Newsy MMA Userów

IMG_2851.jpg


Przynajmniej ma dystans :muttley:
 


Arman wygrał z nasterydowanym YouTuberem, obalił go, wygrał punktami i jeszcze poczekał na koniec walki, żeby odwdzięczyć mu się za całe pizdowate zachowanie. Koleś z YouTuba cały czas walił lekkimi slapami zawodnika MMA, prowokował i liczył, że Arman nie odda :juanlaugh: Bał się zapasów będąc nasterdowanym jak dzika świnia i ważąc kilka kg więcej, kombinował i przegrał nie tylko walkę, ale w oczach fanów dużo więcej, wystarczy poczytać komentarze.
 
Last edited:


Arman wygrał z nasterydowanym YouTuberem, obalił go dwa razy i jeszcze poczekał na koniec walki, żeby odwdzięczyć mu się za całe pizdowate zachowanie. Koleś z YouTuba cały czas walił lekkimi slapami zawodnika MMA, prowokował i liczył, że Arman nie odda :juanlaugh: Bał się zapasów, kombinował i przegrał nie tylko walkę, ale w oczach fanów dużo więcej, wystarczy poczytać komentarze.

Odbiegając juz od skuteczności to ale to jest nudne gówno ::clintdis:: aż dziwi ze tylu ludzi to ogląda, 10 min i tam praktycznie nic sie nie wydarzyło. W sumie najciekawszy moment to kiedy armanowi znowu puszcza zawór i zachowuję się jak małpa.

Bardzo dobrze że łatwo zrobił tego pajaca z youtuba lecz mam nadzieję ze Illia go ujebie, taki mistrz to będzie tragedia.
 
Odbiegając juz od skuteczności to ale to jest nudne gówno ::clintdis:: aż dziwi ze tylu ludzi to ogląda, 10 min i tam praktycznie nic sie nie wydarzyło. W sumie najciekawszy moment to kiedy armanowi znowu puszcza zawór i zachowuję się jak małpa.

Bardzo dobrze że łatwo zrobił tego pajaca z youtuba lecz mam nadzieję ze Illia go ujebie, taki mistrz to będzie tragedia.
Takie walki to tragedia, gdy jeden się boi i tylko prowokuje albo liczy, że wyrzuci drugiego z maty. Wejdź sobie w temat „zapasy” i tam wstawiamy często konkretne młyny i akcje, gdzie przez 6 minut jest non stop akcja i wygląda to jak walka dwóch zwierząt, a nie pizdowato jak wyżej.
 
Back
Top