Newsy PL

Status
Not open for further replies.
Ale on jest tak jakby z USA, więc mu wolno...


Mam nadzieje, ze to zart. Held wyjechal do Stanów troche ponad rok temu, a czesc treningów i tak odbywa z tego co mi wiadomo w Polsce. Poza tym myslisz, ze nie ma co robic na treningach tylko rozmawiac w klubie o Mamedzie?



Zgadzam sie, ze jezeli sam zainteresowany sobie tego zyczy to powinnismy nazywac go tak jak to ma w dowodzie osobistym. Ale z drugiej strony nie robilbym z tego tragedii, jesli ktos napisze Khalidov, bo od lat tak sie o nim pisalo i mówilo i nikt z tego tragedii nie robil
 
up^



Owszem tragedii robić nie trzeba, ale jedn ak zadbajmy o to żeby pisać poprawnie, wtedy ludzie się nauczą, a i Mamedowi napewno będzie przyjemniej.
 
15 kwietnia Mirosław Okniński poprowadzi warsztaty w mrągowskim klubie Okniński MMA Mrągowo, prowadzonym zresztą przez niedawno promowanego na purpurę w BJJ, zwycięzcę na ALMMA 18 w kategorii do 80kg Filipa Rubana. Seminarium będzie podzielone na dwie dwugodzinne sesje: 12:00 - BJJ, 16:00 - MMA.
 
Janek wciąż w trasie:



524332_324012227664326_131311626934388_943102_59349423_n.jpg
 
http://mma-attack.net/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=76&cntnt01returnid=72
 
no Juras nic nowego nie powiedział. zastanawiam się czy te opinie na temat Sappa wygłaszane publicznie wpłyną w jakimś stopniu na zainteresowanie galą.
 
Czarne chmury :-)

2012-04-04
15:55

Rozmowy w toku - Gdy po walce wyjdę z klatki, obskakują mnie dzierlatki!

Program poruszający tematy, które dotyczą zwyczajnych ludzi na co dzień. Ewa Drzyzga rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu i psychologii. Bohaterowie każdego odcinka opowiadają o swoich kłopotach i sposobach ich rozwiązywania. Specjaliści goszczący w studiu komentują poruszane zagadnienia i radzą, jak pokonać trudności. Ewa Drzyzga zaprosiła do studia mężczyzn, którzy biorą udział w brutalnych pojedynkach w klatkach. Krzysiek od półtora roku walczy zawodowo. Poza ringiem musi się pilnować, żeby nie podpaść swojej zazdrosnej dziewczynie. Jagodę i Kamila połączyła wspólna pasja. Okazuje się bowiem, że wzajemne okładanie się pięściami, kopanie i duszenie może zbliżyć do siebie kobietę i mężczyznę. Staszek wyznaje, że fanki po walce proponują mu wspólna noc. Nie potrafi odmawiać kobietom.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
wiek_3.png
 
Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Juniorów Starszych
Świebodzice, 2012/04/20-22

Trailer: www.youtu.be/hbBWAx-ylv4

Oficjalna strona zawodów: www.Swiebodzice2012.KiBo.pl
 
plakat_koncert_charytatywny.jpg

Witam Serdecznie.

Oczywiście jako pedagog i sportowiec nie mogę odmówić małej pomocy, która wiele zdziała.

Bardzo się cieszę, że obcy ludzie tacy jak Wy, skłonni są prosić o pomoc w czyimś imieniu i myślę, że jest to szlachetne .

Jako klub oferujemy jedną ze 120 firmowych, limitowanych koszulek z Seminarium z Robertem Złotkowskim z jego i moim podpisem.

Nie wiem, czy będzie to dobry przedmiot na licytację i czy ktoś będzie to chciał kupić.

Dlatego również oferujemy nasza Kartę Stałego klienta (o wartości 200zł), upoważniającą do dużych zniżek na nasze usługi, a zwłaszcza na treningi indywidualne ze mną.

Ale myślę, że jako Adrenalina Fight Częstochowa, możemy przekazać coś, co sprawi, że licytacja osiągnie duże finansowe korzyści dla osoby, na którą jest przekazywana i również osoba, która wylicytuje dana rzecz będzie usatysfakcjonowana.

Głównym przedmiotem licytacji, z rzeczy ofiarowanych przez nasz klub, będzie Puchar zdobyty przez Mateusza Strzelczyka na jednej z jego walk zawodowych.

I jeśli byłaby taka możliwość to chciałbym, aby Mateusz Strzelczyk osobiście go przekazał w ręce osoby, która wygra licytację! Jest to rzecz bezcenna dla tak młodego chłopaka i stąd moja prośba o jego obecność.

Jeśli chodzi o profity wynikające z uczestnictwa w tak szlachetnym przedsięwzięciu, jeżeli jest możliwość, proszę o umieszczenie logo Adrenaliny na plakatach promujących akcję.

Jeśli zechcą państwo użyć mojego nazwiska, tez nie mam nic przeciwko temu, tylko proszę o uprzedzenie jaka treść będzie na plakatach związanych z moim nazwiskiem i przesłanie plakatu, umieścimy go na naszej stronie.

Niestety nie będę mógł osobiście być na tym koncercie, ponieważ uczestniczę w wyjeździe klubowym do Białegostoku na Zawodową Galę Walk MMA, na której bije się mój zawodnik.

Z poważaniem
Prezes AFC
Krzysztof Kułak
 
Karta i kolejność walk na Pierwszej Gali MMA FORCA.

Walki specjalne • bratobójcze FORCA •
1. Okaże się po starcie zawodników Forca w Alma Lublin.
2. Bogdan Pawlik vs. Wójcik Jacek

Główna Karta Walk.
3. Dariusz Baruła vs. Mateusz Gajo
4. Gennady Magzanyan Gnel Gena vs. Adam Kostyra
5. Szymon Iwanowski vs. Abumuslim Mutaev
6. Krystian Krychowski vs. Piotr Zagnański
7. Jakub Stefaniak vs. Sebastian Milczarek
8. Islam Bakov vs. Tomasz Dziemianczuk
9. Sultan Visaev vs. Paweł Glowienka
10. Maciej Orzech vs. Łukasz Pyrka

Walka wieczoru:
11. Przemysław Baran vs. Adrian Kurek
429060_121320631330563_100003578815078_83420_1040222538_n.jpg
 
Jakby ktoś był jeszcze ciekaw co się dzieje z Tomkiem Szczerkiem. Po nokaucie od Materli miał pęknięty kręg + coś tam wstawiane do szczęki. Do tego m.in. z powodu cotygodniowych wyjazdów na zawody zapaśnicze do Niemiec, miał jakieś problemy z nerkami. Do wakacji ma zakaz sparingów, później padnie decyzja o jego karierze jako zawodnika MMA.
 
Na obozu przygotowawczym w Walczu. Pod koniec tego filmiku można zauważyć owy nokaut:



http://www.mmarocks.pl/polskie-mma/oboz-przygotowawczy-w-walczu-w-filmowym-skrocie/
 
Wyniki pojedynków mma z gali Duet 4 Fight Night (2012-03-31, Bytów, woj. pomorskie) za KiBo.pl:

105 kg.: Michał Pukin pok. Michała Grzebieniowskiego przez poddanie, runda 1
90 kg.: Tomasz Stoiński pok. Artura Wisockiego przez poddanie, runda 2
91 kg.: Bartosz Gruba pok. Jacka Drzymalskiego przez jednogłośną decyzję
75 kg.: Krzysztof Bielicki pok. Marka Nowopolskiego przez jednogłośną decyzję.

Komplet wyników tutaj.

Bielicki, Gruba, Stoiński, Pukin - Duet Gdańsk.
Nowopolski - Sanda Gdynia.
Drzymalski, Wisocki, Grzebieniowski - MMA Grudziąc.

PLAKAT BYTÓW OSTATECZNA.jpg
 
@UP



fotograleria z wydarzenia: http://www.kurierbytowski.com.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=4352:bytow-krew-pot-i-due-emocje-na-gali-sportow-walki-fotogaleria&catid=23:sport&Itemid=90







Samemu nie byłem, ale znajomi byli i ponoć cała gala udana :) Miło że sporty walki docierają nawet do mojego małego miasteczka :)
 
Tak dla scislosci Stoiński i Pukin reprezentuja takze barwy MMA Team Trójmiasto
 
O, myślałem, że Mighty Bulls. W rozpisce podano Duet, zapewne dlatego, że to oni organizowali galę.



Steyr, masz może wiedzę na temat tego, czy walki były zawodowe?
 
Zmiana w karcie walk!!!
Niestety z powodu kontuzji na EFS II nie wystąpi Marcin Krakowiak.
Zastąpi go zawodnik SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki Michał Zajączkowski (1-0-0).
Jego przeciwnikiem jest Grzegorz Krupiński reprezentujący Mighty Bulls Gdynia.

Życzymy Marcinowi powrotu do zdrowia.


plakatlublin.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top