Oświadczenie Balzelaka po KSW

@Byzantin. Nic więcej? No to ja Ci coś powiem Panie Bazelak. Cesarstwo Bizantyjskie rozpoczęło sie według niektórych historyków za czasu panowania Teodozjusza gdy chrześcijaństwo ostatecznie zajęło miejsce politeistycznej religii starożytnego Rzymu.



Twój nick dziwnym trafem nawiązuje do religii chrześcijańskiej, którą tak ostatnio w swym życiu umiłował Bazelak, że książkę napisać postanowił o początkach w/w religii. Po drugie założyłes konto 24 lutego tego roku i w dwudziestu kilku komentarzach piszesz ciągle o Kamilu Bazelaku broniąc go rękoma i nogami, zdjęciami i gifami. Krótka wzmianka o skromności Kornika, nic o innych, nic o reszcie walk, nic o ufc. O Walusiu piszesz z nazwiska o Bazelaku często mówiąc "Kamil". Proponujesz zestawienie Pudziana z Bazelakiem wbrew rozsądkowi i ogólnej krytyce. Najeżdżasz na Pudziana i podkreślasz jak to z DVD wygrać nie umiał więc czemu z Bazelakiem miałby wygrać.



Człowieku, albo jak mówię jesteś właśnie Kamilem Bazelakiem i niczym na innych forach próbujesz sie wybielać i tu wbrew opinii całej reszty użytkowników, albo jestes jego mega bliskim ziomem, kuzynek, braciakiem, czego tez nie wykluczam.
 
ajajaj czulem Kalo że coś knujesz,na coś się szykujesz :-) jak zwykle dobre śledztwo i analiza :-):-)
 
No tak, Sherlock Holmes nie powstydziłby się takiej dedukcji :-). Aż się boje co będzie gdy Kalogero weźmie się za mnie :-).
 
No to jak panie Bazelak niech sie pan przyzna i bedzie facetem ;) niech pan nie robi z siebie Najmana najlepiej badzie jak przyzna pan ze nie jest dobrym zawodnikiem i przestanie robic cyrk bo jeszcze nie jest zbyt puzno ;) Pozdrawiam
 
Tak już mi się "zawodowe" nawyki same załączają przy obserwacji codziennego życia...nawet forum ;)
 
heileris, ludzie, którzy emocjonalnie podchodzą do zagadnienia ( bo dotyczy ono ich samych, samego zainteresowanego ) zdradzają się właśnie tego typu "wpadkami", które gdy połączymy zgrabnie w całość otrzymujemy szereg argumentów przemawiających za wynikiem takiej analizy. Bo nagle okazuje się, że tak wiele pasuje do siebie, tak wiele zdradza autora. ;)
 
LOL@ KALAOGRO, lol ..sorry ale FAIL.


Nie jestem Kamilem Bazelakiem, kuzynem jego, ciocią, bratem, itp itd.



Że dołączyłem 24-tego nic nie znaczy, mam z tego się tłumaczyć? lol, dłuższy czas lurkowałem/sprawdzałem mmaarocks pewnie jak tysiąca ludzi i się zapisałem, nic w tym nie jest.



lol że prześladujesz mnie i analizujesz moje słowa, hehehe. Przykro mi ale jesteś w błędzie, natomiast ja nie będę ciebie analizował, studiował, czytał wszystkich twoich postów itp. bo mnie to nie obchodzi...lol
 
Nie zrozum mnie źle, jest to ciekawe co napisałeś prosto z CIS. Fajne fajne, ale nie prawdziwe, no wiesz jak ten show.
 
"Lol, lol, lol...to nie ja"..i tyle w temacie? No to rzeczywiście obaliłeś moją dedukcję...legła w gruzach, każdy jej element po kolei...haha...Wiesz Kamilu, tu nie takie "naiwne" towarzycho przesiaduje. My się nie łapiemy na tanią propagandę ;)
 
byzantin jak jednak jesteż p.Bazelakiem to zalecam upgrade strony kamilbazelak.pl bo ta wersja WordPressa to troche jak proszenie się o kłopoty ;)
 
Ale..nie jestem, ale możesz napisać do niego emaila na jego stronie i mu to powiedzieć.
 
oj heileris jak słodko

dziękuje za ten kochany wierszyk co mi przesłałeś
żebym szybciej wracał do zdrowia :-)


zapomniałem dodać ooo :-) :-) :-)
 
prokuratorem to jest na forum fanów CIS, a jego psychologia ubiegła końca w liceum na dwójce. ale zna trochę historii z google.
no był potencjał na wielki WIN! stylu Charliego Sheena, ale cóż, nie jestem Bazelakiem, sorrki że zawiodłem bardzo zapracowanego Kalegora i zakopałem bardzo, bardzo-bardzo głęboko pod ziemią jego potencjalny na nominacje cahones post roku 2012. mam nadzieje że się dobrze wyśpi po tym wysiłku. :-) ja to muszę się wyspać i odpocząć bo mam ciężki tydzień :-)

mam nadzieję że ci co widzieli walkę waluś vs. bazelak zauważyli że bazelak dostał/uznał kontuzji i to spowodowało jego porażkę którą wykorzystał waluś, nawet jeśli człowieka nienawidzicie to wiecie dobrze że jest to nie fer żeby tego nie uznać, sam dopiero to zauważyłem przy drugim obejrzeniu videa na jutubie, nawet widać jak pada i łapie się za nogę w bólu, nogę którą waluś nie uderzył.

11vtkxi.jpg
 
Wezcie tego hipokryte Bazelaka już w pizdu. Nie pierwszy i ostatni raz pisze na róznych forach podając się za kogoś innego i broniąc siebie.



To tego te tępe filmiki o jego umiejetnościach, robienie z siebie zawodnika MMA, gdy nie stoczył jeszcze żadnej walki, nawet amatorskiej, więc o czym tu mowa. Nawet Mamed go wyśmiał tym gestem (facepalm) którego Badziewiak uważał za dobrego ziomka.



Był tak zesrany w ringu, że o mało co nie zrobił kupska w te swoje leginsy, więc nawet gdyby się nie poslizgnął, to przebieg walki byłby taki sam.



Wielki kurwa nawrócony chrzescijanin się znalazł. Na [strike]kolanach[/strike] do Częstochowy w ramach pokuty.
 
Zostawcie temat Bazyliszka, ten człowiek ma problemy ze sobą, a wy go tylko dobijacie, jeszcze samobójstwo popełni. xD Wystarczy, że sam się połamał w ringu. :D
 
@Ruff



Noł stress..take easy (czy jakos tak xD ) dzieci tu zaglądają, czytają, gorszysz je :D a po drugie nie warto sie spinac z takiego powodu, przeciez to logiczne jest to ze bedzie sie bronił i wybielał. Chuj tam mam nadzieje ze nie bedzie juz wystepowal na KSW. A tak poza tym strona http://www.kamilbazelak.pl/ nie działa mi, wam też ? Przypadek xD ?
 
Stronka Bazelaka padla, czy dostalem bana po napisaniu obiektywnego komentarza? :>
 
Widze i tutaj Bazelak ma konta, bo na youtube jest ich troche, gdzie pod każdym filmikiem z nim, jakąś pochlebną opinie piszą. A tłumaczenie, że obserwowałem tą stronę od dawna jest najdurniejsze pod słońcem. To Bazelak nie mógł obserwować tej strony od dawna? Następnym razem, przygotuj sobie lepszą linie obrony.
 
Walka Bajzelaka z Najmanem bylaby ciekawa. Ciekawe kto pierwszy by sie znokautowal ? A Waluś pewnie dalej ma strach w oczach przed potężnym WanderBazelakiem...Zwykly cieć próbujący ugrać kase na "modnym" MMA wyzywajac do walki Pudziana itd. Miałeś swoje 5 minut teraz wracaj na silownie, do robienia szpagatów czy naprowadzania ludzi na wlasciwa droge na forach i innych portalach.
 
Bazelak ma chyba jeszcze jeden pojedynek w KSW... potem można MMA Attack prosić o zestawienie.



Fakt... lowkicki leciały w lewą nogę... Najman sam sobie krzywdę zrobił, bo źle kopał... tu... pieron wie, jeśli wyglebał na śliskim lub po ciosie to szkoda, że się kontuzji dorobił. Coś tam przed Fightclubem miał z kolanami, więc mnie akurat nie zdziwił uraz...



Bardziej przeraża mnie to, że kolejny karateka (nie wiem jak on tam sobie radził, ale background taki miał) polski nie za bardzo sobie radzi w MMA... Jeśli będzie chciał walczyć dalej w MMA to musi popracować nad zapasami, BBJ i zdecydowanie motoryką ciosów. Ładny highkick wyprowadził, ale co z tego jak to 100-lat szło w głowę Walusia.



Co do Walusia... konsekwencja i agresja po jego stronie! Brawo... nie stawiałem na niego, bo sądziłem, że Bazelak przynajmniej oglądnie walki Walusia i coś wykorzysta. Waluś musi pracować i może wkrótce będzie wysoko w wadze ciężkiej w Polsce ;)
 
Dobra chłopaki już bez przesady, można nie lubić Bazelaka, nic nie pokazał, ale i tak jeśli umie wyprowadzić jakiś cios to na Najmana by starczyło, sugerowanie czegoś innego jest ciosem poniżej pasa ;)



Również, niezależnie od tego że to prawdopodobnie on sam udzielał się w tym wątku i zwrócił uwagę na kontuzję (brawo Kalo-sherloku :D), nie zmienia to faktu że faktycznie doznał kontuzji. Padł bez ciosu, dziwacznie się rozkraczył, na powtórce widać od razu łapie się za kolano. To jest fakt, a mówienie, że przyczynił się do tego pośrednio Waluś (nie ta noga), jest jak mówienie, że pośrednio ja jestem winny temu że babcia na chodniku obok mnie wypierdala się na lodzie. Wynik mógł być rzecz jasna ten sam i bez kontuzji, ale tego nie wiemy - bo obiektywnie (w przeciwieństwie do chyba niektórych) ja widziałem walkę, która miała być śmieszna, a była całkowicie żałosna (w wykonaniu każdego z fighterów) i nie było w niej żadnych 'urywających nogę Bazelaka' lowkicków, nie było w niej prawie niczego prócz znów lekko stronniczego komentowania Jurasa (sorry ale taka prawda).



Oczywiście na końcu dodam, że nie jestem fanem Bazelaka, nikim z rodziny ani nim samym i nigdy nie napisałem na jego temat nic pochlebnego :D
 
Jak nie, pewnie jestes kibolem Bazelaka, na stos z Tobą i tobie podobnymi !!.. nie no żart, po prostu nie daje rady, aż mnie kuje po lewej stronie z tego śmiechu xD
 
Back
Top