Oświadczenie Balzelaka po KSW

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks







W kwestii zachowania Mariusza Pudzianowskiego wobec mnie w mediach i na żywo. Powiem szczerze,że w życiu nie spotkałem większego prymitywa, impertynenta i abderyty niż on. Jego zachowanie jest godne tylko i wyłącznie potępienia. Nie zrozumiałym faktem dla mnie jest to, że człowiek ten może mieć jakichkolwiek fanów , gdyż wartości jakie ma do przekazania młodym ludziom mają sam negatywny przekaz. Życzę mu dużo zdrowia i więcej rozsądku na codzień.








Zacznę od tego,że chciałbym podziękować wszystkim ludziom za doping, za wspieranie mnie przed walką ,podczas walki i po walce.Przegrałem, chociaż walki tak naprawdę nie przegrywałem. Na początku dałem się zaskoczyć kilkoma silnymi kopnięciami w lewe udo,które nie zrobiły mi jednak żadnej krzywdy. Kamil Waluś bowiem walczył zupełnie inaczej niż założyłem. Kolejne kopnięcie już zablokowałem kolanem i jednocześnie zacząłem realizować już inny plan na tą walkę. Chciałem ją na tyle przeciągnąć, aby mój przeciwnik wysiadł kondycyjnie. Niestety w trakcie walki pośliznęła mi się prawa noga na śliskiej macie ringu i skręciłem kolano. Ból był tak olbrzymi, że padłem bez ciosu jak długi na ringu.W tym samym momencie sędzia tak naprawdę mógł już przerwać walkę. Nie zrobił tego • być może nie zauważył co się stało? Nie mam do nikogo pretensji. Miałem pecha..co zrobić? Wielki szacunek dla mojego rywala i jego narożnika. On robił to co musiał i tak widać musiało być.
Życie trwa dalej. Będę starał się jak najszybciej zrehabilitować nogę, gdyż tak naprawdę nie jestem w stanie samodzielnie chodzić. Najpierw wykonam podstawowe badania takie jak rezonans magnetyczny, aby zweryfikować stan zdrowia i ustalić zakres terapii.

W kwestii zachowania Mariusza Pudzianowskiego wobec mnie w mediach i na żywo. Powiem szczerze,że w życiu nie spotkałem większego prymitywa, impertynenta i abderyty niż on. Jego zachowanie jest godne tylko i wyłącznie potępienia. Nie zrozumiałym faktem dla mnie jest to, że człowiek ten może mieć jakichkolwiek fanów , gdyż wartości jakie ma do przekazania młodym ludziom mają sam negatywny przekaz. Życzę mu dużo zdrowia i więcej rozsądku na codzień.
Pozdrawiam Wszystkich •
...

W dniu dzisiejszym byłem na badaniach nogi kontuzjowanej podczas gali KSW18. Diagnoza lekarska to skręcenie stawu kolanowego i zerwanie torebki stawowej. Nie zgodziłem się na założenie gipsu, gdyż okres usztywnienia nogi miałby trwać 3 tygodnie. Jako alternatywę wybrałem noszenie stabilizatora. Przez okres 3 tygodni wyłączony jestem z jakichkolwiek treningów, a następnie czeka mnie jeszcze rehabilitacja. Jeszcze raz podkreślam, że kontuzja jakiej nabawiłem się na ringu była na tyle poważna, że wyeliminowała mnie z walki. Mój przeciwnik zapewne za bardzo nie wiedział co się stało i zareagował tak jak powinien zareagować zawodnik. Nie mam do niego pretensji. Nie żywię żadnych pretensji do nikogo. Miałem po prostu pecha. Walka nie zdążyła się tak naprawdę rozkręcić, a już musiała się zakończyć. Nie z powodu nokautu jakiego czy jakiejkolwiek innej techniki wykonanej przez mojego rywala, ale z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności jakim było poślizgnięcie się, które spowodowało uszkodzenie kolana.
 
W kwestii zachowania Mariusza Pudzianowskiego wobec mnie w mediach i na żywo. Powiem szczerze,że w życiu nie spotkałem większego prymitywa, impertynenta i abderyty niż on. Jego zachowanie jest godne tylko i wyłącznie potępienia.


Ja u Pudziana widziałem tylko oklaski i gratulacje dla Walusia, ale stream mi się zacinał, więc może... Widział, słyszał ktoś?
 
Też nie widziałem tego wywiadu z Pudzianem. Za jakieś video byłbym wdzięczny.





Przegrałem, chociaż walki tak naprawdę nie przegrywałem.


Jest już jeden co tak mówi. Starczy tego.
 
Następny co przegrał walkę, ale tak naprawdę nie przegrał... A kim jest abderyta, ani myślę sprawdzać :)
 
igdfds.jpg
 
@up abderyta to mniej więcej tyle co głupol albo zwykły tępak.



Coś czuję, że ksywki Stringman szybko się Pan B. nie pozbędzie. :D Mógłby chociaż uszanować przeciwnika i przyznać, że przegrał. No k... kolejny Najman, który nie potrafi zrozumieć, że nawet jeśli Waluś bezpośrednio nie spowodował tej kontuzji to się do tego przyczynił. Gdyby go nie uderzał to ten nie musiałby robić jakiegoś dziwnego szpagatu i wyciągać łapsk, przez co stracił balans i skręcił kolano. Nie skręcił go wracając z warzywniaka z wiadrem buraków tylko na ringu podczas walki. Kontuzja była spowodowana pośrednio przez przeciwnika i być może śliski ring, a bezpośrednio przez fajtłapowatość Wielkiego Wrestlera.
 
Szkoda miejsca na rozpisce na 37 letnich debiutantów, bez talentu i umiejetności. Persona z niego zadna, trzeba inwestować w młodych perspektywicznych i wartych uwagi zawodników. Gdyby nawet się nie poślizgnął, jeszcze kilka lowkicków i miałby wyłączoną nogę co doprowadziłoby do jego niechybnego końca. Walus walczył bardzo mądrze, nie podpalił się, a to co pokazał w ringu, a raczej to, że Bazelak nic nie pokazał, jest dowodem na to, że mimo poślizgu i tak skończyłoby się tak jak się skończyło. Tyle z mojej strony w temacie Kamil Bazelak.
 
Nikt nawet nie zauważył że WALUŚ - NIE ZADAŁ ANI JEDNEGO CIOSU W BAZELAKA "PRAWĄ NOGĘ" - tylko pare razu kopnął Bazelaka w "lewą nogę"



Bazelaka PRAWA noga się poślizgneła-doznał kontuzji co WALUŚ wykorzystał. Na zdjęciu^powyżej możecie to zobaczyć/zweryfikować.



Obejrzcie sobie jeszcze raz walkę i zobaczycie, nawet ten GIF pokazuje że BAZELAK doznał kontuzji. Waluś po prostu miał szczęście które wykorzystał, nic pozatym, żeby nie kontuzja może werdykt byłby inny.



Więc te jego "zwycięstwo" jest jak te dwa zwycięstwa Różala poprzez kontuzje rywala, o takie byle jakie-z którego nie powinien być taki "dumny", bo nie ma z czego.



11vtkxi.jpg
 
@up



nie ciosa tylko ciosu :D



Zgadzam się ale patrząc na przebieg walki Walus dobrze to rozegrał, doszło kilka lowkicków, jeszcze ze dwa i gwarantuje Ci że Stringmen miałby problemy z chodzeniem (które chyba tak czy siak miał po kolejnym lk). Bazelak nie zrobił nic uniesienie nogi a'la highkick sie nie liczy :D
 
Nie jestem Kamilem. Po prostu przyjżałem się bliżej tej ciekawej sprawie i co ludzie gadają bez podstaw/werifikacji. Zresztą zdjęcia/filmik sam mówi za siebie i przecież nie kłamie, masz to przed oczami.
 
Jakby Bazelak nie bał się ciosów, to by nie skręcił sobie tego kolana. ;)
 
Mort coś w tym jest z nieoficjalnych źródeł wiem że Najman przed rewanżem z Saletą podpiłował sobie piszczel :)
 
ja to widze ale bazelak zadal 0 ciosow, kompletne dno, a jak walus go kopal to jeszcze ze 2-3 lowy i by bazelakowi noge urwalo. wiec gadanie ze to tak jak rozal wygral z shemetovem to ma sie jak duzy fiut do japonca. tam rozal zgarnial a tu walus kompletnie nic nie dostal i ty wierzysz w to ze walka moglaby przybrac inny obrot gdyby nie ta kontuzja? ja mam na to tylko jedna odpowiedz " haqhahahahahah"
 
#Gaara i wszystkim innym.



Po prostu napisałem co widziałem i przedstawiłem zdjęcie Kamila prawej nogi^ i GIF'a (kontuzji), każdy kto obejrzy tą walkę to zobaczy to samo. Ale czy werdykt byłby ten sam jakby Bazelak nie doznał kontuzji? Możliwe, to MMA-wszystko jest możliwe i każdy to wie, nie zabieram Walusiowi wygranej - ale jest "możliwe" że werdykt mógłby być inny, wszystko jest prawdopodobne.



Ale widać że Bazelak nie kłamie.
 
A za chwile bedzie ze Juras naplul na ring i Bajzelak sie poslizgnol i to spowodowalo kontuzje bo przeciez Bajzelak mial kilku przeciwnikow Walusia, Jurasa i Pudziana ;)
 
wszyscy go naraz napierdalali mentalnie dlatego byl taki speszony. mma wlasnie, a kto jest zawodnikiem mma, walus czy bajzel?







klamie bo przegral a pierdoli ze nie czuje sie przegranym
 
Ale uznał zwycięstwo Walusiowi bo zrobił by to samo. Czy Pudzian uznał zwycięstwo dla Thompsona?
 
Byzantin, co oznacza Twój nick? Czyżby pochodził od Bizancjum? Panowanie Teodozjusza coś Ci mówi? A może błądzę?
 
Daje tobie przykład, że K.B nie kłamał kiedy powiedział o kontuzji, powiedział prawdę. Ty pisałeś że on kłamie.
 
#Przemek
Byzantin ale pudzian cały czas kontrolował go...z dołu ,miał tam na niego oko ;-)

LOL :-)
 
Kalogero #Byzantin, możesz odpowiedzieć skąd ten nick?



Z Mocarstwa/Imperium Byznatium(Byzantine Empire), nic więcej :-)
 
Dobra, dobra. Być może gdyby nie lowkicki w lewą nogę Stringman nie musiałby przenosić tak dużego ciężaru na prawą nogę co przyczyniło się do poślizgu i kontuzji... Cała sytuacja przypomina mi ten dowcip:
 
Back
Top