Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Pasut który nie ukrywa że wciągnął parę kilo mefedronu czesto mówił że lubi imprezować z Mateuszem. Wielki Bu powiedział że Mateusz jest na terapi. Sprawa mega prosta gość wyszedł z odwyku nie ogarniał własnej głowy i wpierdolil wszystko co mu przepisali. Depresję się ma od narkotyków a nie od hejtu. Od hejtu bardzo łatwo się wjebac w alko bądź narkotyki. Hejt nie ruszą normalnego gościa który ma poczucie własnej wartosci. Za to może popychać narkomana do dalszego cpania. Będzie tego coraz więcej. Ostatnio gadam z gościem i mówi że walił dobry kryształ na weselu. Jak byłem nastolatkiem była kokaina, amfetamina, marichuana, lsd a teraz kurwa ludzie walą coś co każdy nazywa inaczej i nikt do końca nie wie z czego to jest zrobione.
 
Szczerze to do Moksa jakiśtam szczątkowy szacunek miałem - bo to był sportowiec (... wiadomo kawał hooia) ale Mefedroneusz i to co teraz o nim piszą - sportowiec, zawodnik MMA, weteran wielu organizacji, pięściarz, kickboxer - to jest ŻENADA. Jedyne co chłop robił to realizował putinowską politykę ogłupienia narodu przez freaki (jak w Rosji), fake newsy i muzykę disco-polo.
Nie porównuj gówna do czekolady. Akurat tu się z tobą zupełnie nie zgodzę, bo jakkolwiek głupiutki Muran nie był, to po prostu wykończyło go ćpanie, sterydy i nieradzenie sobie z szeroko pojętą presją.

Moksa zaś nie można nazwać niczym więcej niż ścierwem, które żyło z krzywdy, wymuszeń, haraczy, pobiciom i niszczenia ludziom żyć.
 
Szczerze to do Moksa jakiśtam szczątkowy szacunek miałem - bo to był sportowiec (... wiadomo kawał hooia) ale Mefedroneusz i to co teraz o nim piszą - sportowiec, zawodnik MMA, weteran wielu organizacji, pięściarz, kickboxer - to jest ŻENADA. Jedyne co chłop robił to realizował putinowską politykę ogłupienia narodu przez freaki (jak w Rosji), fake newsy i muzykę disco-polo.
Trochę beka, że w jednym temacie chwalisz instytucję świadka koronnego&60, a teraz gangus zasługuje na szacunek wedlug Ciebie. Daleko mi do Muranskiego i świata freakow, ale w jaki sposób ogłupiał narod? On tam tylko był pionkiem który miał swoje zadanie wykonać, być takim klaunem w cyrku za co brał pewnie dobre siano. Jeśli ktoś ogłupia naród poprzez freaki to raczej organizacje typu fejm,ktore promują patologiczne zachowania i nawet takich zachowań oczekują od swoich pracowników.
Nie znam tego Muranskiego i życiorysu jego, ale chyba haraczy ani pobić na swoim koncie nie miał
 
Pasut który nie ukrywa że wciągnął parę kilo mefedronu czesto mówił że lubi imprezować z Mateuszem. Wielki Bu powiedział że Mateusz jest na terapi. Sprawa mega prosta gość wyszedł z odwyku nie ogarniał własnej głowy i wpierdolil wszystko co mu przepisali. Depresję się ma od narkotyków a nie od hejtu. Od hejtu bardzo łatwo się wjebac w alko bądź narkotyki. Hejt nie ruszą normalnego gościa który ma poczucie własnej wartosci. Za to może popychać narkomana do dalszego cpania. Będzie tego coraz więcej. Ostatnio gadam z gościem i mówi że walił dobry kryształ na weselu. Jak byłem nastolatkiem była kokaina, amfetamina, marichuana, lsd a teraz kurwa ludzie walą coś co każdy nazywa inaczej i nikt do końca nie wie z czego to jest zrobione.
W narkotyki wciągnęła go machina hejtu, twórcy manipulowali swoimi widzami przez co Mateusz był mocno hejtowany. Presja też zrobiła swoje.
 
Zgadzam się z Denisem
View attachment 56045
Typ, który na każdym kroku poniza innych, wyzywa ich od kurew, konfidentow, skacze do bicia ma czelność pisać, ze to przez hejterow. Niech spierdala na solarium i do vitkaca kupić obcisłe spodnie z wycieciami na posladkach.
To samo Szeliga drugi umoralniacz. Cwaniak, który się wozi jak na Monciaku w sezonie letnim.
 
Jak byłem nastolatkiem była kokaina, amfetamina, marichuana, lsd a teraz kurwa ludzie walą coś co każdy nazywa inaczej i nikt do końca nie wie z czego to jest zrobione.
Tak sie tylko mowi, kiedys tez nie wiedzieliscie z czego to jest zrobione a kokaine to mozna bylo zobaczyc na filmie co najwyzej.

Teraz jest co prawda wiekszy zakres i wiekszy dostep.
 
ja uważam że go za ostro jebiecie @zielony666 @Kar0l i inni
ale jakiś udar tak by mówić nie mógł to jak najbardziej
na śmierć nie zasługiwał ale sam sobie los zgotował, jeśli chcesz jechać z trasz tokiem na maksa to trzeba się trzymać(jakoś bo jakoś ale trzeba) jak rudi(chociaż ten też moze jebnąć na jakieś dragi) albo mieć farta jak tyson(znalezienie dobrej rodziny i etc)

Ale fakt faktem dzisiejszy świat jest spierdolony co najlepiej obrazuje fakt że ludzie życzą takiemu Mayweatherowi śmierci bo fleksuje się sianem i zrobił do zera ich ulubionego pięściarza, a takiemu muranowi świeczki zapalą(jeszcze raz powtórzę, na śmierć nie zasługiwał ale też nie jest mi go szkoda)
 
Twitter mówi że Mateusz prywatnie był innym człowiekiem. Może i prawda tylko szkoda że milionom dał się poznać z tej złej, patologicznej strony więc nie dziwi że ludzie na tej podstawie go oceniają. Wchodząc w ten biznes trzeba mieć kuresko silna psychike i liczyć się z konsekwencjami popularności. Czasem mam wrażenie że im więcej ludzie mówią że mają na hejt wyjebane tym gorzej go znoszą. Czy go szkoda? Niech każdy sam sobie na to odpowie.
Kozak w necie pizda w świecie :fjedzia:
 
prywatnie to i Adolf Hitler mógłby być dobrym człowiekiem
a prywatne Stalin to polny zapierdalacz

1675881021726.png
 
Przecież ten pet coś tam pisał o dymaniu żony Poiriera, osobny przypadek spierdolenia umysłowego.
Tak niby, ze hehe wysyłał na Twitterze do Poirera, ze mu zgwałci żonę i pisał, że Cohones (użył określenia Cohones i określenia "forum") zajebie Diamenta.. Potem mówił, ze hehe to z generatora twitterowych chatów - spoko - nawet jak to fejk - to typ jest spierdoleńcem by mówić o gwałceniu czyjejś żony dla żartów używając przy okazji nazwy naszego forum (nawet jak to fake). Chory, popierdolony typ.

Za coś takiego dawno powinien dostać stąd bana.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top