Newsy MMA Userów

i na chuj to wszystko? ja rozumiem poziom sportowy, ale oni sprzedadza dokladnie 0 biletow
Torwar to nie jest duza hala, a oni nie potrafia nawet biletow sprzedac dysponujac ogromnym budzetem
Masz racje, ale akurat ci Polacy ktorzy sa na karcie powinni wyprzedac Torwar, wiekszosc to Warszawiacy w koncu. Ja na to patrze tylko pod katem sportowym i jaram sie tez walkami, w ktorych nie ma Polakow.
 
Masz racje, ale akurat ci Polacy ktorzy sa na karcie powinni wyprzedac Torwar, wiekszosc to Warszawiacy w koncu. Ja na to patrze tylko pod katem sportowym i jaram sie tez walkami, w ktorych nie ma Polakow.
no nie wiem, coś im to nie idzie, bo masa wolnych miejsc
 
Jj w weszło mówiła, że odrzuciła propozycje walki w marcu i najbliższe pół roku spędzi w Polsce. Walka najwcześniej we wrześniu.
 



giphy.gif


Tyle lat w branży MMA i dalej potrafi zaskoczyć
 
O co chodzi? To Greg pokiereszowal ta Ostrovich, czy czemu problem ze na tej samej gali?
Bo koleś ma na koncie stosowanie przemocy domowej. Właśnie dlatego Ariel uważa, że po takich doświadczeniach u Ostrovich UFC powinno unikać takich "połączeń".
Z tego co pamiętam, to Rachel mówiła, że ma gdzieś, kto jest na tej samej karcie, więc płacz Ariela o nic.
 
Bo koleś ma na koncie stosowanie przemocy domowej. Właśnie dlatego Ariel uważa, że po takich doświadczeniach u Ostrovich UFC powinno unikać takich "połączeń".
Z tego co pamiętam, to Rachel mówiła, że ma gdzieś, kto jest na tej samej karcie, więc płacz Ariela o nic.
O kliki.
 
Bo koleś ma na koncie stosowanie przemocy domowej. Właśnie dlatego Ariel uważa, że po takich doświadczeniach u Ostrovich UFC powinno unikać takich "połączeń".
Z tego co pamiętam, to Rachel mówiła, że ma gdzieś, kto jest na tej samej karcie, więc płacz Ariela o nic.
UFC to robi świadomie, żeby była kontrowersja.
 
Back
Top