Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
IMG_20230208_154455.jpg
 
29 lat trochę za wcześnie, z drugiej strony a.... chuj tam o zmarłych źle się nie mowi. Może stary się czegoś nauczy z tej lekcji życia.
Ja jak posłuchałem Murańskiego i starą Murmańską (w jakiejs rozmowie z tym z abstra) to oni są tak odklejeni ze szkoda gadać, żyją w swoim świecie. Nie zdziwię się jak sobie z tym nie poradzą albo całkowicie już im odjebie. „Perfekcyjna rodzina”
 
:waldeklaugh:
A co do sytuacji to może stary Muran się ogarnie, bo on tez się do tego przyczynił, ze młody miał najebane w głowie i poszedł w narko. W co wątpię.
Ci zjebani fani muranskich i „dymów”, freak fightow tez jak najbardziej są temu winni


Jeśli coś to hejterzy którzy w realu i necie po wyłączeniu kamer im np dokuczają. Ja np tych ludzi znam tylko z konf,Cage i wywiadów, ale są psychofani co będą np pisać Murany wynocha z HL bo my tu chcemy tylko nasze żelkowe Gimpery.
 
Dobrze, że zdechł - za to jaki narobił syf w mózgach dzieciakom typu ziomek i zelaznasraka (na lata!) powinni jego zwłoki wymieszać z gównem i spuścić w kiblu.

Czekam na kolejnych. Nie będę musiał oglądać tego tępego małpiego przećpanego ryja pozbawionego jakiegokolwiek przebłysku inteligencji czy myśli.

Rok 2023 ma potencjał - powrót Bonesa, świetny TUF, śmierć murańskiego... <3
 
Ja jak posłuchałem Murańskiego i starą Murmańską (w jakiejs rozmowie z tym z abstra) to oni są tak odklejeni ze szkoda gadać, żyją w swoim świecie. Nie zdziwię się jak sobie z tym nie poradzą albo całkowicie już im odjebie. „Perfekcyjna rodzina”
To już inna kwestia że są jebnięci.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top