Nieoficjalny trailer gali KSW19

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema. Przedstawiam Wam pełny trailer KSW 19. Mam nadzieje że spełniłem wasze oczekiwania. :) Dzięki z góry za wszystkie komentarze. :) I mam jeszcze prośbę, jeśli możecie to udostępniajcie mój film na FB/NK/Twitterze. :) Chcę, żeby jak najwięcej osób go obejrzało. :) Dzięki. :P







PS. Mam nadzieję, że trailer trafi na główną, jeśli "szefostwo" uzna, że się nadaje. ;) Pozdrawiam. :)
 
dobrze zrobione. Tylko trochę za głośno ta muzyka. Powinna ona być tłem dla wypowiedzi.
 
Było tak dlatego, że przy przyciszaniu muzyki w trakcie wypowiedzi za bardzo było słychać tło orginalnie podłożone pod wypowiedź i bardzo się to mieszało i nie brzmiało to za dobrze.. A dopiero wczoraj nauczyłem się filtrować wypowiedzi, tak żeby podklad prawie nie był słyszalny i zdazylem tylko je podmienic i to wszystko ale w następnym moim filmie już tak nie będzie. Będzie jak trzeba :)
 
Według mnie zdecydowanie najlepiej wypada Chmielu - Horwich, wstawki z ich treningu kozackie. Trochę mało Silvy i Wallace'a ale rozumiem, że to raczej przez brak materiałow na internecie? Ogólnie trailer bardzo fajny.
 
Kolejnym filmem będzie HL Janka, ktoś kiedyś mi wspominał, że nie ma żadnego fajnego ;) hehe dzięki bardzo :)
 
w niektórych momentach za dużo było orginału a za mało czegoś od ciebie. Ale rozumumiem to bo do walk niektórych zawodników ciężko dojść.
 
VideoPad Video Editor zwykły darmowy program tylko że jego wykorzystuje w 100%, przez moje możliwości sprzętowe nie jest to Vegas ani After Effects..7


http://cohones.mmarocks.pl/topic/pudzianowski-vs-sapp-zapowiedz-unofficial#post-308237
 
gdybym mógł używać Vegasa to moje trailery byłyby o niebo lepsze, gdybym tylko się tego programu nauczył (a na to nie potrzebowałbym zbyt wiele czasu).. niestety moge tylko z takich programów korzystać.
 
Bardzo dobra robota, nieoficjalny lepszy niż oficjalny. Tak jakby pełna wersja oficjalnego, a nie demo. Super skręcone, na tyle na ile pozwalają Ci materiały dostępne w necie to chyba ciężko o coś lepszego. Jakbyś potrafił to możesz dodać takie efekty jak są często widoczne np. podczas KO albo jakiegoś power punch`a takie wstrząśnienie obrazu albo lekkie rozmycie podczas efektownego sprowadzenia.



Oczywiście udostępnione na Fb.
 
Niestety w moim programie nie ma takich efektów :) Gdybym korzystał z lepszych programów to na bank takie efekty by były z filmie :) dzięki bardzo :)
 
Moim zdaniem trailer jest słaby, głównie dlatego że zbyt dużo oryginału. Spodziewałem się bardziej miksu filmików i walk z różnych gal i materiałów. Tutaj większość to oryginalny trailer KSW 19.
 
Back
Top