Newsy MMA Userów

GORĄCE INFO SEBICZ RUSZA JULKĘ STASIUG
rrrrrrrrrrrrrrr.jpg
 
https://sport.interia.pl/mma/news-b...yl-w-rezydencji-donalda-trumpa-z,nId,23496582

Artykuł podsumowuje wrażenia Jana Błachowicza z udziału w historycznej gali UFC zorganizowanej na terenie Białego Domu przez prezydenta Donalda Trumpa. Były mistrz wyznał, że najbardziej piorunujące wrażenie zrobiło na nim wejście od zaplecza w obstawie Secret Service oraz przejazd limuzyną z polskimi i amerykańskimi flagami wspólnie z Karolem Nawrockim. Choć Błachowicz jako gość czuł naturalną sportową zazdrość wobec zawodników walczących w oktagonie, samo przebywanie w zakamarkach waszyngtońskiej rezydencji uznał za niezwykłe przeżycie. Wyjazd był dla niego również okazją do wymiany poglądów z Nawrockim oraz kuluarowych rozmów z szefem UFC, które – jak zasugerował – mogą w przyszłości przynieść wymierne korzyści polskim zawodnikom.
 
Back
Top