Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Przy okazji zainteresowania tematem. Przedstawiam Wam "Ekipę z Choroszczy":
@ZELAZNAREKA lider grupy, trzyma swoich kolegów ze szpitala żelazną ręką, a czasami sam siebię trzyma... tworząc jakieś multikonto z którym prowadzi miłe konwersację. Podobno jego największym marzeniem, jest w końcu po latach wyjść ze szpitala żeby zostać bezdomnym. Promowanie społeczności bezdomnych to jego hobby. Wtedy dymy i friki schodzą na dalszy plan, ma niechęć do cukru, a przedewszystkim nienawidzi żelków.
@ziomeq możliwe, że jest rozdwojeniem jaźni jakiegoś konta @99picks @99dicks, lub innego. Hołduje zasadę jebać szacunek, tylko dymy. Miłośnik gwałtów, którymi lubi straszyć zagranicznych zawodników.
@Bolesław teraz najmłodszy z ekipy. Chcę się przypodobać pozostałym w szpitalu, propagując narkomanię i patologię społeczną. Największy fan Young Murana.

Oznaczam oczywiście kochaną administrację:
@Dzihados @baju @defthomas
 
Ło kurwa jaki temat, gdybym jeszcze tylko wiedział kim są ci (pod)ludzie, o których piszecie. :beczka:
Właśnie do podludzi z tym. Pomijając już tą całą awanturę to jakiś ćpunek poszedł do odcinki więc po co drążyć ten temat? Ktoś mu przemocą sypał do nosa? Pierdolenie "że to przez hejt" to dziecinada. Który dorosły mężczyzna przejmuje się pokrzykiwaniem dzieciarni w internecie? Całe to moralizatorstwo i jak sądzę niedługo próby wybielania po śmierci jak ostatnio skoczka to dopiero patola.
 
Pierwszy przypadek śmiertelny po zażyciu hejtu i zmieszaniu z czytaniem komentarzy. Wrażliwy aktor i performer, który nie udźwignął ciężaru sławy. Rola aroganckiego ćpuna cwaniaka, zarabiającego na debilach przerosła go. Kurt Kombajn świata freak fight.
 
Mordo, chłop miał kurwa 28 lat. Ja wiem że mózg dopiero od 26ego roku życia zaczyna w miarę działać, ale to i tak daje mu dwa lata na spierdolenie na swoje śmieci.

Znam setki typów, którzy mieli/mają pojebanych starych, a wyszli na swoje. Takich, którym nie wyszło też znam, ale jest ich mniej, bo gdyby było na odwrót to ten świat już dawno przestałby istnieć.

Najciekawsze, że znam też sporo małolatów, którzy mieli spoko starych, a też im nie pykło.

Po prostu - albo coś robisz, albo świat zrobi coś za ciebie. Ale efekty ignorancji są zwykle opłakane, więc trza samemu rękawy zakasać.

Albo realizujesz swoje marzenia, albo cudze.

Pozostaje mieć nadzieję, że to o to chodziło w marzeniach starych Muranów... :suchykarol:

Aż mnie ten temat dopiero zacznie interesować, jak oni już ochłoną i zaczną się wybielać, bo to ciekawy spektakl będzie...:corn:

Mordo, ja to wszystko rozumiem, nie mam 15 lat i nie chodzę teraz ubrany na czarno. Tak po prostu szkoda mi młodego, pogubionego chłopaka, nie ma za tym jakiejś głębszej historii. Miał swoje lata i wiedział na co się pisze, zarówno z wejściem do świata dzieciaków jako ten zły, pod rękę z jeszcze bardziej pokręconym starym, jak i z grubymi baletami.
Największa komedia to chyba jednak smutne wpisy takich ananasów jak Tańcula, czy ten przyjebany szalony reporter, którzy sami nakręcali tę spiralę.
 
Jeśli naprawdę przekręcił sie przez hejt mam nadzieję, że przynajmniej część mojego hejtu miała na to wpływ.

Rozczulają ludzie piszący do mnie o karmie - nie wiedziałem, że mamy w Polsce tylu Buddystów i Hinduistów - bardzo progresywnie!

Smaczku dodaje fakt, że Mefedroneusz zaćpał się ulubionym, po amfetaminie, środkiem słynnego austriackiego akwarelisty Adolfa H.
 
Panowie, inne czasy o tej historii nie będzie do poniedziałku śladu. Kiedyś mówiło się, że w Internecie nic nie ginie, ale obecnie każdy dym/cyf/tragedia jest zastępowana w ciagu kilku dni nowym dymem/syfem/tragedią. Walka MN i JM się odbędzie, róbcie screeny. Co jakiś czas ktoś wspomni punchdown albo murana ale karuzela kręci się dalej.
 
Myślę, że Jaca zrezygnuje z frików. Jest on jednak aktorem, a większa część dymów z jego strony była po prostu dobrze zagrana.

Teraz nie ma co się wydurniać po takiej tragedii. Chociaż waleczkę z Wojciechem Olszańskim bym zobaczył.

Stawiam, że walka Jaca - Najman jednak się odbędzie. Prosta sytuacja, jak Murański wygra, to będzie mówił, że ostro trenował, prawie się przekręcił od treningów, taki zapierdol na treningach, że nawet nie miał kiedy trenować, musiał wygrać, zrobił to wszystko żeby uczcić pamięć syna, tylko zwycięstwo :robbie:
Przepierdoli, to będzie, że nie mógł się odpowiednio przygotować, śmierć syna go przerosła :corn:
 
Tak w ogóle fajnie, że jak ja nazwałem kurwy kurwami to usunięto mi komentarz, ale jak jakoś typek wyzywa większą ilość użytkowników od cweli to już jest git :frankapprove: . Brawa dla moderacji wolą bronić między innymi typa, który pisał o ruchaniu żony Poiriera niż względnie normalnych użytkowników, którzy śmieli nie zgodzić się z gloryfikowaniem freak fightera.
 
Kurwa jak nie było tych jebanych frikfajtow to te forum było wolne od idiotów
Frikfajty zawsze były. To ze teraz jest ich więcej to tylko dlatego ze jest video i internet i wincyj może oglondac.
Tak jak z zabijaniem kiedys. Mogli by więcej ale od machania mieczem się męczysz s koksu nie było. Teraz masz pokaz na Ukrainie jak się strzela do ruskich i ile ginie. Można ? Można
 
Przeciez Ty jeszcze wczoraj tez byles oplotem wiec :najmancoty:


Poza tym, wjebales pol forum do ignora nie miales z kim rozmawiac to stworzyles jakies slabe multi :jarolaugh:
Ja nikogo nie dałem do ignora
Jeszcze 2 dni temu dokladnie pamietam jak go nazwalem oplotem jak wrzucal jakies wysrywy o freakach to mi odpisal ze niedlugo bedzie jungle :lesnarhappy:
I obietnicę spełniłem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top