Siwy25_1
UFC Light Heavyweight
Matt Horwitch będzie walczył na gali w Polsce :D

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Matt Horwitch będzie walczył na gali w Polsce :D

Gala MMA w Toruniu.FAME ?
Bardzo możliwe ze karta dowiezie dużo bardziej niż 322.
Też uważam że dużo starć gwarantuje fajerwerki.Bardzo możliwe ze karta dowiezie dużo bardziej niż 322.
Oprócz ME.Też uważam że dużo starć gwarantuje fajerwerki.
Ja tam nie narzekam na 322, dobrze mi się oglądało.

I co-meOprócz ME.
![]()

Chujowy bo mistrza ciężkiej byśmy mieli za jakiś czas.

Rekord to mu zdrowo ta przygoda zjebała

ME niestety zawszony parch zjebał koncertowo.Oprócz ME.
![]()
No i zajebiście, koniec kompromitacji Polaków w UFC
Myśle, że szpagat to nie problemNa uszach stanie aby wygrać

Miał być Usyk w MMA, a będzie Joshua w normalnym boksie.