Newsy MMA Userów



w czwartek na polshit sport
1635092440837.png

w piatek na polshit sport extra
1635092521725.png
 
Dużo mojego zdrowia, jeżeli chodzi o kondycję, to się popsuło po tym koronawirusie, który miałem rok temu. Te dwa zapalenia płuc z niczego się nie biorą, zapalenia zatok. Do tego musiałem sześć czy siedem tygodni przed ostatnią walką operować zatoki – już nawet nie pamiętam dokładnie. Tak samo podniebienie miękkie, bo mi się całowicie opuściło. Łapałem bezdechy – pomijając, że łapałem przez sen, to się nie wysypiałem. A wiadomo, jak się nie wysypiasz, to się nie regenerujesz. Łapałem je też nawet siedząc rano przed śniadaniem, więc musiałem to zrobić przed walką. Daniel Omielańczuk kończy karierę.
 

Dawno nie czytałem takiego gówno artykułu, a ten ekspert co prowadzi swojego bloga o MMA, co porównuje Diaza do Narkuna i uwaga, DON KASJO! No to ja dziękuję za takiego bloga i takiego eksperta i jego wiedzę haha nawet nie odpalam i cieszę się że nazwiska nawet nie przeczytałem bo szkoda miejsca na dysku żeby zapamiętać. Pierwszy i ostatni raz przeczytałem jakikolwiek artykuł na tej gówno stronce :juanlaugh:
 

Dawno nie czytałem takiego gówno artykułu, a ten ekspert co prowadzi swojego bloga o MMA, co porównuje Diaza do Narkuna i uwaga, DON KASJO! No to ja dziękuję za takiego bloga i takiego eksperta i jego wiedzę haha nawet nie odpalam i cieszę się że nazwiska nawet nie przeczytałem bo szkoda miejsca na dysku żeby zapamiętać. Pierwszy i ostatni raz przeczytałem jakikolwiek artykuł na tej gówno stronce :juanlaugh:

dziwisz sie ? mma.pl powinno byc zabronione bo tam tylko fake i friki
 
dziwisz sie ? mma.pl powinno byc zabronione bo tam tylko fake i friki
Ja tam tylko zerkam po obrazkach na te stronę, zaciekawił mnie tytuł, kliknąłem, żałuję. Lekcja wyciągniętą bo w sumie ten co pisał to też widać że Diaza zna, może z jego 4 ostatnich walk a bierze się jebany za pisanie artykułu na temat tego zawodnika, no kretyn.

Jednak kurwa co kaktus to kaktus, tam jak wchodzę, mimo że wiem że będzie długie to czytam bo finalnie jestem tym usatysfakcjonowany, na tamten gówno artykuł zmarnowałem półtora minuty życia.
 
Back
Top