Newsy MMA Userów

Wywiad sztos, okazuje się, że pas od Niego pożyczyli żeby drugi Grzebykowi dac, mieli oddać ale zwlekaja już miesiąc, a ostatnio nawet telefonów nie odbierają. Także I tych w sprawie hajsu z którym zalegają już 2 miesiące. Plus Paczuski stwierdzil, że Pawel Jóźwiak wygadywal głupoty na jego temat do Arka Wrzoska I że zamierza się z Nim policzyć jak się spotkają.
Kurła kierowniku dej linka do wywiadu! Potrzebuję go by móc głośniej śmiać się z zarządu FEN:antonio:
 
Nie mam szefie, widziałem z ranca na fejsie na jakieś grupie o mma, swoją drogą niezła patologia jest usuwanie takiego materiału przez dziennikarza. Nasze polskie bagiennko małe i nie warto ryzykować najwyraźniej. Nie najlepiej to świadczy o naszych dziennikarzach, którzy by nie stracić chleba sami się cenzuruja. Za dużo amatorów bez pozycji w tym fachu, w szczególności dziennikarzy mma, łatwo ich zastraszyć, same klakiery.
 
Ten "dziennikarz" jest już od dawna zbanowany przez KSW. Teraz jeszcze FEN? Jak tylko zadzwonił Jóźwiak to ten grzecznie usunął wywiadzik, a później podziękował za współpracę.

Co z pozostałymi? Przecież Radek nie mieszka na jakimś odludziu, tylko w Warszawie. Z pewnością nie będzie miał nic przeciwko by rozpalić grilla.
 
Panie Pawle, co telefonik został wykonany do redaktora naczelnego Tomka Majewskiego i wywadzik został zdjęty? Przez chwilę zrobiło się gorąco? Niech pan się nie martwi. Przewidziałem, że właśnie tak pan postąpi i od razu pobrałem ten wywiad - w całości. Wszystkie dowody zostały zachowane więc jak pan tak bardzo chce tych dowodów to wieczorkiem wrzucę ten wywiad do sieci czyli tam gdzie jego miejsce. Co pan o tym sądzi? Proszę dobrze sie zastanowić, bo to jedno z tych trudnych pytań.
Panie czy wieczorek już nastał? Jak coś to wrzuć film na niepubliczny i link tutaj albo do HP.
 
Rumble jak złapie tymi swoimi wielkimi kończynami to pourywa
Jones to jednak kot, lżejszy ale sporo zwinniejszy i jeśli nie zostanie stłamszony siłowo to ogarnie
Myślę, że Jones bez problemu urwie mu kończynę po minucie, w której Rumble otrze się o zawał.
 
Rumble jak złapie tymi swoimi wielkimi kończynami to pourywa
Jones to jednak kot, lżejszy ale sporo zwinniejszy i jeśli nie zostanie stłamszony siłowo to ogarnie
Rumble nie ma żadnych szans Craig to jeden z najlepszych zawodników bjj aktualnie
 
  • Like
Reactions: J.K
Rumble jak złapie tymi swoimi wielkimi kończynami to pourywa
Jones to jednak kot, lżejszy ale sporo zwinniejszy i jeśli nie zostanie stłamszony siłowo to ogarnie
no umiejętności parterowe Rumbla już pokazał DC i można je porównać do tych:
167px-Stephen_Hawking.StarChild.jpg

Jeszcze patrząc, że dali mu Craiga to jakieś nieporozumienie :D
 
Back
Top