NFL - futbol amerykański

@yonigga Napiszesz coś więcej o tym gościu? Bo widziałem spore poruszenie w mediach w związku z tym, że chce spróbować w NFL.
 
Lions wygrali z Buccaneers 31-23. Baker zaczął i skończył INTem, ale nie grał źle. Run game Lions stanowi realne zagrożenie dla 49ers i ten mecz może być ciekawszy, niż można zakładać.
 
Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę kibicował Lamarowi

Już doszło do poziomu frustracji "wszyscy tylko nie Patriots... znaczy się Chiefs"? Będzie źle jak najgorszy skład KC w erze Mahomesa i tak się dostanie do Super Bowl. Oby Lamar nie narobił w gacie metr przed kiblem.
 
Już doszło do poziomu frustracji "wszyscy tylko nie Patriots... znaczy się Chiefs"? Będzie źle jak najgorszy skład KC w erze Mahomesa i tak się dostanie do Super Bowl. Oby Lamar nie narobił w gacie metr przed kiblem.
W sumie to cała moja przygoda z NFL zaczęła się od wszyscy tylko nie Patriots i ewoluowało to tak jak piszesz :beczka:
Chiefs-Lions finał :cool:
Jak cornerzy Niners znów będą się wywracać zamiast zbijać podania to wcale bym się nie zdziwił :beczka:
Brock pod presją to ten sam przypadek co Goff, więc tutaj O-line będzie game changerem w przypadku obu drużyn
 
No cóż, o ile Spanos jeszcze oszukiwał się po porażce z Jaguars w wild card to wpierdol od Raiders i kompletny zjazd Herberta w całym sezonie spowodował, że jednak musiał zapłacić za prawdziwego trenera, a nie brać kolejnego koordynatora po taniości.
 
Ten skurwysyn na jakichś kodach jedzie. Obrona Ravens dominowała wszystkich cały sezon, a ten chuj przychodzi i rzuca se na luzie jak na treningu :siara:
 
Zasadniczo pojawił się klasyczny tryb Lamara w playoffs, czyli totalny piach. Bez TD defensywy Ravens nic tu nie zrobią IMO.
 
Zasadniczo pojawił się klasyczny tryb Lamara w playoffs, czyli totalny piach. Bez TD defensywy Ravens nic tu nie zrobią IMO.
Co by nie mówić to Mahomes i Kielce dziś bardzo dobrze, ale na razie to defensywa Chiefs wygrywa im ten mecz. Świetni Mcduffie, Reid, Bolton i Karlaftis
 
Teraz wyszedł Lamarowi rzut meczu, możliwe, że najbardziej kluczowe podanie dzisiaj.

E:
aha taunting ok, brawo Flowers :beczka:
 
Ja to nawet lubię KC, ale Ci Ravens dzisiaj naprawdę strasznie chujowo zagrali i myślę, że w Super Bowl, to Chiefs jednak nie dadzą rady z Niners.
 
Back
Top