Newsy MMA Userów

I tak źle i tak niedobrze :D

Znajdzie się dobry powód by się wybrać

:putinlaugh:
Rakija1.jpg

Orientujesz się może, czy to Soczi jest legitnym info ? Bo bodaj w tamtym tygodniu wyczytałem, że fake news

Combate o tym napisało i kilku dziennikarzy podało dalej. Sądzę, że jak najbardziej tak
Soczi jak i Petersburg nie sięga Moskwie ale Rosje jak najbardziej polecamy jako miejsce do odwiedzenia
 
Czy w polskim MMA jest chociaż jeden dziennikarz co teraz nagłośni ten temat? Wszyscy zawodnicy powinni wiedzieć, że FEN jest niewypłacalne. W kasie pusto, a oni organizują kolejną galę. Teraz Irokez i reszta powinni im sie postawić - cała gaża przed rozpoczęciem gali albo nie walczę. Zapewne Paweł Kowalik nie będzie miał nic przeciwko by zaorać cały ten FEN.
 
Czy w polskim MMA jest chociaż jeden dziennikarz co teraz nagłośni ten temat? Wszyscy zawodnicy powinni wiedzieć, że FEN jest niewypłacalne. W kasie pusto, a oni organizują kolejną galę. Teraz Irokez i reszta powinni im sie postawić - cała gaża przed rozpoczęciem gali albo nie walczę. Zapewne Paweł Kowalik nie będzie miał nic przeciwko by zaorać cały ten FEN.

Martin, daj spokój. A tak poważnie, jakieś potwierdzone info?
 
wywiad już został usunięty xD ale trochę dziwne od Pawła. Wkurzać gościa, który sprzedaje najwięcej biletów.
 
  • Like
Reactions: J.K
Martin, daj spokój. A tak poważnie, jakieś potwierdzone info?
Panie Pawle, co telefonik został wykonany do redaktora naczelnego Tomka Majewskiego i wywadzik został zdjęty? Przez chwilę zrobiło się gorąco? Niech pan się nie martwi. Przewidziałem, że właśnie tak pan postąpi i od razu pobrałem ten wywiad - w całości. Wszystkie dowody zostały zachowane więc jak pan tak bardzo chce tych dowodów to wieczorkiem wrzucę ten wywiad do sieci czyli tam gdzie jego miejsce. Co pan o tym sądzi? Proszę dobrze sie zastanowić, bo to jedno z tych trudnych pytań.
 
Last edited:
Panie Pawle, co telefonik został wykonany do redaktora naczelnego Tomka Majewskiego i wywadzik został zdjęty? Przez chwilę zrobiło się gorąco? Niech pan się nie martwi. Przewidziałem, że właśnie tak pan postąpi i od razu pobrałem ten wywiad - w całości. Wszystkie dowody zostały zachowane więc jak pan tak bardzo chce tych dowodów to wieczorkiem wrzucę ten wywiad do sieci czyli tam gdzie jego miejsce. Co pan o tym sądzi? Proszę dobrze sie zastanowić, bo to jedno z tych trudnych pytań.
dej linka do posłuchania
 
Panie Pawle, co telefonik został wykonany do redaktora naczelnego Tomka Majewskiego i wywadzik został zdjęty? Przez chwilę zrobiło się gorąco? Niech pan się nie martwi. Przewidziałem, że właśnie tak pan postąpi i od razu pobrałem ten wywiad - w całości. Wszystkie dowody zostały zachowane więc jak pan tak bardzo chce tych dowodów to wieczorkiem wrzucę ten wywiad do sieci czyli tam gdzie jego miejsce. Co pan o tym sądzi? Proszę dobrze sie zastanowić, bo to jedno z tych trudnych pytań.

Aaaa WRZUCAJ!!!!! NIE BOJĘ SIĘ! Małym krokami będziemy numerem jeden!

tak to ja Paweł J. przejrzałeś mnie. Piszę z Carry bo kupuję koszule, takie nie za duże.
 
Aaaa WRZUCAJ!!!!! NIE BOJĘ SIĘ! Małym krokami będziemy numerem jeden!

tak to ja Paweł J. przejrzałeś mnie. Piszę z Carry bo kupuję koszule, takie nie za duże.
Moze dlatego kasy w Fen nie ma bo przymierzajac je guziki zaczynaja strzelac i trzeba placic?
 
Panie Pawle, co telefonik został wykonany do redaktora naczelnego Tomka Majewskiego i wywadzik został zdjęty? Przez chwilę zrobiło się gorąco? Niech pan się nie martwi. Przewidziałem, że właśnie tak pan postąpi i od razu pobrałem ten wywiad - w całości. Wszystkie dowody zostały zachowane więc jak pan tak bardzo chce tych dowodów to wieczorkiem wrzucę ten wywiad do sieci czyli tam gdzie jego miejsce. Co pan o tym sądzi? Proszę dobrze sie zastanowić, bo to jedno z tych trudnych pytań.
Wieczorek to u Ciebie która m/w, bo nie mogę usiedzieć ;) ?
 
Wywiad sztos, okazuje się, że pas od Niego pożyczyli żeby drugi Grzebykowi dac, mieli oddać ale zwlekaja już miesiąc, a ostatnio nawet telefonów nie odbierają. Także I tych w sprawie hajsu z którym zalegają już 2 miesiące. Plus Paczuski stwierdzil, że Pawel Jóźwiak wygadywal głupoty na jego temat do Arka Wrzoska I że zamierza się z Nim policzyć jak się spotkają.
 
Wieczorek to u Ciebie która m/w, bo nie mogę usiedzieć ;) ?
Przecież blefowalem ;)

Musisz wyobrazić sobie wkurwionego Radka Paczuskiego:
- FEN jest niewypłacalne i Radek od 2 miesięcy nie zobaczył złamanego grosza.
- Arkadiusz Wrzosek również nie otrzymał swojej gaży. Tak samo Kamil Gniadek.
- Jóźwiak nie odbiera od niego telefonu
- Szuba poprosił go by pożyczył im pas do sesji z podwójnym mistrzem Grzebykiem. Pas pożyczył na wieczne oddanie i nie ma już z nim kontaktu.
- jak tylko spotka Jóźwiaka to nie będzie się z nim cackał.
 
Last edited:
Przecież blefowalem ;)

Musisz wyobraźić sobie wkurwionego Radka Paczuskiego:
- FEN jest niewypłacalne i Radek od 2 miesięcy nie zobaczył złamanego grosza.
- Arkadiusz Wrzosek również nie otrzymał swojej gaży. Tak samo Kamil Gniadek.
- Jóźwiak nie odbiera od niego telefonu
- Szuba poprosił go by pożyczył im pas do sesji z podwójnym mistrzem Grzebykiem. Pas pożyczył na wieczne oddanie i nie ma już z nim kontaktu.
- jak tylko spotka Jóźwiaka to nie będzie się z nim cackał.
A ja żartowałem, ale dzięki. Z resztą zapewne nie tylko ja jestem Ci wdzięczny za to streszczenie ;)
 
Back
Top