Nick Diaz ma wiadomość dla Conora McGregora

Haha :rofl: mega śmieszne , oglądam już któryś raz i dalej śmieszy tak samo :rofl:
Rzeczywiście, obejrzałem trzeci raz i nie żałuję :) Conor se truchta i robi gwiazdę, a w tle jego gęba :fly:
Tak abstrahując, uwielbiam "Sound of silence" również w tych wersjach:

 
Tą gadką Nate wygrał walkę, oglądając konfę i widząc brak odpowiedzi Conora po tym tekście dokładnie taką miałem myśl.
Poza tym Diaz zmontowal ten filmik totalnie zajebiście, pewnie nawet Conor się ostro pośmiał jak to obejrzał.
 
Conor i Sejdz będą teraz walczyć na PLMMMMA w sali gimnastcznej szkoły podstawowej nr 1 w Srejentach Wielkich. Wstęp Wolny . Sponsor główny Lokalna Mleczarnia i Piekarnie Michałowicz. Jak się odbudują to powrót.
 
Było się już fanem nim nastała taka moda! :lol: Nick zawsze dzik, a teraz jeszcze Nate w końcu wyszedł z jego cienia. Nie mogę się już doczekać powrotu starszego z braci. Gdy to już nastąpi fajnie byłoby żeby miał w sobie ten dawny ogień, a nie odpierdalał szopki jak w ostatnim pojedynku... Trzeba w końcu coś wygrać!
 
Gdy to już nastąpi fajnie byłoby żeby miał w sobie ten dawny ogień, a nie odpierdalał szopki jak w ostatnim pojedynku...

Mi tam sie podobało:
B8u_QKCIEAA9UCL.jpg
 
Diaz najpierw go poddał, teraz się na niego odlał. Proces upokarzania rudego można uznać za kompletny i gotowy.
 
pozostaje pytanie- Czy Conor wytrzyma to psychicznie? Czekam na to aż w jakimś programie powie, że chciał się zabić.
 
Back
Top