Newsy MMA Userów

Podobno pomyłka, takie coś widziałem, że porachunki i szło o jakiegoś gościa co ma takie samo auto

Riki tiki narkotyki. Wrzosek, członek Teddy Boys, do Holandii jeździ w interesach, Legia ma tam zgodę z den Haag od 40 lat i dostęp do dobrego towaru. Treningi są przy okazji.

Skłaniam się ku tej drugiej opcji

DC04FB1F-B575-4C34-82FF-1412950A51F1.png
 
Chuj dobrze że się tak skończyło, tak bez śmieszków
Dość pojebana akcja
jebane świry ja rozumiem komuś dopierdolić garści,i w razie samoobrony koniecznej użyć broni noża itp
Ale kurwa nawet jak to porachunki to co to za pizda była ze strzelać musiała do chłopów w aucie
Praktycznie nie dając im szansy obrony
 
Chuj dobrze że się tak skończyło, tak bez śmieszków
Dość pojebana akcja
jebane świry ja rozumiem komuś dopierdolić garści,i w razie samoobrony koniecznej użyć broni noża itp
Ale kurwa nawet jak to porachunki to co to za pizda była ze strzelać musiała do chłopów w aucie
Praktycznie nie dając im szansy obrony
Prawdziwy świat to nie ojciec krzestny
 
AREK JEST PRAWDZIWYM GANGSTEREM I SZALONYM DZIECIAKIEM

Kibole innej drużyny chcieli go odjebać po treningu w porachunkach mafii kibolskich a Arek sztywno, że nic się nie stało i nie ma problemu - nawet nie zgłasza na psy - na chuj ma mieć pieniądze z ubezpieczenia na łatanie dziur po kulach i rozjebanych szyb.
 
Chuj dobrze że się tak skończyło, tak bez śmieszków
Dość pojebana akcja
jebane świry ja rozumiem komuś dopierdolić garści,i w razie samoobrony koniecznej użyć broni noża itp
Ale kurwa nawet jak to porachunki to co to za pizda była ze strzelać musiała do chłopów w aucie
Praktycznie nie dając im szansy obrony
Poczytaj jak zginęli Pershing, Dziad, Oczko, Nikoś i reszta naszej wierchuszki gangsterskiej itp.
 
AREK JEST PRAWDZIWYM GANGSTEREM I SZALONYM DZIECIAKIEM

Kibole innej drużyny chcieli go odjebać po treningu w porachunkach mafii kibolskich a Arek sztywno, że nic się nie stało i nie ma problemu - nawet nie zgłasza na psy - na chuj ma mieć pieniądze z ubezpieczenia na łatanie dziur po kulach i rozjebanych szyb.
Może powie że to od gradu... :boss:
(tylko nie powie jakiego)
:benny:
 
AREK JEST PRAWDZIWYM GANGSTEREM I SZALONYM DZIECIAKIEM

Kibole innej drużyny chcieli go odjebać po treningu w porachunkach mafii kibolskich a Arek sztywno, że nic się nie stało i nie ma problemu - nawet nie zgłasza na psy - na chuj ma mieć pieniądze z ubezpieczenia na łatanie dziur po kulach i rozjebanych szyb.
Bo bedzie sztuwny póki mu kariery ktos nie skończy i sie pieniążki skończą
 
Back
Top