NFL - futbol amerykański

Kompletnie bezsensowna decyzja Titans, którzy skazują się na lata okupowania piwnicy AFC South. Vrabel robił tam wynik ponad stan i zapewne szybko znajdzie robotę, może nawet w Patriots jeśli tam odstawią Billa.

 
Były GM Golden State Warriors Bob Myers wypłynął w Commanders gdzie ma budować klub po epoce Snydera.

O 1:30 finał rozgrywek NCAA. Jeśli Michigan wygra to Harbaugh chyba jednak wróci do NFL. No i zobaczymy jak wysoko pójdzie stock Pennixa po tym meczu. Paru nadgorliwych już typuje go jako #2 draftu, choć jeszcze miesiąc temu większość widziała go w połowie I rundy (co i tak było nierealne, bo QB zawsze korzystają z desperacji wybierających).
No i poleciały notowania Penixa, zagrał tragicznie (choć uczciwie trzeba przyznać, że OL mu za bardzo nie pomogła) :fjedzia: W 1 rundzie z Huskies pójdzie pewnie tylko Odunzie (imho dobry pick na WR2/3 dla którejś z mocniejszych drużyn, np. Bills).
A propos Harbaugh mówi się o Chargers i to wg mnie fajny ruch, West Coast mu służy :roberteyeblinking:
Kompletnie bezsensowna decyzja Titans, którzy skazują się na lata okupowania piwnicy AFC South. Vrabel robił tam wynik ponad stan i zapewne szybko znajdzie robotę, może nawet w Patriots jeśli tam odstawią Billa.


Mam dokładnie to samo zdanie, kręcił tam rezultaty ponad stan przy sabotażu ze strony pionu sportowego. Teraz tylko czekać jak oddadzą Henrego i Hopkinsa za jakieś 3rd czy 4th round
 
CJ Stroud w I połowie :lol:

GDwgCy8XQAEIg5x
 
Cowboys 0-14 z Packers w połowie II kwarty. Jeśli to przegrają to nie wykluczam, że McCarthy jednak poleci ze stołka.
 
Packers prowadzą 27-7 do przerwy. Cowboys zdobyli TD w ostatniej akcji połowy, ale to zmierza w kierunku spektakularnej katastrofy. McCarthy raczej poleci, a przy okazji może być definitywny koniec śmieszo-strasznego gadania, że Dak to MVP i w ogóle może dać im awans do SB. Nie może.
 
Packers prowadzą 27-7 do przerwy. Cowboys zdobyli TD w ostatniej akcji połowy, ale to zmierza w kierunku spektakularnej katastrofy. McCarthy raczej poleci, a przy okazji może być definitywny koniec śmieszo-strasznego gadania, że Dak to MVP i w ogóle może dać im awans do SB. Nie może.
Jerry Jones wyglądał jakby miał zaraz na zawał pierdolnąć przy 27-0 :juanlaugh:
 
Ja pierdole, co tam się dzieje :antonio:
Jones cały sezon chuja biegał albo się leczył, a jak przyszło co do czego to zajebał trzy przyłożenia :roberteyeblinking:
Piękny Jordan Love, aż się przypomina casus Rogersa jak zastępował Bretta :antonio:
Dak jak zawsze w postseason, miód na moje serce ten wpierdol na Cowboys, za tydzień jeszcze poleci Mahomes i będzie pięknie :antonio:
Dodatkowo już się nie mogę doczekać wojenek dzbana Parsonsa z kibicami na tt :beczka:
 
Detroit Lions wygrali z LA Rams 24-23. Wesoła defensywa z obu stron mimo przeciętnego wyniku, ale defensywa Lions trzymała poziom w red zone. Dopiero drugie zwycięstwo Lions w playoffs w erze Super Bowl (wcześniej sezon 1991 vs Cowboys). Za tydzień kolejny mecz u siebie z TB lub Eagles.
 
Nie poleci :no no:

Masz jakiś link żebym mógł obejrzeć na telefonie Tampe z Orłami? Wcześnie rano muszę wstać i w aucie bym puścił na drodze.
Dofustreams apke sobie zalutuj i stamtąd. Tylko linki z jutuba szybko spadają więc lepiej na innych.
 
No to mamy powtórkę z rozrywki Bills kontra Chiefs z kilku lat wstecz. Może tym razem uda się Buffalo.

Tymczasem Mayfield prowadzi Tampę do zwycięstwa :beczka:
 
Wielki Baker Mayfield spuścił Eagles do kibla :lol: Zobaczymy czy Sirianni przetrwa ten zjazd, bo wychodzi, że bez Steichena to on może sobie pogwizdać. Paru weteranów pewnie zakończy kariery. Kelce, Cox czy Graham raczej nie będą czekać na nowe rozdanie.
 
Wielki Baker Mayfield spuścił Eagles do kibla :lol: Zobaczymy czy Sirianni przetrwa ten zjazd, bo wychodzi, że bez Steichena to on może sobie pogwizdać. Paru weteranów pewnie zakończy kariery. Kelce, Cox czy Graham raczej nie będą czekać na nowe rozdanie.
Pojawiające się od kilku tygodni złośliwe komentarze, że to koordynatorzy, a nie Siriani robili w Philly całą robotę okazały się wcale nie być złośliwe, a prawdziwe :fjedzia:
 
PRZECIEŻ TO WINA GANNONA, ŻE PRZEGRALI SUPERBOWL!!!11
Z pewnością :beczka: Wtedy przynajmniej przegrali SB, teraz Mayfield (!!) rozniósł ich jak gnój po polu w Wild Card :fjedzia:
Śmiesznie, odjąć DC + Hargrave'a z CJem i z najlepszej obrony zrobiła się najgorsza :roberteyeblinking:

Edit: zaczyna się :beczka:

Jeszcze latają filmiki, gdzie Goedert odpierdala Hursta, będzie kolejny reset xD
 
Ale że ktoś z trójki Lions, Packers i Buccs będzie w finale NFC to się nie spodziewałem :beczka:

W AFC piękne divisional round. Szkoda tych urazów Della i Browna w Texans :/
 
Back
Top