Miskatonic
Vale Tudo Championship
Byle nie reprezentował Nerdsów w kolejnej walceA jakoś nie pomyślałem napisać. Nie mam nic innego póki co.
Oniszczuk to gość, którego znam tylko i wyłącznie z tego, że na Bellatorze jak gruchnął o matę octagonu to mi się od wibracji piwo wylało![]()






