Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
:waldeklaugh:
A co do sytuacji to może stary Muran się ogarnie, bo on tez się do tego przyczynił, ze młody miał najebane w głowie i poszedł w narko. W co wątpię.
Ci zjebani fani muranskich i „dymów”, freak fightow tez jak najbardziej są temu winni
Myślę, że Jaca zrezygnuje z frików. Jest on jednak aktorem, a większa część dymów z jego strony była po prostu dobrze zagrana.

Teraz nie ma co się wydurniać po takiej tragedii. Chociaż waleczkę z Wojciechem Olszańskim bym zobaczył.
 
Nie ma się nim co zajmować, to jakiś mały piczykłak. Już wiele razy na forum udowodnił, że jest tylko zwykłym śmieciem.
Właśnie to jest pokaz co zrobiły te pierdolne friki, że takie karaluchy wyłażą - obrażają, a potem jakby przyszło co do czego to spierdalają. Jechać z nim jednak nie zaszkodzi haha
 

„Mateusz umarł podczas imprezy”. Marietta z „Hotelu Paradise” jako pierwsza odważyła się ujawnić nowe szczegóły tragedii. TYLKO U NAS​

:pociesznymirek: Wchodzę na wp i takie cudeńka w odnośnikach. Robi się coraz ciekawiej :corn: Tak go hejt dotknął że aż imprezkę rozkręcił na odreagowania ::snoopd::
 
wczoraj w szpitalu widziałem 4 letnią dziewczynkę z krwiakiem pod okiem po pobiciu , była z kobietą z pomocy społecznej i babcią która w lidlowej torbie trzymała ubrania które udało się jej zabrać na szybkości z domu.

Ich to mi szkoda , troglodyty co zrobił sobie sposób na życie z patologii , w sumie to szczam cieplutkim moczem na jego śmierć. Jednego chwasta mniej
 
wczoraj w szpitalu widziałem 4 letnią dziewczynkę z krwiakiem pod okiem po pobiciu , była z kobietą z pomocy społecznej i babcią która w lidlowej torbie trzymała ubrania które udało się jej zabrać na szybkości z domu.

Ich to mi szkoda , troglodyty co zrobił sobie sposób na życie z patologii , w sumie to szczam cieplutkim moczem na jego śmierć. Jednego chwasta mniej
Teraz przez chwile będzie ciszej w tej Pato MMA, a potem wszystko wróci fo normy
I takie Trabanty Rosliki dalej będą robić gowno i syf
A może…by tak…
Podczas gali na jakieś tam Ergo arenie
Pożyczyć z Czernobyla ten betonowy klosz
Zamknąć ich wszystkich w tym ergo …patowlodarzy, patodilerow
patozawodnikow, patoringgirls, ich patosedziow , ich patopieski, parodziny, patowidzow, całe qrva pato
Potem popytać u Niemców czy resztki cyklonu b nie zostały , wpuścić cyklon b
Za miesiąc odwietrzyc, wpuścić psy ze wszystkich schronisk w Polsce niech se pojedzom raz a dobrze qrva
Hale zaorać , zasiać trawę i drzewa i po sprawie
Wszystko wróci do normy i dalej będzie milosciwie królował KRS ze słodko pierdzacymi włodarzami i Mehmetem. Będzie jak było. Amen
Ale rak pato mma wróci
 
A344775F-FABA-45F0-A0B4-0F7CF7559320.jpeg
 
Wywiad po walce Fabijańskiego też pokazywał, jakie tam jest ciśnienie w tym świecie freak, to zdecydowanie nie jest dla każdego.
Mi tam szkoda chłopaka, młody był, rodziców nie wybierał, z takimi starymi to już masz pod górkę w życiu na dzień dobry. Przerosło go to wszystko.
Mordo, chłop miał kurwa 28 lat. Ja wiem że mózg dopiero od 26ego roku życia zaczyna w miarę działać, ale to i tak daje mu dwa lata na spierdolenie na swoje śmieci.

Znam setki typów, którzy mieli/mają pojebanych starych, a wyszli na swoje. Takich, którym nie wyszło też znam, ale jest ich mniej, bo gdyby było na odwrót to ten świat już dawno przestałby istnieć.

Najciekawsze, że znam też sporo małolatów, którzy mieli spoko starych, a też im nie pykło.

Po prostu - albo coś robisz, albo świat zrobi coś za ciebie. Ale efekty ignorancji są zwykle opłakane, więc trza samemu rękawy zakasać.

Albo realizujesz swoje marzenia, albo cudze.

Pozostaje mieć nadzieję, że to o to chodziło w marzeniach starych Muranów... :suchykarol:

Aż mnie ten temat dopiero zacznie interesować, jak oni już ochłoną i zaczną się wybielać, bo to ciekawy spektakl będzie...:corn:
 
Nie obrażając pamięci zmarłego, ale trzeba mieć mentalność 6-latka by robić sobie żałobę po ćpunie który się zaćpał i zasłynął... w sumie nie zrobił nic godnego by zasłynąć. Żałobę to można mieć po kimś z rodziny, osobie bliskiej, ale naprawdę 12-latki mentalne tylko będą opłakiwać jakiegoś typa z paradokumentu.
Ciekawym zjawiskiem jest dla mnie fakt jak to ludzie, którzy najgłośniej krzyczeli o "dymach" i "jebaniu szacunku" teraz bawią się w moralizatorów. Przecież to między innymi przez te sławetne dymy wywoływane na potrzeby przygłupiej gawiedzi zmarł człowiek.

Kurwa, stare chłopiska, niektórzy już po 14 lat, a dajecie się trollować jak dzieci z tą "żałobą".

:śmiech:
 

„Mateusz umarł podczas imprezy”. Marietta z „Hotelu Paradise” jako pierwsza odważyła się ujawnić nowe szczegóły tragedii. TYLKO U NAS​

:pociesznymirek: Wchodzę na wp i takie cudeńka w odnośnikach. Robi się coraz ciekawiej :corn: Tak go hejt dotknął że aż imprezkę rozkręcił na odreagowania ::snoopd::
Dokładnie zero psychy u Murana. Śmierdziało patologią po raz kolejny, depresja bardzo naciągana. Zgon aż wstyd
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top