Newsy MMA Userów

W damskim zaciągu nie wydłuży to znacznie wejścia do UFC, w przypadku mężczyzn udział w DWCS to już konieczność.

No zobaczymy, obawiam się niestety że trochę to potrwa a tak to jedna walka i już w oktagonie. Podejrzewam, że nie chodzi im o czas ale o to jaki będzie pierwszy kontrakt z UFC. Ewelina jak da jeszcze kilka takich dobrych skończeń to może mogłaby ugrać coś w stylu następczyni Jędrzejczyk z Polski i na tym papierze dostać lepszą umowę. Tak to rozkminiam
 
Szkoda trochę, szybka droga do UFC by była
Niby tak, ale jednak w kobiecych dywizjach, w tak płytkich dywizjach to ja mogę to zrozumieć że zawodniczka odbiera to jako potwarz. Co innego w jakiejkolwiek męskiej kategorii które są najebane pod korek i jeszcze wystają, ale menadżerek niepotrzebnie szpileczke wbił.
W tym poście co doczytalem z zarobkami to dobrze rozkminiłeś i myślę podobnie
 
Niby tak, ale jednak w kobiecych dywizjach, w tak płytkich dywizjach to ja mogę to zrozumieć że zawodniczka odbiera to jako potwarz. Co innego w jakiejkolwiek męskiej kategorii które są najebane pod korek i jeszcze wystają, ale menadżerek niepotrzebnie szpileczke wbił.
W tym poście co doczytalem z zarobkami to dobrze rozkminiłeś i myślę podobnie

Też racja, o tym nie pomyślałem :beer:
 
Za drugim razem tak się położył na ręczniku, że wyszło mu 166 :DC:


No jaja jak berety, ale w ufc takie cyrki to się odpierdalają od ponad 5 lat, więc mnie zupełnie nie dziwi, że nikt mu nawet uwagi nie zrwócił. Bo ufc gównem jest.
 
Back
Top