Newsy MMA Userów

Apropo jakiejś starej dyskusji dotyczącej Arka Wrzoska i jego zdumiewających osiągnięć w K1.....

Tutaj macie zawodnika światowej klasy, z osiągnięciami, a nie z legendą o pokonaniu starego Badra.



Oczywiście kładę kiełbasę na jego flagę, jednak fakt jest taki że nasza "czołówka" to może wjeżdżać do niego runda po rundzie, z Wrzoskiem i Sararą na czele.
 

Konur w boksie z Yanem? Co do kurwy?

Jeśli to prawda to dla Chandlera powinni na tegorocznych nagrodach MMA stowrzyc nowa kategorię "kiepa roku".
 

Konur w boksie z Yanem? Co do kurwy?

Jeśli to prawda to dla Chandlera powinni na tegorocznych nagrodach MMA stowrzyc nowa kategorię "kiepa roku".
Wielki Knur z zamiarem wejścia do półśredniej bierze do boksu Yana z koguciej :waldeklaugh: :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
 
RDA mówił o powrocie marcu, a UFC 298 jest w lutym. Jakbym miał stawiać pieniądze to czuję, że to będzie Oliveira. Mam też jakąś czutkę, że Burns może zejść do lekkiej.
A może jednak ten Chandler. Z drugiej strony cholera wie czy czasem Tybura nie wróci. Jednak myślę, że idzie o Gamera i bardzo duże nazwisko
 
Może trochę za duży hajp u mnie na BSD, ale wydaję mi się, że Benek wyłapałby kolejnego kaosa i wypadł z top10 gdyby doszło do ich walki. Szacun za to, że nie boi się wyzwań z młodymi kotami, jednak przejebane zestawienie dla niego.


Tylko ile BSD jeszcze wyciśnie (Benka pokona imo)

Ma już 34 a dopiero się do top 10 wbija, a w lekkiej nie ma miękkiej gry
 
Back
Top