Newsy MMA Userów





Ogłosili jeszcze kilka eventów pod koniec roku

UFC FN 162 in Singapore
October 26th.

UFC 244 in New York
November 2nd.

UFC FN 164 in São Paulo
November 16th

UFC 245 in Las Vegas
December 14th
 
MAMED wraca!!!

".To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki .... i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek"

"To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki ... klatki MMA"

 
MAMED wraca!!!

".To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki .... i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek"

"To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki ... klatki MMA"


 
MAMED wraca!!!

".To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki .... i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek"

"To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki ... klatki MMA"



he he he he he he he
 
  • Like
Reactions: PIR





Hahaha

D-7N46JWkAE5TJs
 
Czekałem na wywiad z Cypelem

KSW mówi o amatorskim MMA, a przecież są organizacje MMA jak ta koreańska, która sama robi amatorską ligę, a nie pozostawia to innym. Walki w dużych rękawicach w MMA -pierwszy raz to widzę:

Nawet nie wiem czy to nie lepsze od tej wersji z ALMMA z tymi ciągle spadającymi kaskami

Road FC jest coraz ciekawsze. Czekałem jak KSW im podkupi tego człowieka:

Drugi Mamed, ale jest już w UFC
 
Back
Top