Newsy MMA Userów

Ale statystyki Oktagon już wprowadził a KSW...
Proszę nie wymagać takich rewolucji od nowej organizacji....a nie czekaj.
KSW chce iść w kierunku PRIDE....a nie czekaj.
KSW chce być światowe....
KSW dopiero od dwóch lat? organizuje walki co miesiąc.

Ogólnie to trochę jak z tym rankingiem KSW. Moim skromnym zdaniem Venom powinien już dawno coś z tym zrobić, bo naprawdę KSW jest znane, ale ich strona techniczna typu statystyki, punktacja, rankingi i skróty ważenia @defthomas (raz jak im wspomnieliście to zrobili i chyba zrezygnowali) przypominają te z freakfightów.
 
Pereira rozstał sie z laską i Twitter ładnie się odpalił :pjelen:
1703959385577.png

1703959452473.png

1703959682525.png

1703959828704.png
 
Phil po piwkach udzielający wywiadu dla konkurencji to jest banger.

Stosić jest dobry - dał mi największe wyzwanie w KSW - chętnie go drugi raz pokonam. Jakbym mógł walczyłbym co miesiąc :D

AAA to był co-main event teraz? A to nie wiedziałem :D Kto walczył?


Filip już chyba przyjął 6 paka na rozgrzewkę, bo humorek gituwa, jest flow, jest bajerka.
Ta pani wygląda na wielkie babsko 90kg, może w Białej Rawskiej jednak się zainteresują też kobietami.
 
Nie wiem czy było - Róża Gumienna (5-3) vs Sara Luzar Smajić (4-2) na lutowym Oktagon 53 w Niemczech. KSW znowu traci zawodników na rzecz Oktagonu? :siara:
 
Nie wiem czy było - Róża Gumienna (5-3) vs Sara Luzar Smajić (4-2) na lutowym Oktagon 53 w Niemczech. KSW znowu traci zawodników na rzecz Oktagonu? :siara:
Skąd info? Na socialach Oktagonu nic nie ma, ani u zawodniczek. Jedynie Róża info, że kontrakt podpisała na walkę, ale bez szczegółów.
 
@zielony666 Jak skomentujesz dzisiejsze, wielkie ogłoszenie Oktagonu? Gość 13-16, którego Gracjan rozjechał na gołe łapy vs 0-2 :lol:

Byku, na wszystko znajdzie się wyjaśnienie, nawet jakby Bombardier tam mistrzem w ciężkiej został byłoby wyjaśnienie uzasadnienie i logiczny ciąg przyczynowo skutkowy w wykonaniu zielonego :lol:

A co do Pepłowskiego to do kogo on pije?
 
Back
Top