Abe
Maximum FC Bantamweight
Będzie drugi Brzeski?![]()
Marek Bujło podpisał kontrakt z organizacją UFC! - Lowking.pl
Szeregi polskich zawodników w UFC zostały wzmocnione przez rywalizującego w kategorii ciężkiej Markawww.lowking.pl
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Będzie drugi Brzeski?![]()
Marek Bujło podpisał kontrakt z organizacją UFC! - Lowking.pl
Szeregi polskich zawodników w UFC zostały wzmocnione przez rywalizującego w kategorii ciężkiej Markawww.lowking.pl
Zobaczyłbym Delija vs Lewis lub Acosta.
Evloev ma ramadan a Volkan czeka na Janka w me w Szwajcarii.Ten co pije z buta zrobił sobie przerwe, dziwkarz miał kontuzje, arman to zjeb dostał kare i wybrzydza, kazach miał kontuzje, colba to debil.
Ktoś uzupełni reszte?
Amir Albazi. Skurwiel walczył rok temu z Moreno, w 2023 okrutny wałek z Kai Kara Francą.a tego ostatniego z mordy nie kojarzę.

Fajnie, że Jandiroba vs Dern jako co-main, przynajmniej będzie jeszcze czas, żeby się odlać/wysrać i dolać/dokupić piwerko przed walką wieczoru.
jesli Dern bedzie czesto z gory to przynajmniej bedzie na co popatrzecFajnie, że Jandiroba vs Dern jako co-main, przynajmniej będzie jeszcze czas, żeby się odlać/wysrać i dolać/dokupić piwerko przed walką wieczoru.

Gamer to twoja szansa!
.Taka piękna główna splamiona jakimiś cukiniami w Co-me

Taka piękna główna splamiona jakimiś cukiniami w Co-me![]()
Fajnie, że Jandiroba vs Dern jako co-main, przynajmniej będzie jeszcze czas, żeby się odlać/wysrać i dolać/dokupić piwerko przed walką wieczoru.

Gamer to twoja szansa!
Cztery posty wyżej