NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

WBu1G7eNTI8SV9whpgsXDoBufoXcdMN3v4uE4YCqerztNl2p8pQu1IUw3Ep0WXLE-HB7RUEjbRR7jcM=s640-c-fcrop64=1,01e10000fe1effff-nd-v1
 
Jaki ja kiedyś zafiksowany byłem na tą sprawe. Dwóch gości co miało zeznawać akurat przypadkiem samobójstwo popełniło w celach z monitoringiem i akurat wtedy robili serwis kamer.... A w mediach cisza
Media tam sprzedane. To jest za gruba sprawa.
 
Oficjalnie Klaus na forum w Davos powiedział że w ciągu 10 lat każdy będzie miał zaimplementowany bio czip.
:brainoverload:
Kurwa niektórzy oświeceni to się chyba obudzą jak smutny pan z igłą przyjdzie.
 
Wiadomo, folia, ale z drugiej strony na ciula szpieguja jesli takich rzeczy nie wylapuja?

Jeżeli to przybliży demokratów do wygrania wyborów w listopadzie i odebrania prawa do broni to jasne że mogło być to tak wykorzystane. Tak samo jak inba po wyborach 6 stycznia gdzie prawdopodobnie fbi podsycalo protesty i nawoływało poprzez agentów do wtargnięcia na kapitol. Choć w tym przypadku mogło to być po prostu przeoczenie :fjedzia: nie dowiemy się tak samo jak z zabójstwem JFK, a za rok będzie rocznica 60 lat...

 
Jeżeli to przybliży demokratów do wygrania wyborów w listopadzie i odebrania prawa do broni to jasne że mogło być to tak wykorzystane. Tak samo jak inba po wyborach 6 stycznia gdzie prawdopodobnie fbi podsycalo protesty i nawoływało poprzez agentów do wtargnięcia na kapitol. Choć w tym przypadku mogło to być po prostu przeoczenie :fjedzia: nie dowiemy się tak samo jak z zabójstwem JFK, a za rok będzie rocznica 60 lat...

Wcale nie takie niemozliwe. Podobne przypuszczenia mozna wysnuc po przeczytaniu tej ksiazki
 
Niedawno padło stado bydła liczące, bagatela, 10000 sztuk... A teraz podobnej liczebności stado owiec. Oczywiście, USA. Gates się rozkręca.
 
Niedawno padło stado bydła liczące, bagatela, 10000 sztuk... A teraz podobnej liczebności stado owiec. Oczywiście, USA. Gates się rozkręca.
Gdzieś mi wpadło, że on kupił te ziemie, żeby je wyłączyć z użytkowania. (nic nie hodować i nie siać.)
 
Gdzieś mi wpadło, że on kupił te ziemie, żeby je wyłączyć z użytkowania. (nic nie hodować i nie siać.)
No jasne, ludzie nie będą zaglądać, nawet żaden wynajęty wypasacz kóz nie podejdzie, a ten typ se uruchomi laboratoria i będzie dalej odpierdalał testy grypy i sraczki :robertmakeup: :jarolaugh::burnit:
 
Back
Top