Nowy temat, czy się przyjmie?

lutek147

Shark Fights
Middleweight
Zamiast tworzyć od razu temat wolałbym go najpierw przedyskutować i sprawdzić czy w ogóle jest według Was sens, żeby takowy zakładać, ale do rzeczy...



Wczoraj, od dawien dawna, oglądałem UFC nie śledząc jednocześnie forum w przerwach. Kiedy wszedłem dzisiaj na cohones, żeby sprawdzić temat z wynikami, ale wymieszanie bezsensownych wpisów z tymi pisanymi na gorąco, wystarczająco zniechęciła mnie do wyszukiwania wartościowych podsumowań oraz watków z nich tworzących się- po prostu jest tego za dużo i jest zbytnio porozsypywane.



Postulowanie o niekomentowanie na żywo i tym podobnych rzeczy jest idiotyczne i śmierdziałoby hipokryzją z mojej strony dlatego też wpadłem na pomysł czy nie byłoby dobrym pomysłem utworzenie tematu, który służyłby do podsumowywania najbardziej popularnych gal na stronie czyli UFC, KSW i MMA Attack.



Chciałbym, żeby ten temat był poświęcony właśnie tylko wydarzeniom, ponieważ tematy z Bellatorem i innymi zagranicznymi organizacjami nie mają zbyt dużej ilości komentarzy i problem z wychwyceniem tych wartościowych jest banalna, a jeśli chodzi o mniejsze polskie ogranizacje to cenne uwagi bardziej przydadzą się z pewnością w temacie zamieszczonym na stronie głównej.



I tu chciałbym zebrać Wasze opinie czy jest ktoś za tym pomysłem, czy ma to w ogóle jakiś sens i jeśli odzew byłby w większości pozytywny to przed UFC 157 takowy temat założyć.



Co Wy na to?
 
Kiedyś był taki temat z "wrażeniami po gali", gdzie mogły znajdować się tylko długie opisy, a nie jednolinijkowce. Ale... Już go i tak nie znajdę. Ja byłbym na tak, ale wtedy wpisy by się dublowały.
 
Mi się wydaje że to niepotrzebne, każdy temat o gali zaczyna się od prognoz i komentowania na żywo, a kończy na podsumowaniach. Zresztą szczerze mówiąc mam zawsze swoje przemyślenia i podsumowania userów nie są dla mnie takie ważne żeby wyodrębniać wątek i czytać w nim relacje userów i co się komu podobało, do zamknięcia tematu danej gali wystarczy mi szklana szczęka :)
 
Jeśli naprawde, komuś to przeszkadza. To po prostu nie łączcie tematu wyniki na żywo z tematem wyniki. Tylko zróbcie z tego 2 oddzielne.



Wyniki na żywo
, tu by sobie spamili, no i temat wyniki
, tu umieszczaliby podsumowania.
 
Back
Top