Nowa gwiazda w Strikeforce?!

Sajd

Ground Game
SCOTT COKER HINTS AT A TOP, NEW, WELTERWEIGHT



"We're about to sign another fighter that until it's done I don't want to say who it is," Coker told mmajunkie.com. "It's possible (the new fighter could immediately fight for a title). Maybe we'll give him one fight, and we'll see what happens. But I definitely think the experience will speak for itself."


Czyżby BJ Penn?
 
może Roger Huerta zmienił kategorię wagową na WW i będzie walczył w Strikeforce?
ostatnio oglądałem MMA Hour gdzie własnie Roger był gościem i jak go Ariel zapytał czy będzie kiedyś w UFC to powiedział że "nigdy nie wiadomo" i zaczął się śmiać jakby coś było na rzeczy.
 
Na 99% Marquardt. Nie wyrzucaliby przecież kompletnie tak dobrego fightera. Chociaż przyznam, ciekawie by było zobaczyć Penna w SF.
 
Były plotki, że ma być jakaś wymiana, związana z niechęcią puszczenia Diaza do UFC i wzamian miał iść BJ, dodatkowo wiadomość znalazłem właśnie na stronie BJ'a.
 
Bj odpada , jeszcze niedawno otwieral gym UFC sygnowany swoim nazwiskiem a teraz przenosi się do strikeforce? troche to byloby dziwne.



Ja tam go raczej widze ponownie w Lw , jak rozjezdza Guillarda. Ponowne spotkanie z teamem Jackson to byloby cos.
 
Były plotki, że ma być jakaś wymiana, związana z niechęcią puszczenia Diaza do UFC i wzamian miał iść BJ, dodatkowo wiadomość znalazłem właśnie na stronie BJ'a.


Wszystko, tylko zeby nie znowu walka z Fitchem, jemu dac Condita. Zwyciezcy oczywiscie walke z GSP.
 
BJ na pewno nie, Marquardt też wątpie (całość by była śmieszna - Dana wyrzuca zawodnika, a za chwile Zuffa ponownie go zatrudnia, gdzie za jakiś czas po połączeniu organizacji znów będzie w UFC). Ja stawiam na Bena Askrena jakiś czas temu był wywiad w którym mówił że przenosi się do Zuffy..
 
Jakby nie mógł powiedzieć od razu kto to jest.
Powiedziałby konkretnie kim jest nowy nabytek, bo każdy sobie wymyśli Penna czy Marquardta a przyjdzie taki Siyar Bahadurzada, Keita Nakamura i ludzi spotka zawód.
(nic nie mam do Keity i Siyara)
 
wow, ciekawe, nie wiedziałem.. też jestem za, co do każdej walki BJ'a poza tą z Fitchem! Bj w SF - to byłoby moim zdaniem ciekawe, mógłby wlaczyć np. ze zwycięzcą walki Daley'a
 
Dana na 100% nie dałby Bidżeja na zamianę. Jeśli to Marquardt to szykuje się kolejny dominator w WW Strikeforce. Po Diazie.
 
I tak KSW nie brało go chyba pod uwagę - pamiętam, że gdy była ta akcja z propozycjami to w komentarzach było sporo Misakiego a na liście skróconej przez Martina Lewandowskiego już go zabrakło.
 
Back
Top