. Jak się jest grubą świnią, która w panice przed ciosami nie umie poprawnie nogi postawić, to są tego później skutki. Po drugie nie lubię Pudziana, ale Bazelak przy nim to hipokryta ponad miarę. Lata malował sobie obrazki w stylu "Pudzian, nie uciekszenisz od walki ze mną! Tchórzu!", opluwał go na swojej stronce i ogólnie darł ryja. A teraz gdy sam został wyśmiany, to zaczął płakać. Nosz kur... Jakim pizdeuszem trzeba być, by takie cyrki robić. Miej honor pajacu i przynajmniej weź na klatę śmiech Pudziana, a nie płacz po filmach YouTube, że to skandal, bo Pudzian cię zwyzywał. 37 lat, a jaj zero. Sram na to, że wyszedł koleś na ring. 80 % ludzi stąd miało doświadczenia w zawodowym/amatorskim biciu się.


Po drugie byzantin/bazelak -> poczytaj Pan komentarze pod jakimkolwiek filmem z Pańskiej walki. Ładnie ludzie tłumaczą jak sprzedał Pan kolegów w Łodzi, a teraz zgrywa wielkiego nawróconego Świętego Pizdeusza. We framgencie książki o Żywocie Jezusa znalazłem więcej błędów niż na forum Onetu. Kto tu więc abderytą jest. Nienawidzę hipokrytów i ludzi żyjących w swoim świecie. Na dodatek komunistów. Nie można żadnego innego komentarza napisać na stronie/forum/youtube związnym z Bazelakiem. Matko Komunistów, tyś Bazelaka na rękach nosiła, własną piersią karmiła, grzywę przycinała jak lwiątku! Za te cenzurę wszechobecną pierworodny synu czerwony.


Czasami mi żal takich ludzi jak Najman czy Bazelak, ale później sobie przypominam jaki rynsztok sobą reprezentowali i żal przechodzi w zasłużony śmiech. Jakim jesteś człowiekiem takim cię ocenią. Nie ma litości dla Bazelaków. Sportowe dno, czarny pas w karate w rok (sic!), finansowanie gal KSW, opluwanie celebryty, wszechobecna cenzura, sprzedanie kolegów, fauszywy katolicyzm. Karma wraca do człowieka i dzisiaj wróciła do Bazelaka. Chwała równowadze. Śmierć hipokrytom.
 
@Evangelista



Wszystko fajnie tylko masz jeden błąd .. w słówku "fauszywy" - powinno być "fałszywy". A takto to powiem ci tyle ze... na chuj sie tak rozpisales xD ? Nie wiem czy Pan Bazelak do konca to doczyta :D
 
@Evangelista



Może to bez większego znaczenia, ale Kamil Bazelak nie jest katolikiem tylko protestantem, nie pamietam już jakiego konkretnie odłamu.



@Ruff Ryder

Wielki kurwa nawrócony chrzescijanin się znalazł. Na [strike]kolanach[/strike] do Częstochowy w ramach pokuty.


Protestanci nie chodzą na pielgrzymki do katolickich sanktuariów.
 
Mistrz!







bazyl_pismo.jpg
 
To tylko szczegół czy jest katolem czy protestantem. Podobne nawrócenie miała Frytka: http://www.sadistic.pl/swiadectwo-nawrocenia-mai-frykowskiej-vt97812.htm - WIELCY święci teraz. Oh jakie nawrócenie! Bazelak jeżeli kochałby Boga, to by wybaczył Pudzianowi, a nie skarżył go.
 
o qrwa, skoro Bazelak nie uważa, że przegrał z Walusiem w takim razie jest dalej niepokonany! :O
 
Matko Komunistów, tyś Bazelaka na rękach nosiła, własną piersią karmiła, grzywę przycinała jak lwiątku!







Hahaha, dobre to było :D
 
Ten Bizantin vel Bazelak jest żenujący.



Na swojej stronie i forum stsport podszywa się pod moderatorów i robi jakąs prymitywną kampanie swojej osoby oraz nagonke na osoby nie popierajace jego punktu widzenia.



W walce z Walusiem wyprowadzał proby krótkich ciosów , w czasie ataku rywala wystawiał bezradnie ręce do przodu nie trzymając gardy. Wyglądało to kiepsko.



Brak obycia w chociażby sparingach w mma. W tej walce nie miał szans osiągnięcia sukcesu.



Teraz wpisze w swoje cv "uczestnik walk KSW" a jego "moderatorzy będą tworzyli historie Stringmena jako weterana KSW ?







Sorry ale takie zachowanie jest bez smaku.
 
ten tekst o lwiątku powala mnie na kolana :-)



strona chodzi, a Bazelak płodzi







Mariusz Pudzianowski zaatakował mnie we wstrętny, obrzydliwy i ordynarny sposób na swojej stronie internetowej. Jego wypowiedź jest godna pożałowania i żenująca. Nie będę się zniżał do jego poziomu i polemizował w tak trywialny sposób. Współczuje mu bardzo, gdyż poziom wypowiedzi jaki sobą reprezentuje to zwykły rynsztok.



Jeśli Mariusz Pudzianowski chce ze mną walczyć to spełnię jego marzenie. Musi jednak chwilę poczekać i nie wykorzystywać faktu, iż mam poważną kontuzję, gdyż nie ma opcji,aby mógł z nim rywalizować na jednej nodze.



Życzę mu dużo zdrowia i mądrości na co dzień •




Kamil Bazelak
 
działa właśnie z www. na początku, bez www. nie działa.



Edit: Przynajmnie u mnie nie działa ale może to jakieś problemy z cache czy może dnsy się zmieniły...
 
Mi nie działa z www ani bez, no kurna, ja to mam pecha, wychodzi mi napis "Konto zablokowane, prosimy o kontakt na [email protected]". A ciul z tym.. i tak najlepsze teksty ludziaki kopiują do tego tematu :D
 
Back
Top