Newsy PL

Status
Not open for further replies.
Ziomeczkom i ziomkom z okolic Koszalina przypominam, że dziś o 18:00 Baltic Arena. Wejściówki w cenie 30 i 100 PLN. Miałem się wybrać, ale z przyczyn osobistych muszę odpuścić. Fajnie by było, gdyby ktoś się wybrał nagrać walki ;)

Rozpiska:
Walka wieczoru:
93 kg.: Kornel Zapadka (2-1) vs. Vladimir Fedin
Pozostałe:
75 kg.: Sylwia Kusiak (0-0) vs. Yana Kunitskaya (7-1)
Open: Piotr Mliński (1-1) vs. Michał Pukin (0-0)
93 kg.: Islam Bokov (3-2) vs. Błażej Nagórski (1-3)
84 kg.: Maciej Marczewski (1-3) vs. Łukasz Bogdan (1-0)
74 kg.: Zbigniew Żłobiński (3-1) vs. Wojciech Makowski (1-0)
77 kg.: Wojciech Lech vs TBA *
* - submission
Baltic-Arena.jpg
 
Piąta edycja poznańskiej Night of Champions odbędzie się 20 paździenika. Organizatorzy jednej z najciekawszych polskich gal regionalnych już zapowiadają starcie Kerima Abzaiłova (7-2, 1 NC) z Radosławem Demczurem (2-0).



Jeszcze nie wiem w jakim limicie wagowym zakontraktowano walkę.
 
Nie wiem czy tak o nim pisano, ale jeżeli pisano coś o Kopytowskim to właśnie o nim ;)

EDIT:
Jakby kogoś interesowało, gdzie jest Nowy Wiśnicz: to takie trzytysięczne miasto leżące przy drodze 965 między Bochnią, a Limanową. A w Wałczu jak miało być PLMMA tak wciąż nie ma...
 
Prośba: jeżeli wrzucacie więcej niż 3 klipy to róbcie to poprzez youtu.be. Przeglądarki mi się wieszają :P
 
Joanna Jędrzejczyk (MMA 1-0) przed wyprawą do Petersburgu, gdzie będzie bronić złotego medalu świata amatorów federacji IFMA.
We wtorek wylatujesz do Sankt Petersburga na kolejne mistrzostwa świata amatorów federacji IFMA. Z jakim nastawieniem?
Będę broniła tytułu przed roku i zamierzać zdobyć kolejny złoty medal! Już piąty w swojej karierze. Bardzo tego pragnę.

Jak spędziłaś ostatni czas przed wylotem?
Ciężko trenując. Tydzień temu wróciłam z klubowego obozu w Jakubowie za Mrągowem. Był to solidny tygodniowy okres przygotowań. Pod kątem mistrzostw świata trenowałam od dwóch miesięcy i czuję, że jestem bardzo dobrze przygotowana po każdym względem: siłowym, kondycyjnym, taktycznym. Trenerzy Paweł Derlacz i Szymon Bońkowski dołożyli wszelkich starań, by tak było.

Twoja kategoria do 57 kg będzie mocno obsadzona?
Pewnie tak. Podczas tegorocznych mistrzostw Europy w Turcji walczyło w niej dwanaście zawodniczek. Teraz pewnie będzie ich jeszcze więcej. Poziom rośnie z roku na rok i spodziewam się mocnych walk, choć mam nadzieję, że nikt mi nie stanie na przeszkodzie do strefy medalowej. Wiem jednak, że łatwo nie będę miała.

Czy twoje mistrzostwo Europy z kwietnia dostało jakoś docenione?
Teraz mamy o tyle dobrze, że istnieje Polski Związek Muay Thai, więc możemy liczyć na wsparcie z rządu w postaci nagród lub stypendiów. Poza tym mam to szczęście, że pomagają mi sponsorzy i uczę się w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, która też bardzo mnie wspiera. Na przykład w maju dopadła mnie kontuzja i Adam Sawicki, który jest dyrektorem Centrum Zdrowia i Sportu OSW, umożliwił mi jej wyleczenie. Razem z fizjoterapeutą Cezarym Kuczkowskim doprowadzili moją stopę do zdrowia.
Źródło: Gazeta Olsztyńska
 
Tłumaczyłem się w pierwszym poście. Nie chcesz, nie musisz tu zaglądać, ale będzie miło jak obejdzie się bez offtopu.

EDIT:
@eidt: A ja tylko odpowiedziałem, bez spiny. Może z lekką irytacją, ale tak to jest jak cały dzień słucha się durnych pytań.
 
MMA okiem kobiety i o kobiecie w MMA (Kasi Lubońskiej z GLD Piła):
LINK - materiał z 13/04/2012

EDIT:
Beznadziejny player. Orientuje się ktoś jak zapisać materiał na dysku?
 
Aha, jeszcze info z fb Joanny Jędrzejczyk:
Pierwsza a jakże ważna walka za mną. Na rozpoczynających się Mistrzostwach Świata w Muay Thai w pierwszym starciu zmierzyłam się z bardzo mocną reprezentantką Ukrainy Dianą Lakovlevą (w ubiegłym roku Joanna walczyła z Ukrainką w finale ME - przyp. GLF). Pojedynek rozstrzygnięty na punkty, teraz czekam na kolejną zawodniczkę...

EDIT:
I info od Tomasza Stasiaka:

Mój wychowanek Tomasz 'Żyrafa Narkun' dziś na Mistrzostwach Europy ADCC wygrał swoją kat - 98,9 kg i zagwarantował tym samym sobie start na Mistrzostwach Świata ADCC w 2013 roku. Gratulacje!
 
Rzeczywiście dziwny player, jeszcze nie miałem przypadku żeby Real Player nie był w stanie ściągnąć filmiku.
 
graty narkun, zajebista sprawa, ze bedziemy miec reprezentanta na adcc



w sumie info na glowna
 
@up



Mamy dwoch reprezentantow na ADCC. Oprocz Narkuna jeszcze jest Marysia Malyjasiak.
 
Wiadomo na jakich rywali może trafić Narkun czy eliminacje w innych krajach jeszcze trwają?
Czy on startuje w absoluto czy w jakimś limicie?
 
Tu chodzi o MŚ w 2013 roku, więc spokojnie z tymi listami startowymi.



W tym roku mają się jeszcze odbyć Mistrzostwa Ameryki Północnej (połowa października) oraz Azji i Pacyfiku (początek listopada).
 
Europa chyba była pierwsza w kolejce. W listopadzie Azja, północna Ameryka październik, co do południowej ameryki to nie wiem.



W tym roku jednak zasady zakwalifikowania są inne niż zwykle to bywało. Bo można tylko przez mistrzostwa kontynentu się dostać tj. nie odbtwają się już Trialsy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top