Nowa gwiazda w Strikeforce?!

Sajd

Ground Game
SCOTT COKER HINTS AT A TOP, NEW, WELTERWEIGHT

"We're about to sign another fighter that until it's done I don't want to say who it is," Coker told mmajunkie.com. "It's possible (the new fighter could immediately fight for a title). Maybe we'll give him one fight, and we'll see what happens. But I definitely think the experience will speak for itself."

Czyżby BJ Penn?

as i lay dying

Brutaal
Super Heavyweight
może Roger Huerta zmienił kategorię wagową na WW i będzie walczył w Strikeforce?
ostatnio oglądałem MMA Hour gdzie własnie Roger był gościem i jak go Ariel zapytał czy będzie kiedyś w UFC to powiedział że "nigdy nie wiadomo" i zaczął się śmiać jakby coś było na rzeczy.

Cactus

Moderator
Cohones
Na 99% Marquardt. Nie wyrzucaliby przecież kompletnie tak dobrego fightera. Chociaż przyznam, ciekawie by było zobaczyć Penna w SF.

Sajd

Ground Game
Były plotki, że ma być jakaś wymiana, związana z niechęcią puszczenia Diaza do UFC i wzamian miał iść BJ, dodatkowo wiadomość znalazłem właśnie na stronie BJ'a.

curys

Oplot Challenge
Heavyweight
Bj odpada , jeszcze niedawno otwieral gym UFC sygnowany swoim nazwiskiem a teraz przenosi się do strikeforce? troche to byloby dziwne.

Ja tam go raczej widze ponownie w Lw , jak rozjezdza Guillarda. Ponowne spotkanie z teamem Jackson to byloby cos.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Były plotki, że ma być jakaś wymiana, związana z niechęcią puszczenia Diaza do UFC i wzamian miał iść BJ, dodatkowo wiadomość znalazłem właśnie na stronie BJ'a.

Wszystko, tylko zeby nie znowu walka z Fitchem, jemu dac Condita. Zwyciezcy oczywiscie walke z GSP.

scirea

Oplot Challenge
Heavyweight
BJ na pewno nie, Marquardt też wątpie (całość by była śmieszna - Dana wyrzuca zawodnika, a za chwile Zuffa ponownie go zatrudnia, gdzie za jakiś czas po połączeniu organizacji znów będzie w UFC). Ja stawiam na Bena Askrena jakiś czas temu był wywiad w którym mówił że przenosi się do Zuffy..

Madman

Bellator
Welterweight
Jakby nie mógł powiedzieć od razu kto to jest.
Powiedziałby konkretnie kim jest nowy nabytek, bo każdy sobie wymyśli Penna czy Marquardta a przyjdzie taki Siyar Bahadurzada, Keita Nakamura i ludzi spotka zawód.
(nic nie mam do Keity i Siyara)

Cinek007

KSW
Middleweight
wow, ciekawe, nie wiedziałem.. też jestem za, co do każdej walki BJ'a poza tą z Fitchem! Bj w SF - to byłoby moim zdaniem ciekawe, mógłby wlaczyć np. ze zwycięzcą walki Daley'a

vaicavalo

KSW
Heavyweight
Dana na 100% nie dałby Bidżeja na zamianę. Jeśli to Marquardt to szykuje się kolejny dominator w WW Strikeforce. Po Diazie.

Madman

Bellator
Welterweight
I tak KSW nie brało go chyba pod uwagę - pamiętam, że gdy była ta akcja z propozycjami to w komentarzach było sporo Misakiego a na liście skróconej przez Martina Lewandowskiego już go zabrakło.