1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nowy temat, czy się przyjmie?

Discussion in 'Pytania MMA' started by lutek147, Feb 17, 2013.

1. lutek147

lutek147 Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,368
    Zdobyte Lajki:
    31
    Punkty:
    1,790
    Zamiast tworzyć od razu temat wolałbym go najpierw przedyskutować i sprawdzić czy w ogóle jest według Was sens, żeby takowy zakładać, ale do rzeczy...

Wczoraj, od dawien dawna, oglądałem UFC nie śledząc jednocześnie forum w przerwach. Kiedy wszedłem dzisiaj na cohones, żeby sprawdzić temat z wynikami, ale wymieszanie bezsensownych wpisów z tymi pisanymi na gorąco, wystarczająco zniechęciła mnie do wyszukiwania wartościowych podsumowań oraz watków z nich tworzących się- po prostu jest tego za dużo i jest zbytnio porozsypywane.

Postulowanie o niekomentowanie na żywo i tym podobnych rzeczy jest idiotyczne i śmierdziałoby hipokryzją z mojej strony dlatego też wpadłem na pomysł czy nie byłoby dobrym pomysłem utworzenie tematu, który służyłby do podsumowywania najbardziej popularnych gal na stronie czyli UFC, KSW i MMA Attack.

Chciałbym, żeby ten temat był poświęcony właśnie tylko wydarzeniom, ponieważ tematy z Bellatorem i innymi zagranicznymi organizacjami nie mają zbyt dużej ilości komentarzy i problem z wychwyceniem tych wartościowych jest banalna, a jeśli chodzi o mniejsze polskie ogranizacje to cenne uwagi bardziej przydadzą się z pewnością w temacie zamieszczonym na stronie głównej.

I tu chciałbym zebrać Wasze opinie czy jest ktoś za tym pomysłem, czy ma to w ogóle jakiś sens i jeśli odzew byłby w większości pozytywny to przed UFC 157 takowy temat założyć.

Co Wy na to?

2. lugasek

lugasek UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,949
    Zdobyte Lajki:
    18,581
    Punkty:
    1,790
    Po prostu otwieraj ostatnie strony, a nie początkowe.

3. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,627
    Zdobyte Lajki:
    29,698
    Punkty:
    2,790
    Kiedyś był taki temat z "wrażeniami po gali", gdzie mogły znajdować się tylko długie opisy, a nie jednolinijkowce. Ale... Już go i tak nie znajdę. Ja byłbym na tak, ale wtedy wpisy by się dublowały.

4. ziggy123

ziggy123 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    815
    Zdobyte Lajki:
    114
    Punkty:
    2,790
    Mi się wydaje że to niepotrzebne, każdy temat o gali zaczyna się od prognoz i komentowania na żywo, a kończy na podsumowaniach. Zresztą szczerze mówiąc mam zawsze swoje przemyślenia i podsumowania userów nie są dla mnie takie ważne żeby wyodrębniać wątek i czytać w nim relacje userów i co się komu podobało, do zamknięcia tematu danej gali wystarczy mi szklana szczęka :)

5. lugasek

lugasek UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,949
    Zdobyte Lajki:
    18,581
    Punkty:
    1,790
    Jeśli naprawde, komuś to przeszkadza. To po prostu nie łączcie tematu wyniki na żywo z tematem wyniki. Tylko zróbcie z tego 2 oddzielne.

Wyniki na żywo
    , tu by sobie spamili, no i temat wyniki
    , tu umieszczaliby podsumowania.

Share This Page