Newsy MMA Userów

Artykuł sponsorowany by tylko podbić stawkę? Oczywiście trzeba było przypomnieć o rozmowach w sprawie walki z Aleksandrem, które miały miejsce kilka lat temu.

:rofl:
Po długich miesiącach "cichych dni" do Różalskiego zapukali również przedstawiciele KSW. Ale bez konkretnej oferty, a jedynie ze wstępnym zainteresowaniem. Z naszych ustaleń wynika, że Różalski nie powiedział "nie".

Tak dla przypomnienia wypowiedź Martina Lewandowskiego w podcaście "co w klatce piszczy"
 
Last edited:
Tak dla przypomnienia wypowiedź Martina Lewandowskiego w podcaście "co w klatce piszczy".

Wydaje mi się, że wątek Różalskiego został wyczerpany.
Nie będę mówił o przeszłości. Mogę powiedzieć tylko o przyszłości – nasze drogi tak się daleko rozeszły, że się już nigdy nie zejdą.

Nie widzę więc powodu, dla którego my mielibyśmy zapraszać Marcina do czegokolwiek w momencie, kiedy on zrezygnował. Gdyby była sytuacja, że my powiedzielibyśmy zawodnikowi „cześć, na razie, rozstańmy się”, to jest to rzeczywiście sytuacja, w której my powinniśmy wyjść z pierwszym akcentem i zaprosić kogoś ponownie do tańca. Tutaj to przecież on zrezygnował. To jest w ogóle jakieś takie nawoływanie, jakby nas trzeba było przekonywać.

Ale w ogóle już pomijam brak logiki w tych różnych nawoływaniach i robienie z nas ludzi, którzy obdzierają tych biednych zawodników uciśnionych przez nas… Powiem szczerze, że ja nawet nie jestem zainteresowany Marcinem Różalskim podczas gal KSW. Wydaje mi się, że jego czas już się skończył u nas i nawet nie mam potrzeby, żeby on u nas walczył. Naprawdę. W ogóle temat jest moim zdaniem już passe.

 
Back
Top