Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
@ZELAZNAREKA nie dość, że hipokryta to jeszcze kompletny debil. Gdzie napisałem, że masz go skądś usuwać cwaniaczku? Napisałem tylko, że jak pierdolnięta Lalunka dostała zasłużone wyjaśnienia od Wardęgi to srałeś ze złości, ale z tematem wykorzystywania osoby niepełnosprawnej już bardzo łagodnie się wypowiedziałeś. Ciekaw jestem jak będziecie piać jeśli nie daj Boże Kwieciński np. podejmie zły krok czy nadal waszym autorytetem będzie patus Załęcki.
Niestety wylądowałeś już pewnie w ignorze, bo używasz racjonalnych argumentów, a dla tego patusiarskiego ćwierćmózga to za dużo
 
Niestety wylądowałeś już pewnie w ignorze, bo używasz racjonalnych argumentów, a dla tego patusiarskiego ćwierćmózga to za dużo
Ten osobnik obrał ciekawą strategię, najpierw pisze kompletne bzdury, następnie blokuje osobę która mu odpowiada, a także przekręca słowa danej osoby. Dla mnie dziwny przypadek gość komuś zarzuca, że żyje w Internecie gdzie sam wrzuca każdą pierdołę, gada o jakichś kryptokach jakby sam był kryptogejem, a ponadto najpierw jara się patolą i dymami, a później płacze jaki to świat niedobry bo "zaszczuto" chłopa. Dobrze, że on nie szczuje w każdym poście na Gimpera, Jaroniewską itd. wtedy to nie jest ten nadużywany hejt no bo on ich przecież nie lubi.
 
Zrzut ekranu (429).png
 
Ciekaw jestem jak będziecie piać jeśli nie daj Boże Kwieciński np. podejmie zły krok czy nadal waszym autorytetem będzie patus Załęcki.


No niestety ja widuje ich wszystkich tylko na Cage,wywiadach i konfach więc ciężko by to były moje autorytety, bo poza tym wiem o nich całe zero.

To właśnie w twojej głowie oni urośli do takiego stopnia co najwyżej.

Dla mnie czy @ziomqa to zwykle hobby , ale podzueiejsxych wpisach po tym wątku widzę że u niektórych poszło to dalej , u Ciebie też.
 
Młody grał z Tańculą w serialu na Pulsie, potem pojawił się filmik w którym Mateusz w stanie odurzenia dziwnymi substancjami miota się po chodniku. Stary Mateusza nie mając oczywiście żadnych dowodów posadził Tańculę o wsypanie dziwnych środków do drinka młodemu. Tak to się jakoś zaczęło.
Nawet nie mam pojęcia kim jest rzeczony tańcula :lol:
 
Nie widzę sensu w pisaniu, że to czy tamto było konkretną przyczyną. Czynników mogło być wiele. 30% samobójców nawet nie daje otoczeniu żadnych znaków, że chce ze sobą skończyć.

Tutaj mogło dojść do przypadkowego przedawkowania – opioidy są bardzo zdradliwe. Jeżeli nawet było przypadkowe przedawkowanie to samo ich przyjmowanie w dużych ilościach wynikało z nieradzeniem sobie z otaczającą rzeczywistością – na co, jak wspomniałem powyżej, mogło się składać wiele czynników.

Mogło to być toksyczne otoczenie w tym rodzina i przyjaciele. Wiadomo, że rodziców miał „specyficznych”. Swoje pewnie dołożył cały ten hejt w sieci. Ale też zapewne znaczenie miało to, że wymagano od niego dużej dozy kontrowersji – tych tak zwanych dymów, którymi podnieca się żelaznarenta i podobni mu wybitnie ograniczeni umysłowo ludzie .

Spojrzałem teraz na jakieś jego przekomarzanie się w studiu z tym drugim troglodytą – trąbą czy tam bombą. Prowadzącym był ten udający dziennikarza kaniowski. Ten cały murański spalał się, nie dawał sobie rady. Cała ta konwencja nie była dla niego stworzona. Nie miał chyba psychiki do tych wszystkich rzeczy takiej, jaką ma jego ojciec.

Wszystko to zebrało się do kupy i doszło do tragedii. Szkoda po prostu człowieka, choć nie oszukujmy się – wiele wartościowych jednostek, które poświęcają swoje życie, pomagając innym – czy to ludziom czy innym stworzeniom, działają na rzecz jakichś społeczności, dobrostanu naszego środowiska – nie mogą liczyć po swojej śmierci nawet na ułamek tego zainteresowania co młody murański. Ale taka już jest nasza kultura i nasze media. Kreują na bohaterów kogo kreują.

 
Najlepiej żeby Popek też zdechł - chłop też nasrał dzieciakom w głowach - ta dziewczynka co sobie oczy wytatuowała i straciła wzrok, ten Sebix co sobie skaryfikację na ryju jebnął i dziesiątki innych.

Jeszcze dorzuć twórców gier komputerowych, bo dzieciaki się w gta bawią w prawdziwym życiu :tellmemore:
 
@Moderacja jak to jest że jak ja wyzywam śmiecia zelaznorekojeścia to mój post spada w mniej niż 5 minut, a tutaj typ wyzywa od cweli innych (jakże zacnych trzeba dodać) użytkowników i nikt z tym nic nie robi...
Jest jakiś parasol ochronny nad tym kiepem? Proszę i oficjalne stanowisko.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top